Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A taki był płacz że będzie wszędzie u operatorów standard, beż możliwości podniesienia do Premium.. a tu takie miłe zaskoczenie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po zobowiązaniu, automatycznie przechodzi na Standard.

Ale i tak do końca stycznia wszyscy są w Premium 😉

 

Niewykluczone, że taka będzie oferta na start Maxa w Polsce, czyli do końca stycznia wszystkich przerzucą na Premium.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Usługi dodatkowe Max będą tylko w Max. Operator zewnętrzny zapewni dostęp do pakietów podstawowych.

 

Warto zwrócić tez uwagę na info dotyczące możliwości rezygnacji z Max w Polsat Box.

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest dokladnie tak jak w innych krajach.

Premium dostajemy gratis na 6 miesięcy a później trzeba dodatkowo zapłacić albo przechodzi się na Standard jeśli mamy umowę na czas nieokreślony

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w innych krajach u operatorów nie było Premium.. a niektórzy dostawali nawet pakiet z reklamami.. więc u nas o niebo lepiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, muza_tv napisał(a):

Czyli po zobowiązaniu

..no i po 11 czerwca 2024 rozumiem  jesli nie przystane na zmiany to rozumiem ze moge HBO Max/Max w ogole "wyrzucic" i tym samym pomniejszyc swoj abo bez zadnych konsekwencji, zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gość W Stanach i Ameryce Łacińskiej każdy dostawał w gratisie Premium na 6 miesięcy.

Obojętnie czy u operatorów czy bezpośrednio w Max'ie także jest dokładnie tak samo.

Dopiero po 6 miesiącach każdy kto nie dopłacił i nie "upgrejdował" swojego konta przechodził na Standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo76 dokładnie na to wychodzi, że po prostu możesz sobie wyłączyć HBO i jego cena będzie zdjęta z abo.. nie wiem ja kto zrobią gdy był np w paczce z Eleven czy D+..

 

Cytat

Jesli nie akceptujesz powyzszych zmian, to w ciagu 30 dni od daty
ich dokonania (tj. 11 czerwca 2024 r.) mozesz zrezygnowa z Pakietu
zawierajgego ustuge dostepu do HBO Max (bez zachowania terminu
wypowiedzenia).

 

@dominikkk ja pisałem o sytuacji na rynku europejskim.. ktoś wrzucał tutaj linka z sytuacji naszych sąsiadów.. i oni nie mieli niestety premium.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gość napisał(a):

Dokładnie

czy Cp mimo wszystko nie zasloni sie zapisem w umowie , ktory mowi ze tyle i tyle miesiecznie musisz placic? Przykladowo ja place na teraz 95 zl miesiecznie, to czy jak nie przystane na warunki zmian to przypadkiem nie bedzie tak ze odlacza Max a i tak bede placil 95 zl miesiecznie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin

Nie śledziłem na bieżąco tego wątku i nie chce mi się przez niego przebijać. Mam więc proste pytanie- ten "standard" to będzie to co obecnie w HBO MAX?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gość napisał(a):

ja kto zrobią gdy był np w paczce z Eleven czy D+..

ano wlasnie, u mnie: Pod " Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności"  jest Dodatkowe zobowiązanie: HBO HD HBO GO (cz.okr.) za 20 zl /mies.  Czy jak wypisze sie z Max to bede mogl odhaczyc te usluge? i z automatu zaplace mniej na miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...