Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, stanley840 napisał(a):

Najważniejsze że jest wybór każdy wybierze coś dla siebie😀

No nie ma za bardzo wyboru, bo gdyby był, to wybrałbym 1-2 urządzenia, 4K i brak Playera, czyli... praktycznie to, co już miałem i za cenę, jaką miałem. Ofertą przygotowaną pode mnie jest rezygnacja. Dość rozczarowująca opcja.

 

@DOWN

To nie jest wybór na zasadzie "Oferta przygotowana tak, by każdy coś dla siebie znalazł". To wybór na zasadzie "tym, którzy się dadzą zaoferujemy mniej za więcej, a nieliczni wymagający klienci niech spadają lub dopłacą". Oczekiwałbym więcej po marce HBO, ale cóż, to już MAX i to widać na każdym kroku. 

 

Ach, już widzę, za którą opcją polityczną jest ten użytkownik. Stąd zażarta obrona lewicowej platformy :D

Edytowane przez Lukop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, escapers napisał(a):

 ale to nie tylko jakość, ale też funkcjonalność.. dlatego to nie jest to samo..

 

Dla tych, którzy dzielili się z ziomkami HBO Max, to Standard będzie pogorszeniem oferty, bo zmusi do odłączenia jednego "ekranu". Ale w Premium mają więcej możliwości 😅

 

4 minuty temu, Lukop napisał(a):

No nie ma za bardzo wyboru, bo gdyby był, to wybrałbym 1-2 urządzenia, 4K i brak Playera, czyli... praktycznie to, co już miałem i za cenę, jaką miałem. Ofertą przygotowaną pode mnie jest rezygnacja. Dość rozczarowująca opcja.

 

No masz wybór - rezygnacja :)

 

7 minut temu, Tomek1623 napisał(a):

Tak jak już piszecie że najważniejsze ze jest wybór. Mam ten wybór co do dokupienia dodatkowego pakietu film i sport, przy Maxie od operatora?

 

Pakiet "TV i Sport" będzie raczej tylko przy bezpośrednim wykupieniu Maxa (by nie konkurować z kablówkami za bardzo)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Pakiet "TV i Sport" będzie raczej tylko przy bezpośrednim wykupieniu Maxa (by nie konkurować z kablówkami za bardzo)

 

Uczciwie, dla klientów kablówek powinien być do dokupienia jako opcja bezpośrednio na Maxie. I piszę to chociaż sam jeśli już będę korzystał, to będę miał bezpośrednio raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że osoby, które wkuoują HBO Max/Max u operatora kablowego/sat, to w swoich pakietach już mają kanały TVN/Discovery/Eurosport, więc nie będą miały potrzeby dodatkowej zapłaty za pakiet z kanałami TV. Więc to opcja raczej dla tych, co nie mają dostępu do płatnej telewizji, czyli tylko w Max

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić na najniższą ceną dostępu do Eurosportu Extra

 

Player 25 zł (15 zł Player z reklamami + 10 zł Pakiet Eurosport Extra) 

Max 39,99 zł (19,99 Pakiet Podstawowy + 20 zł Pakiet Kanały TV i Sport) 

Edytowane przez dj sat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tomek1623 napisał(a):

Tak jak już piszecie że najważniejsze ze jest wybór. Mam ten wybór co do dokupienia dodatkowego pakietu film i sport, przy Maxie od operatora?

Logiczne, że serwisy streamingowe "od operatora" bierze się, gdy oprócz samego serwisu streamingowego jest jakaś korzyść (np. w cenie, czy np. Play ma, że CANAL+ jest dodawany do aplikacji i nie trzeba skakać do C+ Online).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  HBO oglądam od października do kwietnia w cenie 25zł oprócz tego mam abonamęt z kanałami Discovery , Eurosport . Ja oglądam w HBO miesięcznie 5-8 filmów szczególnie 4k i nie będę zainteresowany dodatkowymi opcjami . Maksymalnie mogę zapłacić 35zł ale muszą być filmy 4k , moim zdaniem powinny być opłaty za filmy i seriale na 1 lub 2 tv 25zł ,4 tv 40zł opcje dodatkowe + 15 zł reklamy ninus- 10zł . Za 1 Telewizor nie będę płacił 40 zł a więc jeśli podniosą ceny co proponuje  wybrać w zamian HBO do 35zł - interesują mnie wyłącznie najnowsze filmy kinowe .

Edytowane przez ap77
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muza_tv napisał(a):

Zakładam, że osoby, które wkuoują HBO Max/Max u operatora kablowego/sat, to w swoich pakietach już mają kanały TVN/Discovery/Eurosport, więc nie będą miały potrzeby dodatkowej zapłaty za pakiet z kanałami TV.

 

Pytanie, czy na pewno mają je także w opcji mobilnej, tzn. w aplikacji na smartfony. I czy mają opcję cofania, bo na Playerze taka jest, więc zakładam że w Maxie też będzie.

