Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, nadal mi nie odpowiedziałeś, gdzie jest gorszy obraz- Eleven, PSP, Canal+, TVP Sport czy Polsat Sport? Wszystkie te stacje oferują lepszy i przede wszystkim stabilniejszy przekaz. Jeśli ja, kibic Legii od kilkudziesięciu lat miałem problem z odróżnieniem piłkarzy podczas meczów w LE, to jak określić taki obraz?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dynecik napisał:

Super sprawa, że event channele w aplikacji Canal+ można wybrać do odtwarzania multi live.

Na taki dzień jak dzisiaj to idealna opcja.

Viaplay maiło być takie przyszłościowe w stosunku do Canal+ ale opcji równoczesnego podglądu do czterech transmisji brak w aplikacji.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Arkon napisał:
Jeśli tak Cię razi słowo fatalny, to napiszę najgorszy spośród wszystkich stacji pokazujących piłkę w tym pięknym kraju. Może być?

Nie irytuj się, bo jest różnica między fatalny, a najgorszy ze wszystkich stacji i tu się z Tobą zgodzę. Wystarczyłoby zwiekszyć bitrate do 8 mega i nie byłoby narzekania.
Fatalny obraz to jest na kanałach Winnickiego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem Viaplay od kilku dni ale wątek czytam od dawna:) Wczoraj po raz pierwszy oglądałem transmisje sportową (Arsenal- Aston Villa) i klika moich spostrzeżeń (Telewizor Sony 65 cali, Android TV, Net po kablu od UPC prędkość 500 GB):

1. Jakość obrazu - jestem laikiem i mam tylko porównanie do innych kanałów sportowych (Eleven, Polsat Sport Premium) nadawanych z dekodera UPC - wzrokowo nie widać większych różnic, jakość jak dla mnie normalna.

2. Jakość dźwięku - tutaj gorzej niż konkurencja, bardzo cicho z trybun, komentarz stłumiony jak w małym pokoiku. Po mocniejszym zgłośnieniu efekt się pogłębia.

3. Żadnych zacięć przez całą transmisję.

4. Żadnych spadków jakości przez całą transmisję.

5. Kilka razy w trakcie meczu skakałem po innych transmisjach z Premier League, wszystkie odpalały się szybko i płynnie (obraz i dźwięk jak powyżej).

 

To co prawda tylko jedna transmisja ale na start wrażenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt 1

Lepiej tak nie pisz bo ktoś pomyśli, że taka jakość jak w Viaplay jest na innych kanałach sportowych w UPC  😜 

Korzystasz z dekodera 4K?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...