Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Daro1 nie pisz głupot. Będzie zgoda UOKiK na połączenie to od razu wszyscy, którzy są również w zasięgu UPC, będą mogli migrować na ich ofertę. Reszta będzie musiała poczekać, aż przystosują infrastrukturę pod UPC i wtedy puszczą sygnał. W Aster przystosowanie trwało ok. 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Złożyłem wypowiedzenie z MM w dniu 12/09/2016, ale jak to w MM zakręcili się i nie widzieli mego wypowiedzenia. Dopiero dziś zadzwonili z DUK z przeprosinami i ofertą pozostania, a usługi kończą się 31/10

 

Pakiet na 12miesiecy/ MAXBox/ Canal+/ HBO/ HD/ multiroom/ net120 za 99pln

 

Przez ich niedopatrzenie zdążyłem już wstępnie dogadać się z UPC

 

Pakiet bez zobowiązania/ MAX/ Canal+/ multiroom/ net120 za 135pln

 

Teraz mam dylemat, ale też delikatnie skłaniam się ku UPC, aby spróbować zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/152316/2810-cyfrowy-polsat-wylaczy-sd-i-zmieni-czestotliwosci-kilku-kanalow.html    :P Pisałem że w nocy a nie dzisiaj. To duża różnica. A czy CP wyłączy przekaz dla kablówek to zobaczymy.


Wybrane kanały zostały usunięte z przekazu satelitarnego: https://satkurier.pl/news/152982/cyfrowy-polsat-koniec-4-kanalow-sd-zmiany-parametrow-3-hd.html W telewizji analogowej również te kanały zniknęły, a pojawiły się ich odpowiedniki w HD. Więc kanały SD zostały wyłączone na satelicie. Jednak w telewizji kablowej cyfrowej kanały te są dostępne za pośrednictwem światłowodów. Tylko po co Polsat udostępnia te kanały dla zacofanych technicznie kablówek?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4pepik: Skoro CP rezygnuje z nadawania swoich kanałów w SD to MM nie powinna robić żadnej łaski, żeby udostępnić to wszystkim abonentom, niezależnie od tego czy kanał był w  takim czy innym pakiecie. Przecież to nadawca  zdecydował o usunięciu SD, więc to nie jest tak, że pojawia się dodatkowo wersja HD i MM nie musi jej od razu dodawać. HD już naprawdę jest obowiązującym standardem, a nie jakimś luksusem, za który trzeba dopłacać. Polsat 2 HD z samymi powtórkami to ma być jakieś premium, przepraszam ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...