Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca nie kłamie. Korzystający z HBO Max w ramach abonamentu operatora mają gwarancję przejścia na Max Premium do końca trwania umowy. Ten sam komunikat ma Polsat Box. 
Umowy kończące się za kilka miesięcy można przedłużać wcześniej. Zwykłe nowe warunki wchodzą od razu, a nie od określonej daty końca poprzedniego okresu.

Zadaniem konsultanta jest sprzedać, czyli zachęcić do podpisania nowej umowy. Konsultantowi płacą głównie za nowe umowy, a nie za odbieranie telefonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie PC+ w ofertach jest informacja o przejściu z HBO Max do Max Premium. Ktoś już to wyżej pisał, ale może poszło do kosza.

A propos gorszych warunków, Orange dało gorsze (Max Standard), właśnie złożyłem wypowiedzenie, więc to nie jest reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet HBO (w gratisie dostęp do MAX) pozostanie w ofercie player.pl

W związku z HBO Max / Max w Platformie CANAL+, dla abonentów

11 czerwca HBO Max zmienia się w Max. Do końca okresu gwarantowanego umowy otrzymasz dostęp do Max w planie Premium z dostępem na 4 urządzeniach jednocześnie.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą uruchamiając playera na TV z WebOs wyświetlił mi się komunikat w stylu:

"Finałowy sezon Skazanej tylko w serwisie Max. Jeśli chcesz otrzymać promocyjną ofertę na dostęp do serwisu kliknij w poniższy link."

 

Czyli wygląda na to, że będą jakieś preferencyjne warunki także dla użytkowników playera. Oczywiście zapisałem się na tę ofertę. Zobaczymy co zaproponują i czy będzie się to czymś różnić od oferty na Maxa w C+ Online gdzie obecnie korzystam z HBO Max. 

 

Na maila przyszła informacja, że dostanę kod promocyjny na dostęp do platformy Max po 11 czerwca 2024 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy posiada ktoś informacje na temat posiadanego na start pakietu MAX w przypadku posiadania np. przeze mnie pakietu Superpremium+ w C+(oczywiście z pełnym pakietem HBO)? Zastanawia mnie to, że parę dni przed startem usługi, abonenci nie są choćby mailowo informowani o zmianach w usłudze. Pozdrawiam:)

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kruc1233 w obecnych ofertach dla nowych abonentów, którzy zdecydują się na pakiet z HBO widnieje informacja, że od 11 czerwca otrzymają dostęp do wersji Premium serwisu MAX do końca swojej umowy, więc pewnie będzie podobnie z obecnymi abonentami do końca czasu trwania ich obecnej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI konsul dziś mówił ze oferta w c+ będzie pro konsumencka, żeby nie czytać innych operatorów w tym tego forum :D

Z kolei kumpel ma Player z Eurosport extra i weź tu bądź mądry jak to zgrać, nikt nic nie wie ile tych treści będzie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak sądziłem 20zł/mies. za dodatkowy pakiet "Kanały TV i Sport".

W playerze pakiet z kanałami tv kosztuje 20zł, lekka przesada gdyby opcja byłaby oferowana w cenie 30zł, skoro Eurosport Extra kosztuje dodatkowe 10zł.

 

Oferta MAX będzie cennikowo podobna do obecnych pakietów HBO w playerze.

40zł - player (z reklamami) + HBO

50zł - player (bez reklam) + HBO

Jak myślicie podskoczy cena pakietu HBO z 25zł na 30zł w samym playerze po 11 czerwca?

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Właśnie, jak to będzie z pakietem Sport u operatora. Może być nawet za te 20 zł, ważne żeby w ogóle był. W przeciwnym wypadku trzeba zakładać drugie konto i brać go w Max, co przekreśla sens zakupu Max u operatora.

 

Raczej u operatora płatnej TV nie dokupisz kanałów TV, bo Polsat Box czy Platformie Canal+ zależy, byś to u nich oglądał kanały TV :)

Operatorzy raczej będą oferowali dostęp do podstawowych pakietów Max.

 

I nie siejcie zamętu z cenami. Jeśli w komunikacji do abonentów HBO informowali, że cena i zniżka 33% się nie zmieni, to bardziej prawdopodobne, że Max Standard będzie bliżej 30 zł. Ktoś już publikował ceny z apki (19, 29 i 49 zł). Przecież mają zachęcić do migracji z Playera do Maxa

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Kanały to mnie nie interesują, tylko same transmisje sportowe Eurosport Extra.

Liczę, że Play jednak udostępni pakiet Sport.

Jaki znowu pakiet "Sport" to się poprawnie nazywa "Kanały TV i Sport", sport w tym pakiecie będzie jako dodatek lub odwrotnie względem kanałów linearnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Raczej u operatora płatnej TV nie dokupisz kanałów TV, bo Polsat Box czy Platformie Canal+ zależy, byś to u nich oglądał kanały TV :)

Różnie bywa z usługami dodatkowymi przez operatorów. Np. Netflix przez c+online jest tańszy ale nie da się tam dokupić dodatkowego usera. Miejmy jednak nadzieję, że w przypadku Eurosport Extra będzie inaczej u operatorów. Osobiście mi zależałoby na dostępie do RG i SGP. Co prawda Wimbledon można obejrzeć w PB a polskie rundy SGP w TTV ale nie każdemu to wystarcza  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Eurosport Extra nie ma żadnych treści za które byłbym skłonny zapłacić jakąkolwiek cenę. 

Jedyne co mnie od nich interesuje to polskie mecze w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych (które już wiemy, że przejdą do Polsatu za jakiś czas) i ewentualnie polskie mecze w wielkich szlemach. 

 

Wszystko jest na otwartych Eurosportach, więc po co płacić za Extra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Różnie bywa z usługami dodatkowymi przez operatorów. Np. Netflix przez c+online jest tańszy ale nie da się tam dokupić dodatkowego usera. Miejmy jednak nadzieję, że w przypadku Eurosport Extra będzie inaczej u operatorów. Osobiście mi zależałoby na dostępie do RG i SGP. Co prawda Wimbledon można obejrzeć w PB a polskie rundy SGP w TTV ale nie każdemu to wystarcza  😉

Eurosport Extra jest tylko i wyłącznie dostępny w ramach subskrypcji playera. W MAXie to będzie nazywało się po prostu "Kanały TV i Sport".

Może wprowadzą tak jak przy playerze "Rachunek z Play", "Rachunek z Vectrą", że będzie możliwość dokupienia pakietu, oczywiście za pośrednictwem MAXA i według cen oferowanych przez sam serwis, bez żadnych promocji itp.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...