Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, lakiman napisał:

Spodziewałem się gorszej jakości.

Tragedii nie ma, niby ma być 50 fps ale jak pisaliście płynności na Android TV nie ma co się spodziewać co potwierdzam.

To mniej więcej odpowiednik UPC TV GO, a nie VHS jak niektórzy pisali :)

Na Android TV można alternatywnie zainstalować Kodi, pod nim Viaplay działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zuzia napisał:

To mniej więcej odpowiednik UPC TV GO, a nie VHS jak niektórzy pisali :)

Na Android TV można alternatywnie zainstalować Kodi, pod nim Viaplay działa bardzo dobrze.

A propo UPC.

Nie dziwię się już dlaczego UPC nie  oferuje dekodera 4K  z oprogramowaniem   Android TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

A propo UPC.

Nie dziwię się już dlaczego UPC nie  oferuje dekodera 4K  z oprogramowaniem   Android TV. 

Mają ten nowy wynalazek 4K Media Streamer, na razie do multiroomu, ale apkę Viaplay można na nim instalować i korzystać poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lakiman napisał:

Jestem ciekawy czy na dekoderze 4K będzie można zainstalować apkę.. podobnie jak obecnie Prime Video.

Dekoder 4K Box nie jest na Androidzie, pewnie pracują nad apką. Z kolei 4K Media Streamer jest na Androidzie i już dziś można instalować Viaplay tylko, że to urządzenie mało kto ma, bo to nowinka. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał:

Nawet zdziwiłem się skąd tyle negatywnych ocen było wcześniej, że nie da się oglądać..

 

Wcześniej było 38 FPS i bitrate uboższe. Dopiero przed meczami to poprawili. A na 65 cali nadal wygląda słabo delikatnie mówiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiele wskazuje na to, że usługa streamingowa Viaplay nie musiałaby odsprzedawać praw do transmisji z meczów np. Legii i Rakowa w Lidze Konferencji i spokojnie może je zakodować. Polskie prawo jest w tej w kwestii mocno dziurawe i wkrótce może to oznaczać kolejne niejasności, np. ze skokami narciarskimi.

https://www.sport.pl/skoki/7,65074,27474449,skoki-narciarskie-i-mecze-legii-zakodowane-polska-ustawa-jest.html

 

Potwierdzają sie moje interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...