Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma roczej promocji na C+, jest półroczna i to tylko na 4x SD, HD dokupuje się z cennika. Tej promocji rocznej za 33 zł (4SD+2HD) już dawno nie ma. Jak znam życie to w poniedziałek w biurach będa mieli zakaz sprzedaży na starych warunkach. Nowa oferta to kanały tylko w HD w znanych wariantach: silver: 2x Family, gold: 2xFamily + 2xFilm; platyna: wiadomo. Cen nie znam jeszcze. Ja dziś odpaliłem u siebie pakiet C+HD i co: właczyło mi tylko Sport i Film - czyli to ze starej oferty. Wersji SD raczej nie dodadzą, chyba że w niezmodernizowanych sieciach zrobia ofertę na silver, gold i platynę, ale w SD. Zakładam, że jak ludziom sie pokończą promocje na wersje SD i SD+HD, to dostaną propozyzje przejścia na nową ofertę, a kanały SD wyłączą, żeby miejsce zwolnić. Mozna gdybać, ile to będzie kosztować: jak 29, 39 i 49 to będzie wstyd, srom i hańba - czekać na to samo co inni mają od pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec "otwartego okna" nowych Canal+ .Multimedia zakodowała wszystkie nowości,co by człowiek za bardzo nie nacieszył.Pozostała stara paczka Canal+. Na infolinii twierdzą że to ot zwyczajne testy i otwartego okna nie było i nie ma. A nowa oferta może w środę,może w czwartek.... :brawo: Zapowiada się kolejny piłkarski weekend na streamie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy zajęło im myślenie czy włączyć nową paczkę Canal+ czy pozostać jedyną siecią w Polsce bez dostępu do nowych pakietów.A gdy już zrobili wczoraj wszystkim miłą niespodziankę,po niespełna dobie pokazali swoje drugie oblicze.Które wszyscy doskonale znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Play Station 3 aplikacja mmtv nie działa. Mimo wszystko to bardzo ciekawy projekt. Przy okazji pozdrawiam wszystkich kibiców primera division. Dzięki MM muszą dziś podziwiać czarny ekran na Canal+ Family HD czasie meczu Barcelony z Sevillą i Villarreal CF z Realem Madryt. 8) Płacić za Canal+ i nic z tego nie mieć-bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszyscy daliśmy się ponieść emocjom i pozytywnie spojrzeć na operatora Multimedia, złudnie myśląc, że włączył nam pełny pakiet Canal+. Nic podobnego, dziś tradycyjnie pokazał gdzie nasze miejsce i zakodował sygnał WSZYSTKIM. Tak WSZYSTKIM. Nikt nie ma dostępu do tych programów - ani jeden abonent. Nawet ci którzy płacą ca pakiety Canal+ i Canal+HD. Podobnie było z wprowadzeniem NDTV przed kilkoma miesiącami. Nowe programy, między innymi TVP Info, były dostępne tylko w ofercie NDTV, czyli początkowo dla NIKOGO ! Bo obecnym abonentom nie chciano zamienić DTV na NDTV a nowi jeszcze się nie zgłosili. Osobiście temat przerabiałem prosząc o NDTV i słysząc informację podobną do cytatu: "nie włączymy panu tych programów i co pan nam zrobi ?" Dopiero pisemne wypowiedzenie wszystkich umów spowodowało, że da się przejść na NDTV i rzeczywiście zadziałało. Podobnie będzie z pełnym pakietem Canal+. Za kilka dni dowiemy się jak słono będzie trzeba płacić. Multimedia niczego nie daje gratis a już szczególnie programy premium. Wolą nadawać w eter kodując wszystkim, niż dać komukolwiek za darmo. W tej chwili NIKT nie ma dostępu do C+Family HD, Canal+Family2HD, Canal+HD, Canal+Film2HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor szanownej multimedii.Pisałem ostatnio o tym że wali smoka bo net z mulił na maxa a dziś już jest wszystko o.k. po prostu miałem trojana i wirusa-zagrożenie,bo ściągnąłem sobie ze strony firefox-softonic[unikajcie!!] przeglądarkę zaśmiecona syfem.Dziś już wróciło do normy.

67734607

A wcześniej przymykało wysył i ping na maxa...W dodatku musiałem pół wieczoru spędzić na szukaniu w google "jak odzyskać utracone hasła do firefoxa" ale zadowolony jestem bo odzyskałem:-)A i widzę nie było mnie od wczoraj i wodotrysków też już nie macie...To ciekawe że mieli w paczce C+ wysył sygnału w MM a teraz lipa...

