Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, utede napisał:
Ten sam sygnał idzie do C+ i tam na ich kanałach dźwięk idzie równo- zarówno na kanale sport jak i na event na tych samych transmisjach.

To jak to jest, idzie ten sam sygnał czy inny? Skoro ten sam, to jakim cudem niektórzy na C+ widzą lepszy obraz?

Tak na serio, to może być też złe działanie aplikacji. Kiedyś miałem taki rozjazd bodajże na C+ i restart streamu pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku twierdze ze to wina aplikacji kiepsko napisanej- skoro raz działa lepiej, raz gorzej a u innych nie występuje. Żadna inna nie ma takich przygód.
Po prostu od początku szydzę z tekstów ze problem jest „po mojej stronie/ze sprzetem” 

Edytowane przez utede
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 12:26, Pawop napisał:

Tak, bo tylko transpondery kosztują i punkty obsługi klienta emoji38.png
Powtarzam, doucz się, bo piszesz farmazony.

Dodatkowo kosztują. Szkoda, że nie rozumiesz, ale nie ucz się bo wiesz wszystko. Viaplay jest nastawione tylko na zysk, nie na jakość. Więc załóż okulary i oglądaj. Bez niewiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wicek napisał:
Dodatkowo kosztują. Szkoda, że nie rozumiesz, ale nie ucz się bo wiesz wszystko.

Myślisz, że cała infrastruktura potrzebna do streamingu nic nie kosztuje? Ostatnio pisałeś, że żeby wiedzieć nie trzeba się uczyć. To jak to w końcu jest?

7 godzin temu, Wicek napisał:
Viaplay jest nastawione tylko na zysk, nie na jakość.


Nie bądź śmieszny, wszyscy nadawcy są nastawieni na zysk. To nie są instytucje charytatywne.

 

7 godzin temu, Wicek napisał:
Więc załóż okulary i oglądaj. Bez niewiele widać.

To wiele wyjaśnia. Jakiś czas temu zrobiłem sobie okulary i świat stał się wyraźniejszy i bardziej ostry, Tobie też polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:

Myślisz, że cała infrastruktura potrzebna do streamingu nic nie kosztuje? Ostatnio pisałeś, że żeby wiedzieć nie trzeba się uczyć. To jak to w końcu jest?

Ja tego nie napisałem. Tylko, że pozostali nadawcy mają wyższe koszty, gdyż więcej inwestują. We wszystko. W przekaz satelitarny też. Przeczytaj w słowniku co znaczy "tylko" (na zysk).

Ciesz się Viaplay  i módl się za nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Wicek napisał:

Ja tego nie napisałem.

Pisałeś, że Viaplay ma koszty prawie zerowe, a to nieprawda.

Śmieszy mnie argument, że ludzie z okularami nie znają się na jakości. Bez okularów jestem w stanie odróżnić z dalszej odległości, że jedno jest mniej ostre od drugiego (choć i tak wszystko będzie nieostre), a w okularach widzi się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie napisałem. Tylko, że pozostali nadawcy mają wyższe koszty, gdyż więcej inwestują. We wszystko. W przekaz satelitarny też. Przeczytaj w słowniku co znaczy "tylko" (na zysk).
Ciesz się Viaplay  i módl się za nich.
Najpierw walniesz totalną bzdurę, a potem nie wiesz jak z tego wybrnąć. Także lepiej skończ tę dyskusję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbx napisał:
Początek meczu West [beep] - Bournemouth z angielskim komentarzem

To nie był angielski komentarz tak dla formalności. Najprawdopodobniej szwedzki albo jemu podobny.



 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

https://www.viaplaygroup.com/news/news-releases/q3-2022-interim-report-january-september-2061766

Wzrost liczby płatnych subskrypcji o 78% r/r z 3,6 mln do 6,4 mln oraz 879 tys. dodanych subskrypcji kw/kw. Wzrost bazy abonentów w krajach skandynawskich o 28% r/r. Na rynkach międzynarodowych wzrost o 685 tys. subskrybentów w Q3, co stanowi ponad dwukrotność liczby abonentów dodanych w poprzednim kwartale. Do wzrostu przyczyniło się dodanie praw do angielskiej Premier League w Polsce i Holandii, wraz z nową umową dystrybucyjną w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

https://www.viaplaygroup.com/news/news-releases/q3-2022-interim-report-january-september-2061766

Wzrost liczby płatnych subskrypcji o 78% r/r z 3,6 mln do 6,4 mln oraz 879 tys. dodanych subskrypcji kw/kw. (…) Do wzrostu przyczyniło się dodanie praw do angielskiej Premier League w Polsce i Holandii, wraz z nową umową dystrybucyjną w Polsce.

Ojej, przecież ten nasz polski UOKiK miał „pozamiatać” całe to Viaplay, które przecież „jest nieoglądalne” 😉

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, goldi napisał:

DZIEŃ dobry

widzę ze nikt sie nie spotkał z takim problemem

a sprawa jest taka że

w tej przystawce - realme 4K Google TV - android 11 nie współgra z apka VP podczas live.

Pozdrawiam 

Tak jest na prawie każdej przystawce z Androidem. Na Chromecast 4 są szarpnięcia obrazu, uniemożliwiające komfortowe oglądanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Na rynkach międzynarodowych wzrost o 685 tys. subskrybentów w Q3, co stanowi ponad dwukrotność liczby abonentów dodanych w poprzednim kwartale.

Przynajmniej nie wstydzą się podawać danych o wzroście, w przeciwieństwie do CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak należy interpretować poniższy fragment?

 

Cytat

The international operations are performing ahead of plan, and we reached the important milestone of more than 1 million subscribers in both the Dutch and Polish markets.

 

Że niby w Polsce mieliby już ponad milion subskrybentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...