Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowane, jest ok.

Na Androidzie TV Viaplay Total - Sport jest już nieoglądalny od kiedy korzystam z Apple TV.

 

 

A teraz sobie porównałem 3 transmisje sportowe(mecze) w różnych aplikacjach.

Na pewno pierwsze miejsce: UPC TV GO:  La Liga na Eleven 1.

Potem Viaplay i Canal+.

UPC pod Apple TV pokazuje, że stream sportowy dobrze może wyglądać.

 

Włączyłem HBO..a zacząłem oglądać " Folklor" na Android TV i tutaj też mogę napisać  2 różne światy jeśli chodzi o jakość transmisji..

45 minut temu, Toma441 napisał:

Nawiasem mówiąc Apka Viaplay na Androidzie, a na Apple tv 4k to są dwa różne światy. @lakiman

Możemy być raczej pewni, że obejrzymy tutaj transmisje 4K.

Na  Android TV nie jest to takie pewne.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To raczej wina C+, powinno im zależeć na jakości. Viaplay, czy Prime Video dostają aktualizacje, które w moim odczuciu coś wnoszą, a jeśli zmiany są małe, kosmetyczne, to przynajmniej w rażący sposób nie psują podstawowej apki.

Ostatecznie, jeśli są problemy - to jak widać na przykładzie APV - są w końcu wyłapywane.

W C+ jest jak zwykle, PR i nic poza tym.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2022 o 22:12, Pawop napisał:

Jak jest niezła, skoro są zacięcia obrazu? Jest to dyskwalifikujące!


 

Jeśli rozmawiamy w tych kategoriach to...Dyskwalifikujące  jest dla C+ nie dla Apple TV.

Graficznie i pod względem ogólnych rozwiązań ta aplikacja niczym nie odstaje od wzorca Apple TV, natomiast jak pisałem jest niedopracowana, przycina z winy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mnie rozbawił, świetna aplikacja, jest kolorowa, ładna grafika. Co to za bzdury? Zacinanie obrazu jest dyskwalifikujące dla tej aplikacji.

Poza tym nie wydaje mi się, żeby był jakiś odgórny wzorzec, bo aplikacje wyglądają różnie i czasami niczym się nie różnią od innych systemów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawop napisał:

To żeś mnie rozbawił, świetna aplikacja, jest kolorowa, ładna grafika. Co to za bzdury? w.
 

No widzę, że nie załapałeś. Aplikacje na ten konkretny system (tvios)są zupełnie inne od androidowych, chyba zauważyłeś....ta konkretna pod względem wzorca nie odstaje i to jest jej plus, nawet jeśli pod względem płynności obrazu są braki. C+ na apple tv i tak lepiej się obsługuje, szybciej włącza poszczególne treści, sam obraz też jest wyraźniejszy (kolory, nasycenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...