A poza tym, to zawsze wybór, i nie musisz kupować opcji. ;) Ważne, żeby była taka możliwość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To zależy jaką masz umowę. Jeśli z zobowiązaniem, to cena się nie zmieni, a jeśli bez zobowiązania, to mogą zmienić, ale muszą o tym wcześniej poinformować i albo akceptujesz albo nie.

Bez zobowiązania. Jak mi podniosą cenę na 29 i bym zrezygnował to ciekawe co się stanie z Viaplay z tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muza_tv napisał(a):

Zakładam, że osoby, które wkuoują HBO Max/Max u operatora kablowego/sat, to w swoich pakietach już mają kanały TVN/Discovery/Eurosport, więc nie będą miały potrzeby dodatkowej zapłaty za pakiet z kanałami TV. Więc to opcja raczej dla tych, co nie mają dostępu do płatnej telewizji, czyli tylko w Max

Bardziej chodzi mi tu o dodatkowe transmisje, nie biorę pod uwagę Eurosport 1 czy 2. Do tej pory w playerze wykupowalem pakiet, przykładowo miałem dostęp do Le Mans 24, 25 godzin transmisji na żywo bez reklam, tylko tam. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, ceny całkiem w porządku.

Za 50 zł miałbym pakiet Standardowy wraz ze sportem i kanałami TV.

To teraz w Playerze pakiet "Player bez reklam + Kanały + Eurosport" kosztuje też 50zł, a tu w tej samej cenie dostanę jeszcze treści HBO.

Premium mnie nie interesuje bo i tak nie mam sprzętu do 4K, a dodatkowe ekrany nie są mi potrzebne. A z tego co wiem to Standardowy i Premium mają mieć te same materiały.

 

Jeśli będzie specjalna oferta dla Playera, to może wyjdzie nawet taniej. ;)

 

Pytanie tylko, czy Max będzie miał wszystkie te treści VOD, które miał do tej pory Player?

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Było już o cenach. Usunięto zbędny fragment.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marek99 napisał(a):

Dodatkowe transmisje będziesz miał tylko w tym pakiecie "Kanały TV i Sport" za 20zł/mies.

Zobaczymy czy po 11 czerwca zachowają Eurosport Extra w playerze za 10zł/mies., czy czasem go nie zlikwidują aby nie konkurowała z MAXem.

No właśnie, a nie mając możliwości go wykupić u operatora, to nic mi po tym skoro mi zależy na tej opcji. Pozostanie wypowiedzieć HBO operatorowi, i wykupić osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kanałów live, zależy jaki feed zaoferują. Czy cofanie do 7 dni wstecz? Czy dostępne wszystkie ścieżki dźwiękowe i napisy? W Playerze jest cofanie TVNu, ale dźwięk tylko polski i brak napisów. Piątkowe Superkino do obejrzenia wyłącznie z lektorem.

Jaka jakość kanałów live? 25 klatek czy 50? Full HD czy przycinanie do mniejszej rozdzielczości.

Czy kanały live dodadzą dostęp do dodatkowych treści vod? Czy bez kanałów tv, będzie można mieć dostęp w formie vod, np. do "Kropki nad i" Olejnik, Faktów po faktach, Kawy na ławę, magazynów filmowych z TVN Fabuła typu Alfabet filmowy itd.? I to samo tyczy się pozycji z CNN. Czy dokumenty CNN wrzucą do vod dla tych co nie mają wykupionego kanału tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia brak kanałów CINEMAX i CINEMAX 2 w pakiecie dodatkowym, tak, wiem, że część filmów i tak trafia do biblioteki serwisu, ale trzeba tu podkreślić, że jego część, a w innym serwisie w ramach CINEMAX GO jest tych treści więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez biblioteki Cinemax to słabo. Właśnie dzięki niej jest dużo różnorodnego kina ze świata z egzotycznych krajów i klasyka. Przy przejściu z HBO GO na HBO Max treści Cinemax nie były dostępne od razu na starcie. A teraz chcą kompletnie wyrzucić? Niech potwierdzą obecność biblioteki Cinemax.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Dostęp do nowego serwisu będzie dostępny w ramach trzech pakietów w cenach 19,99 zł, 29,99 zł i 49,99 zł. Dodatkowo będzie można wykupić pakiet dodatkowy „Kanały TV i Sport" w cenie 20 zł, aby uzyskać dostęp do nawet 29 kanałów telewizyjnych i wydarzeń sportowych na żywo.

To drożej niż w Bułgarii, gdzie premium dają za circa 43 złote. Sport 13 zł. Liczyłem, że w Polsce kupię taniej, ale się srogo zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te nowe ceny przykładają się dla osób, które posiadają HBO MAX od samego początku i mają te 33% zniżki, mógłby ktoś to prawidłowo skalkulować? Druga sprawa jest taka, czy taki subskrybent będzie miał możliwość w przyszłości zejść na pakiet niższy lub przejść na pakiet wyższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...