Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może od razu Canal+ chcecie w tnk? To ma być tania oferta, a nie jakieś mgm, przecież po to jest N dla wymagających klientów. 48zł to chyba nie tak dużo, prawda? A można mieć wszystkie wasze życzenia. Jedyne na co liczę w tnk to tylko tv4, więcej nic nie będzie, bo będą musieli abonament podwyższyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie

 

http://laki.[beep].pl/index.php?id=248#comments

 

 

Viper_2008 @ 6 Sty 2010 - 11:34 

Witam. Jeżeli chodzi o Universal to był provider przed świętami i przed nowym rokiem zniknoł, Tv4 jest cały czas provider na tnk i n a co ciekawe był też provider tnk na Rebel tv. To wszystko zachęciło mnie do rozmowy telefonicznej z operatorem.(Fajna pani i trochę się rozgadałem) Co z niej wynika ? 
Otórz to: 
- Testy prowadzone przez operatora nie śwadczą o tym że dany kanał pojawi się w ofercie 
- narazie nieoficjalnie Tv4 dołączy do oferty tnk z doładowaniem choć była opcja że do podstawowego jednak na dzień dzisiejszy pozostała opcja kilka tygogni kanał otwarty a potem na doładowanie 
-trzecia sprawa to plany nieoficjalne operatora a są one takie że może powstać opcja doładowanie plus tzw trzecie dodatkowe w którym znajdzie się kilka kanałów niestety jakie i za ile już nie udało mi się z tej pani wyciągnąć bo jak twierdzi sama nie wie. 
Termin pojawienia się Tv4 w tnk to druga połowa stycznia choć może ulec ten termin zmianie. 
Podzieliłem się z wami tym co usłyszałem i proszę o zaniechanie krytyki bo moim celem było podzielenie się informacją i jak narazie nieoficjalną. 
Pozdro.

 

przy zachowaniu dotychczasowych pakietów darmowego i płatnego, przez dodanie 3 opcji mogło by być metodą na zagospodarowanie tych 400 tyś kart TNK i podniesienie dochodów.

 

To są jakieś kompletne brednie, ja dzwoniłem na infolinię TNK i dowiedziałem się, że nie jest planowane dołączenie TV4 do TNK. Kto nie wierzy niech sobie sam tam zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w Infolinii TNK, będzie mówił coś innego. :brawo:

 

Tylko jak narazie to co mówią na infolinii się sprawdza. Kolejna plotka poszła że tv4 włączą 15.I.2010r, założe się że nic nie będzie, a niektórym już się za bardzo nudzi i piszą przez to różne głupoty na różnych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dołączą TV4 do TNK ale nie tak szybko. Zrobią to tak samo jak dodali Discowery a mianowicie wówczas jak spadnie sprzedaż TNK. Teraz przedłużyli jeszcze promocje n z dekoderem TNK więc przybywa sporo nowych abonentów, gdy promocje skończą a sprzedaż TNK zacznie spadać pewnikiem wówczas dołączą TV4 aby w ten sposób zwiększyć sprzedaż. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie które wydaje się być dość prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Dajcie się "nkowiczom" nacieszyć TV4. Jeżeli TV4 pojawi się w "TNK" to nie od razu, trzeba poczekać, bo obecnie jest to jeden ze świeżych elementów oferty "N".

Jakoś nie przemawia do mnie twój argument... Niby przez to, że n-ka dołączyła TV4 do oferty niecały miesiąc temu to teraz w TnK muszą zwlekać z włączeniem go do własnej oferty? Ja bym jednak pozostał przy wersji trwania (trudnych) rozmów, a wiadome jest, że TV4 w TnK znacznie podniesie walory tej oferty względem pakietu Mini Cyfrowego Polsatu. A jak wiadomo 90% TV4 należy do Telewizji Polsat, nierozerwalnie związanej z platformą Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniejsza - prawda, ale argument do zakupu to i tak nadal słaby, pełniący rolę jedynie uzupełnienia. Większość i tak wybiera n-kę głównie z powodu HD bez dodatkowych opłat. Obecnie TV4 nie ma zbyt wiele do zaoferowania, poza niektórymi wydarzeniami sportowymi czy hitem "Włatcy móch", które i tak są emitowane również na MTV Polska czy Comedy Central. Znacznie lepszym za to argumentem do zakupu (TnK) byłaby "Czwórka" w ofercie TnK... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ITI zapewne TnK nie jest tak ważna jak n, ale to jest oczywiste chyba dla każdego. TnK miała pełnić rolę zastępczą za wyłączony przekaz analogowy TVN-u, a n-ka konkurenta dla pozostałych platform satelitarnych. Jednak dla klientów TnK jest także ważna, o czym świadczy chociażby duże zainteresowanie okazywane w tym wątku i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wziołes takie informacje czy tylko wyczytałes to na innym forum

Przeczytał to w artykule do którego link podał na poprzedniej podstronie marcin81 :wink: Oczywiście jest to nieoficjalne info (jest to tam zaznaczone), tak że użytkownicy TNK mogą mieć narazie tylko nadzieję, że się to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...