Mam pytanko w zasadzie siostra chce złożyć wypowiedzenie usługi internet i tv i czy może to zrobić przez telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się żę Rumpelstilckin może mieć rację. W najczarniejszym scenariuszu może być tak że ci co mają obecnie pakiet C+ i C+HD nie dostaną od tak tych brakujących programów tylko będą musieli podpisywać aneksy do umów i oczywiście dodatkowo płacić.No bo gwarantują 4 C+ w SD i 2 w HD , także wcale nie muszą nic dodawać. Jeżeli tak zrobią, to poczekam sobie do końca umowy którą mam i przechodze do nc +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Szczecinie na EPG pojawiła się cała paczka, rozmieszczona jakby ktoś wrzucił do wora i zamieszał. Póki co ekran ciemny jak u innych.

Dlatego też proszę o informację czy ktoś już "widzi" te programy i jakie jest "HaDe" tzn bitrate?

Nadmieniam, iż mam do końca października umowę promocyjną ca C+ wraz z dokupioną opcją HD.

Dlatego ciekawy jestem, czy promocyjne włączą wszystkim co już mają, czy będzie patent na "NDTV". Swoją drogą mam takowe przemyślenia.

Dzielenie pakietu C+ dla kablówek jak w samej ofercie nc+ mija się według mnie z celem. Tam dany pakiet uwarunkowany jest przecież innymi kanałami z oferty a nie tylko samą paczką C+. Według mnie optymalna cena za cały pakiet powinna oscylować w promocyjnej cenie 39,90 złotych za wszystko czyli włącznie z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD bedzie podobne to tego jakie jest na dwóch pozostałych dostępnych. Czyli - da sie oglądać. Obraz z kablówki, czy nawet z satelity (od polskiego operatora), nigdy nie będzie taki, jak bezpośrednio z płyty BR. Szkoda, bo nasi nadawcy maja nas głęboko w poważaniu z jakością nadawanych programów poprzez obniżanie parametrów, a ludziom wystarczy logo HD i się podniecają. Byłem w wakacje we Francji i widziałem jak tam HD wygląda - normalnie żyleta. W MM, co jest dla mnie kuriozum, lepiej wygląda TVN SD niż Sundanca channel HD :-) i AHX HD.

Nie wiem też czemu sie dziwicie, że paczka C+ jest niedostępna. W końcu to nowa oferta i wymaga nowego papierka do podpisania. Nie ma co sie strzelać, że MM nie wykonała gestu dobrej woli i nie włączyła nowości obecnym abonentom na starych umowach. Wpowadzą do cennika pakiety C+ silver, C+ gold i C+ platinum, każdy ze swoja ceną. Na każdy zrobią promocję. Teraz postępuja zgodnie z podpisywanymi umowami na C+ czyli gwarancji 4+2 programów. Jak cena będzie odpowiednia, to sam pierwszy zmigruję do nowej oferty.

Chyba, że jutro sie zdarzy cud i zrobią otwarte okno dla tych co maja umowy na C+.

Gdyby, jak kolega wyżej pisał, paczka C+ HD platyna kosztowała max.40 zeta - to oferta wg mnie kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu, to na mmtv.pl w końcu można na kilku różnych urządzeniach (pomijając PC) oglądać telewizję. To chyba, dzięki nowej aktualizacji aplikacji.

 

Faktycznie pojawiła się aktualizacja, teraz wszystko działa wzorowo! Świetna sprawa z tym MMTV :!:

Co do C+ to informacja jest pewna 8) Osoby ktore maja C+ z umowa promocyjna dostaną owarte okno na platyne do konca trwania promocji. Ci co maja C+ bez promocji beda musieli aktywowac sobie nowy pakiet zeby miec dostep do pelnej paczki C+. Ciekawy jestem cen ale ja obstawiam w promocji C+ Platyna 59zł (nie wierze żeby było za 49zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę Ci na swoim przykładzie ;) Co 6 miesięcy podpisuję nowy aneks na C+HD i place za niego promocyjną cenę 36 PLN a bez promocji placilbym 46 PLN.Obecna promocja kończy mi się 31 1 14,czyli jeśli info Michaelisa potwierdzi się to do końca stycznia będę miał platynke.Najlepsze jest to ze o kończącej się promocji na C+ przypomniała mi kobitka z mm ,dzwoniąc z pytaniem czy nie chcę przedłużyć umowy na C+ :D

 

W piątek dzwoniłem na infolinie i pani powiedziała ze do końca trwania promocji dostanę platyne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,czekamy na rozwój wypadków. Mam nadzieje ze MM po raz kolejny się nie skompromituje i jednak odkoduje resztę pakietu Canal+ . Wtedy będę już mógł z czystym sumieniem opłacić abonament za Canal+,nie czując się po raz kolejny oszukany. A reklamację za brak dostępu do Ligi Hiszpańskiej i tak złożę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...