Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/84364/21-k ... 5-804.html

https://satkurier.pl/news/84377/gdzie-w- ... c-nba.html

Wychodzi na to że sport będzie też na Canal+ Family i Family 2.

 

Ilości kanałów ilościami ale .... zabranie canal+ i canal+sport wg mnie dokładnie podpada pod następujące stwierdzenie: "wątpliwości UOKiK wzbudziło dokonanie przez spółkę jednostronnej zmiany umów (ceny usługi oraz oferty programowej) zawartych na czas oznaczony ...".

 

NC+ za te praktyki ma już podobno postawione zarzuty przez UOKIK.

 

Sądzę, że jeśli spełni się scenariusz,o którym pisał ktoś wcześniej, to będzie można rozwiązać umowy bez problemu. Jeśli nie, to ślemy skargi do UOKIK.

 

N-ka nie miała zapisów w cenniku o gwarantowanej ilości kanałów. MM stosuje to od kilku lat, w tym czasie dokonali wiele zmian w ofercie wywalając jakieś kanały, dostali karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na Twoim miejscu martwił tym, co wymyślą z tym pakietem C+, bo czuję, że jeszcze będą z tym cyrki. Na te kanały nie masz co liczyć, bo to już jest własność nc+, więc w HD będzie raczej tylko u nich. MM nie stać na to, wolą swoje kieszenie napychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toi jest jakas [beep]a patologia że nie będziemy mieli całej paczki w HD a płacić będziemy musieli za całość :crazy:

 

Jackie:Brak u Ciebie C+Sport HD pokazuje po raz kolejny jaką firmą jest mm :censored:

 

Dodali nam Eurosport 2 w SD a czemu nie ma HD? Bo szkoda im [beep]a kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem jakiegoś chorego podziału na Multimedia i Multimedia-Południe.

Ja od początku mam programy takie jak MTV Polska, TVP Info a u was zostały dopiero teraz dodane i w dodatku są niedostępne...

U mnie z tych nowych-niedostępnych kanałów dodali TTV, a o Nat Geo Wild HD czy Ale Kino+ HD już zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie:Brak u Ciebie C+Sport HD pokazuje po raz kolejny jaką firmą jest mm :censored:

 

jackie napisał że w Stream miał taką samą ofertę Canal+, widać mamy więcej takich firm w Polsce.

 

Niestety jesteśmy w różnych spółkach i każdy z nas może mieć inną ofertę.

jackie a dostęp do MMTV macie?

 

Toi jest jakas [beep] patologia że nie będziemy mieli całej paczki w HD a płacić będziemy musieli za całość :crazy:.

Nie będziesz musiał, każdy z nas może podpisać umowę z NC+ i posiadać wszystkie kanały :D

To do nas należy decyzja komu będziemy płacić :)

Problem polega na tym, że w NC+ mogą Ci za chwilę wyłączyć Eurosport i Eurosport 2 tak samo jak w MM - jak żyć panie premierze? Jak żyć w tym chorym kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis - Chodzi ci o ten kanał aMazing co emituje programy z Eska TV ? Tak mam ten kanał.

A jeśli ci chodzi o ten serwis z kanałami na żywo, to zarejestrowałem się tam ale jak miałem podać jakiś tam numer (chyba abonenenta czy karty) to napisali, że dałem zły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelis: W Stremie nie miał C+Sport HD ale gdy mm kupiła tą kablówkę i miała w ofercie ten kanał to raczej abonenci Streamu tez powinni go dostać.Nie rozumiem polityki mm.

jackie już Ci napisał, Multimedia to nie jest jedna firma! On jest w MM Południe, ty jesteś w innej spółce.

W Stream nie mają dostępu do pełnej oferty MM (nie wiem czy wszystkie miasta), opieram się na informacji od kuzyna z Gliwic. U nich jest oddzielna oferta programowa, przygotowana właśnie dla Multimedia Południe.

jackie chodzi mi o ten serwis www.mmtv.pl - kuzyn pytał o to i powiedzieli mu, że trwają prace nad udostępnieniem tego dla klientów Stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam zarejestrowany i pisali, że będe mógł z tego korzystać. Ale mogę tylko oglądać ten aMazing... Jak chcę obejrzeć np. TVP1 to wyskakuje mi taki komunikat:

„Treść dostępna tylko dla abonentów Multimedia Polska S.A., którzy powiązali swoje konto w serwisie http://www.mmtv.pl z fakturą abonencką za usługi świadczone przez Multimedia Polska S.A."

A gdy wpróbowałem wpisać ten kod z faktury to wyskoczyła mi informacja, że jest on niepoprawny.

Więc praktycznie nie mogę korzystać z tego serwisu.

 

@krauze - Czyli nie będziemy mieli od jutra CANAL+ ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma inną ofertę, dekoder ma już chyba ten od ADB. Częstochowa jest modernizowana (przepinają ich na dekodery z kanałem zwrotnym, dzięki czemu będą mieli m.in VOD) i będzie miała w przyszłości to samo co my mamy - tak mówili przedstawiciele MM jakiś czas temu, że niby kończą już ten etap modernizacji ale jak widać coś im wolno idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder ADB-3830CD.

No takiej zupełnie innej to nie mam, ale inną od tej co jest na stronie. Nie mam kanałów z pakietów Sport Extra HD, Film, Kids, HBO, Cinemax, Filmbox niektórych z pakietu HD (np MTV Live HD) i niektórych z pakietu Adult.

Nie mam też CANAL+ Sport HD. Mam też kanały takie jak FOX HD, MTV Polska, MTV Rocks, TVP Info itd od dawna, tzn w Stream już były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu, a przecież w tym momencie jest już godzina 23:33. Mamy czwartek 04.04. Już za niespełna pół godziny wszyscy abonenci Multimediów otrzymają za darmo tak zwane otwarte okna z wszystkimi trzema pakietami C+.

Czyli mamy od północy do ostatniego dnia maja:

Canal+ Family HD

Canal+ Family2 HD

Canal+ Film

Canal+ Film2

Canal+Sport HD

Canal+.

 

Nie mogę się już doczekać. Już jutro sobie mecze naszek kopanej zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...