Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Moja wersja dlaczego nie ma pełnego C+ w MM jest taka (już to kiedyś pisałem). Włączając pełna paczkę C+, MM musiałaby zmienić zapis w cenniku cyfrówki o ilości gwarantowanych programów w paczce C+ , z 4 SD + 2 HD teraz, na 6 + 6. Taka zmiana może ich kosztować odpływ klientów. A jak puszczą pełną paczkę bez zmiany ilości gwarantowanych programów w paczce, to kto im podpisze umowę bez gwarancji - w każdej chwili będa mogli wyłączyć coś z pełnej paczki. I teraz kminią jak to zrobić, żeby był wilk syty i owca cała, bo sami sobie strzelili w kolano zapisami o ilości gwarantowanych programów w pakietach. Jestem abonentem MM w Tarnowie, aczkolwiek klikam z urlopu i nie wiem czy u mnie wczorajsze nowości odpaliły (zakładam, że tak, bo w Tarnowie jest jedna z najlepiej zmodernizowanych sieci). Jeżeli odpaliło, to z chęcią STARS TV posłucham, bo razem z VH1 Classic, Kino Polska Muzyka to jedyne stacje muzyczne których da sie słuchać. Reszta to dno i metr mułu. I niech lepiej zlikwidują duble kanałów HD w SD, bo mnie to drażni strasznie. Liczba 135 nie robi na mnie wrażenia, bo i tak do oglądania nadaje się z tego może 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja dlaczego nie ma pełnego C+ w MM jest taka (już to kiedyś pisałem). Włączając pełna paczkę C+, MM musiałaby zmienić zapis w cenniku cyfrówki o ilości gwarantowanych programów w paczce C+ , z 4 SD + 2 HD teraz, na 6 + 6. Taka zmiana może ich kosztować odpływ klientów. A jak puszczą pełną paczkę bez zmiany ilości gwarantowanych programów w paczce, to kto im podpisze umowę bez gwarancji - w każdej chwili będa mogli wyłączyć coś z pełnej paczki. I teraz kminią jak to zrobić, żeby był wilk syty i owca cała, bo sami sobie strzelili w kolano zapisami o ilości gwarantowanych programów w pakietach.

 

W takiej sytuacji nie widzę innej możliwości jak zastąpienie Family 2 przez Family lub utworzenie drugiego pakietu z brakującymi kanałami, który dla obecnych klientów byłby włączony w jakiejś tam promocji (niepoprawny optymizm), natomiast nowi abonenci podpisywaliby już 6+6. Tylko choć Twój wywód jest bardzo sensowny, to czy rzeczywiście diagnozuje problem? - Tego się nie dowiemy.

 

Pozdro, Panowie, widzimy się dziś od 18 na streamach. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie chcą dać pełnej paczki i tyle.Ile mogą trwać rozmowy 4 miesiące? Przecież przed polaczeniem n z cyfrą też nie mieliśmy pełnej paczki :/ Ja juz przestałem się łudzić.Przed nowym sezonem mogli chociaż dodać Eurosport 2HD ale po co lepiej dać Tele 5 HD i Novele HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek akcje miałyby sens wyłącznie wtedy, gdyby ich interesowało co my myślimy. A tymczasem mają to głęboko w sami wiecie czym. Tu nic nie pomoże, nawet rezygnacja ludzi nie przemawia do zakutych łbów. No, chyba, że nastąpi lawina wypowiedzeń z informacją, że to w wyniku olewania ludzi. Na to jednak bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej? Mam inne zdanie. Jednak nie chodzi tu o to, byśmy prowadzili polemiki między sobą i trwonili cenny czas, ale się zorganizowali i dali temu wyraz. ;)

 

norlo, jeśli liczba poszkodowanych byłaby naprawdę duża, może wtedy zainteresowałyby się akcją jakieś media, itd.? Jeśli sprawa wyjdzie z cienia, to i sam operator kablówki inaczej do rzeczy będzie musiał się zabrać. Póki co jesteśmy zmarginalizowani jako Wielcy Panowie, co mają ekskluzywną telewizję C+ i jeszcze śmią chcieć więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...