Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W TNK HD: nSport HD i Eurosport HD powinny zostać przesunięte do pakiet domowy HD, ponieważ aktualnie płaci się podwójnie za kanały, które mają identyczną ramówkę. Wtedy mogliby wprowadzić do pakiet domowy HD premium Eurosport 2 HD, który byłby idealnym uzupełnieniem do Eurosport HD, ponieważ często transmisje emitowane są na zmianę na obu tych kanałach.

 

Polsat News, raczej nie zostanie wprowadzony do oferty TNK, ponieważ jest to konkurencyjny kanał dla TVN24.

Zresztą wystarczy spojrzeć jaki znaczek jest w prawym, górnym rogu na stronie Telewizji na Kartę:

tvn_poleca.png

 

CSA. Polsat News - wiadomości, TV4 - zagraniczne seriale, mecze siatkówki (ostatnio leciały mecze reprezentacji Polski z Francją), więc nie wiem w którym miejscu te kanały są podobne do siebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat trochę przycichł. Trzeba by go odświeżyć :)

Jak wiemy TNK HD oficjalnie wystartuje 1 września. Jak myślicie czy przy okazji zwiększą liczbę kanałów w TNK SD? Wg mnie byłby to ciekawy manewr promocyjny. Dodając np: AXN w mpeg2 (dogadali by się z konkurencją i sygnał pobierali podobnie jak w TV4 niepotrzebnie dublując kanały). Osobiście chciałbym by dodali 2 kanały (wspomniany AXN i Discovery Historia). Przypomnę że w newsie o dodaniu TV4 i Kino Polska była mowa o dodaniu łącznie 4 kanałów - na które ja po cichu liczę że pojawią się w tym roku :).

 

Co do TNK HD problem parowania karty wpłynie bardzo niekorzystnie na sprzedaż... Nie ma kampanii w tv (jeszcze - choć reklamy TNK HD w tv już były). Brak kampanii w prasie. Ludzie poza zainteresowanymi nie wiedzą że coś takiego jest. A wystarczył by miesiąc ostrej kampanii w TV i w prasie (najlepiej w programach tv co tydzień przez miesiąc) a potem tylko reklamy przypominające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze gdyby nie forum to bym nawet nie wiedział o tnk hd.

Odnośnie kanałów też mam nadzieje ze cos dodadzą w końcu obiecali dodac 4 kanały myśle ze najlepszym pmysłem dla nich było by dodanie sportklubu ponieważ wtedy przy obecnej cenie dużo ludzi z innych tv opłacali tnk dla kanałów sportowych dostępnych tylko w n i to by napewno dodało kopa tej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na logikę, to po co teraz będą dodawać cokolwiek do TNK SD :] Po to żeby po oficjalnym uruchomieniu TNK HD 1 września na dzień dobry skazać nowy produkt na przegraną :roll: Teraz to będą wszystko robić żeby uatrakcyjniać i zachęcać do nabywania TNK HD, chyba nie po to ją uruchamiają żeby lepiej sprzedawała się TNK SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 ja widzę to tak. TNK HD 1 września ma oficjalnie ruszyć. Odblokują funkcje tunera (Nagrywanie na dysk, własne listy itp). Ludzie z TNK SD czują się wy... la la. Za tyle samo (20zł miesięcznie) mają mniej kanałów. Cyfrowy dom zmniejsza różnice między TNK SD a TNK HD dodając do SD jeden popularny kanał (AXN - który traci udziały - był o tym news - a dodając do TNK zwiększą oglądalność - podobnie jak miało miejsce z Kino Polska). Dodatkowo daje kanał Discovery Historia do TNK HD i SD i znów kampania reklamowa mówiąca: "patrz jesteśmy tani ale się wciąż rozwijamy tylko dla Ciebie". Przed świętami włącza funkcję VOD do TNK HD - gorący i najbardziej dochodowy okres dla wypożyczalni bo ludzie mają dość kevina samego w domu. TNK SD już dalej nie jest rozwijana. Powoli dokonuje się wchłonięcie widzów TNK HD do "n" (zapewne będą mówić - kartę już masz, tuner już masz - zmniejszymy Ci abonament o kilka złotych - przejdź za darmo do "n" gdzie jest kanałów bez liku). he he ale poszalałem i zbudowałem plan rozwoju TNK (panowie z ITI możecie za darmo go wykorzystać)

 

TNK HD Krisss16 powstała dosyć niespodziewanie - po ogromnej ilości wpisów o dodaniu i pojawieniu się w TNK kanałów HD na różnych portalach. Widzowie nie byli na tak szybką reakcję przygotowani. Cyfrowy dom wypuścił niezbyt przygotowany produkt, który podgryza ogon "n". By nie doprowadzić do autodestrukcji n-ki, TNK HD musi umożliwić migrację do wcześniej wspomnianej bogatszej platformy. TNK sd powinna teraz pełnić rolę magnesu do marki TNK. Ktoś kto kupił TNK sd i odczuje niedosyt zapewne będzie "migrował" do TNK HD (migrował - kupi tuner i kartę), przyzwyczajony do braku zobowiązań względem dostawcy TV...

 

TNK jeszcze nie jest rozpoznawalną marką... Każdy słyszał o CP, C+, N. Bombardowani reklamami ludzie nie wiedzą że jest tańsza alternatywa... ale z chęcią by przeszli na coś tańszego (rezygnując z najniższych pakietów). ITI wpycha potajemnie reklamy TNK do Onetu, Plebani... ale to wszystko jeszcze jest za mało... Zapowiadając dodanie kanału - stworzy medialny szum... Licytację co za kanał... Reklama wirusowa za free... tak było przed dodaniem TV4 i Kino Polska... cały miesiąc koncertu życzeń (aż moderatorzy nie nadążali czyścić powtarzające się błagania o NGC, AXN, FOX itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...