Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kamil2505 napisał:

Tak.... jasne... są tacy ambitni, że już dziś widzą, że nic w USA nie zdziałają oprócz bycia niszowym serwisem. 

A jeszcze nie tak dawno pisałeś, że chcą być liderem na wielu rynkach. 

Bo sami tak twierdzą 😉 Nie mam wątpliwości po tym co przeczytałem, że traktują nasz rynek serio. Co z tego wyjdzie - czas pokaże. Z doświadczenia Showmaxa widać, że co nagle to po diable. Ambicji im odmówić nie można. Chciałbym, żeby na ich miejscu był np. Polsat, ale to się nigdy nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

720p - 90 sek. opóżnienia - za 34 zł - hahahahahah

 

Ja jestem przyzwyczajony do 4k ,,bez opóźnień na 65' , a nie do dziadostwa.

Daje im 2 miesiące i odsprzedadzą prawa platformie satelitarnej. Przecież to kupią jednostki, może takie które będą oglądać to na telefonie lub małym TV. Nie będzie im się to opłacać - wydali majątek na prawa do Piłki nożnej w naszym kraju.

Edytowane przez wilos
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś populacja danego kraju nie ma tu nic do rzeczy.

720p w sam raz za 34 zł.

I tak dobrze,  że nie przegięli jeszcze bardziej z ceną.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Bo sami tak twierdzą 😉 Nie mam wątpliwości po tym co przeczytałem, że traktują nasz rynek serio. Co z tego wyjdzie - czas pokaże. Z doświadczenia Showmaxa widać, że co nagle to po diable. Ambicji im odmówić nie można. Chciałbym, żeby na ich miejscu był np. Polsat, ale to się nigdy nie stanie :)

Twierdzili też,  że chcą Ligę Konfederacji transmitować, więc wiesz - trochę chyba na dystans trzeba brac to co mówią.  

 

Ogólnie to oferta żenująca jak na 34zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamil2505 napisał:

Twierdzili też,  że chcą Ligę Konfederacji transmitować, więc wiesz - trochę chyba na dystans trzeba brac to co mówią.  

 

Ogólnie to oferta żenująca jak na 34zł. 

Każdy ma prawo do swojej oceny. Już o tym pisałem, ale powtórzę. Cena nie mogła być wyższa, ani niższa. Jakość treści w aplikacji, sama aplikacja (android, Apple) na najwyższym poziomie. Na podobnym etapie (początek działalności) C+ online miał żenujące wpadki z jakością materiałów. Tu tego nie ma. Nie mam zamiaru chwalić na wyrost, ale na ten moment nie mam powodu, żeby przesadnie krytykować. Oferta filmowa - na początek - całkiem przyzwoita. Cudów się nie spodziewałem. Są niektóre z seriali, na które liczyłem. Będzie zapewne rozwijana. Jakość - bardzo dobra. Nic mi nie przeszkadza w oglądaniu. 

Będą mecze. Będzie osobna ocena. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukasz1985 napisał:

nawet karty się nieda dodać 

U mnie przyjęło kartę bez problemów.

2 godziny temu, made82 napisał:

Dialaja platnosci itunes ale nie działają kanały TV po aktywacji konta..

Nie dzialaja od 2 lipca. U nas ta oferta jeszcze nie weszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

Każdy ma prawo do swojej oceny. 

Ja również i z tego prawa korzystam. Nie musisz mnie przekonywać do Viaplay. Mam swoją opinię i jest ona inna niż Twoja.

6 minut temu, Toma441 napisał:

 Już o tym pisałem, ale powtórzę. Cena nie mogła być wyższa, ani niższa.

No nie mogła byc niższa skoro za prawa potrafią dać dwa razy tyle niż inni, by je tylko mieć. Teraz trzeba jakoś to odrobić. 

Cena z resztą będzie raczej wyższa co nawet w swoim komunikacie rocznym pisali tłumacząc "drożejącymi prawami sportowymi", co z resztą sami robią podbijając ich cenę do nieziemskich kwot. 

8 minut temu, Toma441 napisał:

Jakość treści w aplikacji, sama aplikacja (android, Apple) na najwyższym poziomie.

Chyba najwyższego poziomu nie widziałeś. 

9 minut temu, Toma441 napisał:

 Na podobnym etapie (początek działalności) C+ online miał żenujące wpadki z jakością materiałów. Tu tego nie ma.

Jak nie ma? Sport już ma być w niższej jakości niż na C+Online. To, że C+ na początku sobie nie radził nie znaczy, że oni też muszą. Tym bardziej, że "chcą być najlepsi".

10 minut temu, Toma441 napisał:

Nie mam zamiaru chwalić na wyrost, ale na ten moment nie mam powodu, żeby przesadnie krytykować.

Nie masz zamiaru, ale ciągle chwalisz na wyrost. A w sumie nie ma zbytnio co chwalić. 

Tu nie ma przesadnej krytyki tylko opinia po tym co widać. A póki co nie wygląda to lepiej na tle konkurencji. 

12 minut temu, Toma441 napisał:

Oferta filmowa - na początek - całkiem przyzwoita. Cudów się nie spodziewałem.

Przyzwoita? Filmy wałkowane w wielu innych serwisach VOD to "przyzwoita"? Proszę Cie... nie za taką cenę. 

13 minut temu, Toma441 napisał:

 Cudów się nie spodziewałem. Jest kilka seriali, na które liczyłem. Będzie zapewne rozwijana.

Zapewne. Póki co kilka tytułów, gdzie nigdzie nie było. Resztę można już zobaczyć w HBO lub Netflix. Więc po co wydawać extra 34zł?

14 minut temu, Toma441 napisał:

Jakość - bardzo dobra. Nic mi nie przeszkadza w oglądaniu. 

Na C+Online, HBO czy Netflix też mi nic nie przeszkadza w oglądaniu. Skoro jakość w Viaplay jest bardzo dobra to chyba na C+Online w sporcie jest rewelacyjna. 🤣

15 minut temu, Toma441 napisał:

Będą mecze. Będzie osobna ocena. 

Patrząc po tym co piszesz od kilku miesięcy myślę, że już dziś możesz ją wygłosić. Na pewno będzie rewelacyjna. 

 

Zapytaj Viaplay czy nie szukają rzecznika prasowego na Polskę  nadasz się idealnie. A rzecznik na pewno im się przyda. 😉

Bo Polacy mogą nie zrozumieć oferty. Tak jak kiedyś nie zrozumieli oferty NC+. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...