Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lakiman napisał:

Skoro tak piszesz, to nie jest zbyt dobra.

Jest bardzo dobra. Napisałem w ten sposób, bo podobnie jak w przypadku HBO nie ma treści 4K. Może powinienem był to inaczej ująć. Tym filmom niczego nie brakuje, a na przystawce od Apple wygląda to idealnie. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

 

2) treści Vod póki co (jeszcze) nie ma

Jak to? Filmy i seriale nie działają???

 

To co działa? 

 

Na tym TV1000 Ruskie Kino widzę w programie 1 tytuł filmowy na cały dzień. Tytuł jest napisany cyrylicą. Jak do niego przejść w katalogu filmowym? 

 

Generalnie w katalogu widzę, że wszystkie tytuły są podawane w oryginale. Brak polskich tłumaczeń. Nie każdy potrafi czytać w cyrylicy czy po szwedzku. Mogliby dać tytuł oryginalny i spolszczony. Dodatkowo brakuje mi trailerów, aby zorientować się jakiego można spodziewać się filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swordfish napisał:

Jak to? Filmy i seriale nie działają???

 

To co działa? 

 

Na tym TV1000 Ruskie Kino widzę w programie 1 tytuł filmowy na cały dzień. Tytuł jest napisany cyrylicą. Jak do niego przejść w katalogu filmowym? 

 

 

"VOD", czyli video on demand.-"na żądanie". Ja tak to rozumiem. Jeszcze nie ma filmów, które można wypożyczyć. Są filmy w ramach subskrybcji. 

Kanały TV są nieaktywne. Być może zmienią to z czasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lukasz1985 napisał:

Ktoś ma problem z dodaniem karty do konta ?

Tak. Problem z dodaniem kart mBanku. Karta nie została poprawnie zweryfikowana. Na stronie Viaplay pojawia się komunikat: Wygląda na to, że 3D Secure nie działa. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się ze swoim bankiem. Sprawa zgłoszona do mBanku - podobno już mieli dzisiaj tego typu zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swordfish napisał:

Ok. Jak działają filmy w ramach subskrypcji? Czy są śmieci na ekranie takie jak logo, oznaczenia wiekowe, ostrzeżenia o product placement itd?

Filmy w ramach subskrypcji działają Identycznie, jak na Netflix, czyli bez jakichkolwiek "informacji dodatkowych" na ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jakie jest opóźnienie względem satelity. Ponieważ jak wiecie na IPLI i Canal+ jest ok 1 min.  Oglądanie meczów mija sie z celem przy takim opóźnieniu za taką cenę. Defakto ogląda sie z odtworzenia.

Edytowane przez wilos
pop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

Filmy w ramach subskrypcji działają Identycznie, jak na Netflix, czyli bez jakichkolwiek "informacji dodatkowych" na ekranie. 

Czy na początku odtwarzania materiału pojawia się jakiekolwiek ostrzeżenie o wieku lub o zawartości materiału (np. język wulgarny, broń, narkotyki, strach)?

Czy można bawić się ustawieniami napisów tak jak w Netflix, Prime i AppleTV+ (wielkość, czcionka, przeźroczystość)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wilos napisał:

Czy wiecie może jakie jest opóźnienie względem satelity. Bo na IPLI i Canal+ jest ok 1 min. Bo oglądanie meczów mija sie z celem przy takim opóźnieniu za taką cenę. Defakto ogląda sie z odtworzenia.

Bez przesady. Ja wszystko rozumiem, krytykę także, ale... nawet przy opóźnieniu 1 do 1,5 minuty, gdzie mecz trwa 90 minut, piszesz, że mecz ogląda się "de facto z odtworzenia". To "opóźnienie" zaczyna wyglądać na jakąś zbiorową paranoję. 🙃

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swordfish napisał:

Czy na początku odtwarzania materiału pojawia się jakiekolwiek ostrzeżenie o wieku lub o zawartości materiału (np. język wulgarny, broń, narkotyki, strach)?

Czy można bawić się ustawieniami napisów tak jak w Netflix, Prime i AppleTV+ (wielkość, czcionka, przeźroczystość)?

Nie ma żadnych informacji (ostrzeżeń). Na Netflixie na początku ich działalności też ich nie było. Póki co, w aplikacji takich ustawień nie zauważyłem, może zmiana jest możliwa na stronie internetowej w zakładce "konto". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Bez przesady. Ja wszystko rozumiem, krytykę także, ale... nawet przy opóźnieniu 1 do 1,5 minuty, gdzie mecz trwa 90 minut, piszesz, że mecz ogląda się "de facto z odtworzenia". To "opóźnienie" zaczyna wyglądać na jakąś zbiorową paranoję. 🙃

Nie wyglada, tylko jest zbiorową paranoją. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Toma441 napisał:

Bez przesady. Ja wszystko rozumiem, krytykę także, ale... nawet przy opóźnieniu 1 do 1,5 minuty, gdzie mecz trwa 90 minut, piszesz, że mecz ogląda się "de facto z odtworzenia". To "opóźnienie" zaczyna wyglądać na jakąś zbiorową paranoję. 🙃

Może ciebie cieszy oglądanie meczu jak 1,5 min temu drużyna strzeliła gola a ty krzyczysz gol op 1,5 min od gola. Mnie nie

Edytowane przez Sentence
Nie obrażamy na forum. Wycięto część treści.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wilos napisał:

 

Może ciebie cieszy oglądanie meczu jak 1,5 min temu drużyna strzeliła gola

Mnie cieszy oglądanie meczu na żywo i na tym się skupiam, a nie na tym jakie jest opóźnienie względem satelity i czy sąsiad się drze za ścianą. Ściany mam dostatecznie grube. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To może niech od razu puszczają mecze tak z kilkudniowym opóźnieniem, a kanały informacyjne niech pokazują relacje też tak po czasie. Przecież też się nikt nie dowie i nie będą mieli świadomości.

 

Już kiedyś, dawno temu z pewną elektrownią ktoś próbował wciskać taki kit ludowi.


Nie porównuj minutowego opóźnienia do kilkudniowego, nie żartujmy. To drugie porównanie przemilczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...