Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się aktualizacja Just Watch TV - dodano Viaplay i HBO Max do listy usług strumieniowych, dzięki temu można już sprawdzać bieżącą zawartość oraz  między innymi „ostatnio dodane” rzeczy także z tych serwisów. 


 

 

Ciekawostka: można „połączyć” HBO Max z Apple TV+ na Apple TV4K…To znaczy, że rzeczy oglądane bezpośrednio w aplikacji HBO Max będą pojawiały się automatycznie w sekcji „obejrzyj teraz” w apce Apple TV+ I samo Apple TV+ stanie się takim hubem. Ciekawe czy podobnie jest w przypadku Disney+…?

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega funkcja "uśpij" w ustawieniach urządzenia?

Jest to zamiennik opcji wyłączenia Apple TV używając pilota telewizora i poruszając się w menu urządzenia?

 

W przypadku przystawki od Play wystarczyło wyłączyć telewizor i Play Box wyłączał się automatycznie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jak wyłączysz telewizor, to się automatycznie uśpi, a to jest ręczne usypianie.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyłączenie telewizora nie wyłącza automatycznie przystawki.

Czekałem chwilę i nadal świeciła się dioda.

Albo oryginalnym pilotem, albo właśnie funkcją "uśpij"..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
22 minuty temu, lakiman napisał:

U mnie wyłączenie telewizora nie wyłącza automatycznie przystawki.

Masz w telewizorze włączone HDMI-CEC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Masz w telewizorze włączone HDMI-CEC?

Sprawdzę, skoro mogę pilotem od telewizora obsługiwać Apple TV to przypuszczałem, że wyłaczać też powinna być taka możliwość.

Wybudzenie urządzenia następuje po wybraniu odpowiedniego gniazda HDMI.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop jak będę miał chwilę sprawdzę :). Nie pamiętam żebym korzystał i zmieniał ustawienia  tej opcji na przystawce.

8 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Masz w telewizorze włączone HDMI-CEC?

Miałem nieaktywną funkcję wyłączania urządzeń sprzężonych z HDMI z telewizorem.

Teraz już jest ok.

Dzięki @Wodnik Szuwarek i  @Pawopza rady. :)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wnosi? Canal+ cały czas tnie obraz?

 

Edit: nic nie wnosi. Dalej tnie. Dzisiaj przeprowadziłem żenującą rozmowę na temat przedłużenia. Bombardują mnie telefonami, po drugiej strony osoby z łapanki bez żadnej wiedzy i przygotowania.

 

Minęły trzy miesiące i nic się nie zmieniło. Umowa na pewno do likwidacji, usługi online na dzień dzisiejszy też nie mam zamiaru wykupić. Czekam do następnej aktualizacji. Albo to naprawią albo kasuję aplikację, płacę pozostałe opłaty do końca i wypowiadam umowę. Będę korzystał z playera albo w sumie i nie bo zaczynam się już denerwować. Nie szanują klienta to nie będą go mieć.

 

Wiem, że przez to nie zbiednieją ale przynajmniej ja będę miał święty spokój i trochę wolnej gotówki. Lepiej wydać je na brandy albo dobre piwo niż wyrzucać w błoto.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, regedit32 napisał:

Coś wnosi? Canal+ cały czas tnie obraz?

 

Edit: nic nie wnosi. Dalej tnie. Dzisiaj przeprowadziłem żenującą rozmowę na temat przedłużenia. Bombardują mnie telefonami, po drugiej strony osoby z łapanki bez żadnej wiedzy i przygotowania.

Piszecie tu o przycinkach w aplikacji Canal Online, a ja pytam o jakie przycinki chodzi. Ostatnio za dużo tam nie oglądam ale nic nie zauważyłem. Samej aplikacji nie bronię bo sam mam jej trochę do zarzucenia ale akurat nie to.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Apple TV są mikro przycięcia widoczne na kanałach informacyjnych gdzie jest pasek z przewijającymi się informacjami. Albo przy statycznych scenach, gdzie kamera jednostajnie przesuwa się w którąś ze stron. Co ok 7-8 sekund jest jakby jedna brakująca klatka i widać „przeskok”.

 

Na Tizenie i Android TV działa płynnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...