Skocz do zawartości

Kwiat Jabłoni


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchałem nowej piosenki "Drogi proste" zespołu Kwiat Jabłoni z Julią Pietruchą i muszę stwierdzić, że ta piosenka jest dość słaba, do tego bez przerwy puszczają w Meloradiu(co widać na odsluchane.eu).

 

Co sądzisz o zespole Kwiat Jabłoni?

Jakie to są twoje ulubione piosenki tego zespołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zespół Kwiat Jabłoni wsparł uchodźców. W komentarzach wylało szambo. Nagle okazało się, że zespół który jest pro eko, za tolerancją wobec innych i słabszych i o tym śpiewają "ich fani" zupełnie nie rozumieją. 

Wpisy typu: już was nie będę słuchać, albo polityka, albo muzyka, sami bierzcie uchodźców do lasu. Mam wrażenie, że skala nienawiści ludzi o prawicowych poglądach jest coraz większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kwiat Jabłoni to popularny zespół muzyczny, którego członkami są Kasia i Jacek Sienkiewicz, prywatnie dzieci Kuby Sienkiewicza z Elektrycznych Gitar (ich ciocią była nieżyjąca już aktorka Krystyna Sienkiewicz), gdzie wśród ich popularnych utworów są m.in. "Było minęło", "Mogło być inaczej" czy "Nie nie nie", gdzie także nagrali kilka utworów z Sanah.

 

Za Kwiat Jabłoni odpowiada Magic Records, gdyż bardzo często ich utwory są grane przez Polskie Radio, Radio ZET i RMF FM (a jak wiadomo jak jesteś w Magic Records, to puszczają ciebie w niemal wszystkich stacjach radiowych), gdzie nawet mają własną audycję radiową w internetowym Radiu 357.

 

Jestem ciekaw waszych opinii na temat Kwiatu Jabloni, bo w mojej ocenie grają nieco melancholijne i spokojne piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec,Magic Records nie odpowiada za wydawanie muzyki Kwiatu Jabłoni. Płyty tego duetu dotychczas wydawała Agora - "Niemożliwe" (2019), "Miało Być Nic" (2021), "Wolne Serca" (2022). Natomiast najnowszy krążek "Pokaz Slajdów" (2023) ukazał się pod szyldem Universal Music Polska.

 

Magic Records wydaje płyty Sanah. Ta wytwórnia skupia się głównie na muzyce pop, dance. Wydaje kompilacje takie, jak Bravo Hits, ImprESKA itp.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 23:06, Bloo411 napisał(a):

Płyty tego duetu dotychczas wydawała Agora - "Niemożliwe" (2019), "Miało Być Nic" (2021), "Wolne Serca" (2022). Natomiast najnowszy krążek "Pokaz Slajdów" (2023) ukazał się pod szyldem Universal Music Polska.

I tutaj dlatego "Od nowa" i "Byłominęło" osiągnęło sukces, bo są wspierani przez płytowego majorsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.12.2023 o 23:06, Bloo411 napisał(a):

 

Magic Records wydaje płyty Sanah. Ta wytwórnia skupia się głównie na muzyce pop, dance. Wydaje kompilacje takie, jak Bravo Hits, ImprESKA itp.

Magic Records już nie wydaje składanek typu Bravo Hits (do wiosny 2023), Hity na Czasie (do wiosny 2023), Fresh Hits (do zimy 2021), czy również ImprESKA.

Najwidoczniej płyty kompaktowe, a zwłaszcza słynne składanki już wyszły z mody. Nie opłaca się wydawania skoro mamy Spotify od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

@Marek99, być może już nie wydają. Nie kupuje składek, więc mogę nie być na bieżąco. Wiem, że jeszcze jakiś czas temu wydawali, co było widać po ich katalogu. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wydają płyt Kwiatu Jabłoni.

Magic Records jest labelem, a jego właścicielem jest Universal Music Polska. Strona internetowa MR nie jest aktualizowana od dłuższego czasu. Ich główną stroną pozostał fanpage na facebooku, na którym są przeważnie promowane single.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...