Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładną lub przybliżoną cenę praw zna więcej osób niż się niektórym wydaje. W pewnych dość wąskich środowiskach takie informację się rozchodzą. Nie trzeba podawać danych co do złotówki, by wiedzieć na jakim poziomie kształtuje się cena za dane prawa. Oczywiście są wyjątki, ale im  prawa budzą większe zainteresowania tym "wyciek" dotyczących chociaż przybliżonych kwot jest bardziej prawdopodobny.

Informacje podawane przez branżowy, wspomniany wcześniej Sportbusiness są świetnym tego dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie komuś coś przetłumaczyć to rzućcie tymi liczbami, skoro są rzekomo publicznie dostępne, a nie wywodami z gatunku mchu, paproci i "tata, a Patryk zatwitował" ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa zmieniają właścicieli bardzo często... ile razy się słyszało że wszyscy zgodnie twierdzili że druga strona przepłaciła i reszta była bez szansa?

Ale dalej żyjcie w bańce uwielbienia viaplay- przegrani oczerniają bez powodu, a portale informacyjne podają fejk dane na złość biednym szwedom. Totalny spisek a brak rentowności to przypadek :) albo zmowa giełdy :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pawop napisał(a):

Nie wiem, gdzie masz tu chwalenie czy obronę Viaplay.

Z tego pojedynczego posta to nie wynika. Ale biorąc pod uwagę to, co Ty czy @bgmnt piszecie na przestrzeni ostatnich miesięcy to zachowujecie się dość dziwnie.

Gdzie co kto nie napisze o Viaplay to od razu któryś z Was jest, wchodzi w dyskusję, tłumaczy. Mnie to tam rybka, ale nie dziwcie się, że ktoś Wasze posty odbiera jako obronę Viaplay. 

 

W temacie innych serwisów nie widzę u Was podobnej aktywności. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum, żeby dyskutować, gdybyś jeszcze nie załapał.

Ja bym się na Twoim miejscu zainteresował jednak bardziej @utede, który rozpoczął karierę forumową od tego wątku i 3/4 aktywności ma w tym temacie.

U mnie 90% postów jest jednak o innych rzeczach niż Viaplay, a gdyby dodać moje już skasowane konto z bodajze 2010 roku to byłoby 99% ;).

Że jakieś zacietrzewione ludki widzą mnie jako obrońce Netflixa, SkySho, Viaplay itd zależnie od tematu gdzie się wypowiadam, a oni chcielby po prostu pohejtować to już nic nie poradzę.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

Dziwne, że twierdzą tak Ci, którzy przegrali przetargi

Twierdza tak, nie tylko Ci ktorzy przetarg przegrali ale takze niezalezne, podmioty trzecie jak np Sportbusiness. Przeciez zwyciezca przetargu ktory doskonale wie ze przeplacil za prawa, nie bedzie tego mowil, z wiadomych wzgledów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bgmnt napisał(a):

Od tego jest forum, żeby dyskutować, gdybyś jeszcze nie załapał.

Eh, jak zwykle problem z czytaniem ze zrozumieniem ;) 

Ja nie mam z tym problemu, wiem od czego jest forum ;) 

Piszę tylko, że nie ma się co dziwić jak niektórzy Was odbierają skoro wygląda to trochę tak, jakbyście 24h/dobę siedzieli przed monitorem i tylko czekali, kiedy ktoś napisze coś o Viaplay aby mu odpowiedzieć. 

Tyle z mojej strony. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chciałeś nieumiejętnie wbić szpileczkę. Kolega, z którym się zgadzasz napisał 15 na 15 ostatnich postów w temacie Viaplay i jakoś Cię to nie dziwi, natomiast już wielce dziwne jest, że @Pawop napisał 8 z 15 ostatnich postów, a ja wręcz 5 z 15 z czego dwa to odpowiedzi na Twoje zaczepki ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w treści są napisane kwoty i wspomiane o tym, że Viaplay przepłacił? Bo podwojenie cen za prawa to chyba może dziwić tylko kogoś kto parę ostatnich lat siedział w jaskini.

Canal+ też płacił ekstraklasie 150 mln za sezon w 2015-2019, a teraz zapłaci odpowiednio 310, 320 i 330 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego pojedynczego posta to nie wynika. Ale biorąc pod uwagę to, co Ty czy @bgmnt piszecie na przestrzeni ostatnich miesięcy to zachowujecie się dość dziwnie.
Gdzie co kto nie napisze o Viaplay to od razu któryś z Was jest, wchodzi w dyskusję, tłumaczy. Mnie to tam rybka, ale nie dziwcie się, że ktoś Wasze posty odbiera jako obronę Viaplay. 
 
W temacie innych serwisów nie widzę u Was podobnej aktywności. 
Reaguje, jak ktoś pisze głupoty, a tych w tym temacie jest najwięcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...