Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm;/ Jak Dom Cyfrowy dołoży jakiekolwiek inne kanały chociaż jeszcze ze 4 lub 5 automatycznie podniosą cenę co będzie równało się z cena porównywalne z pakietem familijnym CP lub pakietem podstawowym C+. Stąd TnK stanie się nie opłacalne dla zwykłego Kowalskiego bo już bardziej będzie się opłacało wziąć wspomniane przeze mnie wcześniej platformy. No chyba że znów wprowadzą "promocję" za 10zł/m-c przy doładowaniu z góry na 3 lub 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje rossini, nie ma nic za darmo, złożyć dobry pakiet za 10zł jest bardzo trudno a w TnK są Disney, Kino Polska i Discovery za które trzeba płacić, bo zakładam że TVP, TV4 wynikają z jakichś umów obustronnych,

 

jakby mieli coś wstawić to nie obejdzie się bez promocji "zapłać do 2016 a wszystkie kanały będziesz miał gratis ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z tych wszystkich kanałów co ja oglądam w TnK to są: discovery, Disney, TV4 i TVN7, a reszta to wyłącznie FTA: kanały muzyczne i sportowe (ASTRA). Dla mnie Kino Polska to kompletna pomyłka dodana tylko po to aby "zachęcić" -ja mimo szczerych chęci nie potrafiłem obejrzeć żadnego filmu. A niestety Cyfrowy Dom nie strzeli sobie samobója zwiększając ofertę programową w TnK na jakieś ciekawsze skoro mają "N" - wielka szkoda. Ale jedno co mi się podoba to telewizja bez zobowiązań. Niech tylko tak wprowadzi CP oraz poprawi swoja ofertę Pre-Paid C+ dopiero będzie konkurencja i niższe ceny.

 

pozdrawiam

rossini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jeszcze nie wiadomo kiedy i czy dołączone zostaną dwa nowe kanały. Niemal pewne jest to, że nowym kanałem w TnK będzie nowa stacja od grupy ITI (chodziły słuchy, że ma to być TVN Seriale). Natomiast, jeśli zostanie dołączony drugi kanał, to najbardziej prawdopodobna jest jedna z opcji takich, jak MTV, czy Discovery Historia, bo nie ma co się oszukiwać, TnK nie będzie chciała przepłacać, a jeśli nawet, to znów musiałaby podnieść kwotę doładowań, a to na pewno nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, gdzie tylko mogą wciskają TnK a szary kowalski się cieszy bo za "free" wraz z telefonem ma TV satelitarną - tylko w tym przypadku zapomina że aby tę TV odbierać musi kupić talerz i zamontować... .

Ciekawe gdzie TnK będzie jeszcze w "promocji" - tzn do czego będzie dodawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć statystykom to w Polsce 85% osób ma dostęp do kablówki lub instalacji satelitarnej. Ja ostatnio jadąc 80km autobusem, zauważyłem że NIE BYŁO domu jednorodzinnego bez anteny satelitarnej. Po prostu jeśli nie mieszkasz w mieście i nie ma anteny satelitarnej to nie masz dostępu do przyzwoitej oferty TV. Żyjemy w kraju gdzie na 90% terenu nie ma dostępu do więcej niż 4 kanałów telewizji publicznej z czego co najmniej jeden kanał nadaje w jakości niezadowalającej, więc nie ma wyboru. A instalacja satelitarna jest tania i (dla Polaków) prosta w montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:: FTA - Darmowe kanały:

 

01 # TV PULS.

02 # TVN WARSZAWA.

03 # TVP POLONIA. (także astra)

04 # TVP KULTURA. (także astra)

05 # MANGO 24.

06 # ITV.

07 # TVS.

08 # EDUSAT.

09 # POLONIA 1.

10 # VIVA POLSKA.

11 # 4FUN TV.

12 # REBEL TV.

13 # TELE 5.

14 # TV BIZNES.

15 # TV TRWAM. (astra)

16 # TVP INFO. (astra)

17 # TVP HISTORIA. (astra)

18 # ESKA TV. (wymagany nowszy dekoder)

19 # WEDDING TV. (hot bird - nadaje ostatnio w formie FTA)

20 # PATIO TV. (hot bird - chwilowo niestety nie nadaje)

 

:: Bez opłat: wymagana aktywowana karta. Każde doładowanie przedłuża wartość bezpłatnego oglądania o rok czasu.

 

01 = TVP 1.

02 = TVP 2.

03 = TVN.

04 = TVN 7.

05 = Religia.tv

 

:: Pakiet minimalny: 10 zł / miesięcznie przy opłacie z góry na rok czasu.

 

01 = TVP INFO. (hot-bird ale w wersji kodowanej)

02 = TVN 24.

03 = TVN METEO.

04 = TVN TURBO.

05 = TVN STYLE.

06 = TVN CNBC BIZNES.

07 = TVP SPORT.

08 = DISNEY CHANNEL.

09 = DISCOVERY CHANNEL.

10 = N SPORT.

 

:: Pakiet maxymalny: 10 zł / miesięcznie przy opłacie z góry na rok czasu.

 

01 = TV4.

02 = ANIMAL PLANET.

03 = COMEDY CENTRAL POLSKA.

04 = NICK POLSKA.

05 = DISCOVERY HISTORIA.

06 = EURO SPORT.

07 = EURO SPORT 2.

08 = DISCOVERY TRAVEL & LIVING.

09 = KINO POLSKA.

10 = MOVIES 24.

 

* Domyślnie satelita hot-bird - gdzie nadaje "Telewizja na kartę" w skrócie TNK.

 

Najlepszym wyjściem byłoby stworzenie właśnie 2 różnych płatnych pakietów.

Jeden minimalny drugi maxymalny. Maxymalny jako dodatkowy do minimalnego.

 

W cenie 240 zł - przy opłacie z góry za rok czasu. Mielibyśmy wszystkie kanały z oferty TNK.

 

 

No ok! Pomarzyć przynajmniej można. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, mogło by być jak z Polsatem w pre-paidze. Płacisz 20zł masz pakiet A, 30zł pakiet B.

Co do to Tnk to brakuje Eurosportu, Animal Planet, CN (jeśli już jest to mea culpa), Comedy Central. Tak optymalnie, nie zapominajmy że to TNK (propozycja do obecnego kształtu oferty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...