Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem maila od multimedii. Pytałem czy Polsaty będą dodatkowo płatne. Odpisali mi:

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.W odpowiedzi na wiadomość z dnia 4 grudnia 2010 informujemy, że prowadzone są rozmowy z Polsatem. Aktualnie nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji w tej sprawie. Przed wprowadzeniem zmian zostaną Państwo oficjalnie poinformowani.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech dodadzą te kanały do pakieyu najwyższego w DTV. Z MM niestety jest tak, że jeśli dopóki nie zobaczysz kanału w tv..to nizego nie możesz być pewnym. Dlatego super będzie, jeśli kanały Polsatu dojdą...zwłaszcza, że coraz głośniej mówi się o Ekstraklasie w C+ i Polsat. Powiedzmy sobie szczerze - bez kanałów Polsatu oraz bez paczki N-ki (MGM HD, nFilm HD, nFilm2 HD itp) oferta jakiejkolwiek kablówki jest uboga bez względu na to co posiada. Mimo wszystko kanały oferowane w MM nie są najgorsze i jest lepiej niż było kiedyś...ale ale... potrzebne są ciągłe zmiany. Myślę, że kibicom sportu bardzo przydałby się kanał Eurosport 2, Canal + Gol (jako dopełnienie) i nawet Orange Sport Info który jest FTA .. ( o Orange Sport nawet nie marzę)... gdyby te kanały pojawiły się w MM...myślę, że zarobiliby jeszcze więcej pieniędzy niż dotychczas...dlaczego?... Ludzie widząc dobrą ofertę idą tam gdzie jest taniej.. a mimo wszystkich błędów, niedogodnień MM...to powiedzmy sobie uczciwie...ceny mają całkiem niezłe...chociaż zawsze może być lepiej.. ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za co sportowe Polsaty w pakiecie Sport?! Pewno Polsat Film dadzą do pakietu Film. Palnąć ich to mało...

EDIT: No i dokładnie tak, jak pisałem linijkę wyżej... Od 1 stycznia dochodzą: Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Film, Polsat Sport HD, Polsat JimJam, Polsat Play, Polsat Cafe, TV Biznes. Od 1 marca kolejne 3 kanały: Polsat Sport, Polsat News, Polsat 2.

Polsat Sport Extra - Sport

Polsat Futbol - Sport

Polsat Sport HD - Sport

Polsat Film - Film

Polsat JimJam - Kids

Polsat Play - Basic

Polsat Cafe - Basic

TV Biznes - Komfort

Niby jest, ale w praktyce nie ma. W końcu mała część abonentów ma pakiety dodatkowo płatne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Jestem zainteresowany ofertą multimedii i chciałbym zapytać jak to dokładnie wygląda. Chodzi mi o jakość obrazu i cenę. Pakiet komfort w DTV na stronce pisze że cena 24zł ale czy w rzeczywistości tak jest czy może są ukryte dodatkowe koszta?? Co o niej sądzicie jako użytkownicy jest godna polecenia czy może to lipa. Czekam na jakieś opinie o ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet DTV dla nowych abonentów kosztuje 49 zl ... masz w dodatku jakieś tam pakiety odkodowane.."sport, Film i Kids bodajże. Oferta nienajgorsza, jest VOD, obraz - hmm...czasami lepiej - czasami gorzej..na 4FunTV jest straszna pikseloza...ale to jest kanał muzyczny..wiec az tak bardzo nie razi.. Ogólnie..ja jestem w miarę zadowolony z DTV...co do tego co napisał Lucassinho - ja jako abonent mam kablówkę komfort i DTV komfort - place 49 zl.. bo jesli jestes starym abonentem to dają rabat. Mysle ze tyle samo zaplacisz jako nowy klient MM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klenka

Ja jestem w multimedi od 4 lat w szczecinie i nic za darmo mi nie dali wszystko zalezy od obecnej promocji. Ja mam tak

 

-tv analog 59.90 jak podpisze promocje na 2 lata to 20% mniej czyli 50zł tak jest chyba w kazdym miescie i na ich www w regulaminach

-dtv pakiet komfort owszem kosztuje 24 zł + 10 zł za dostep do vod czyli 34 zł mi to dali za 20 zł na rok czasu po roku idziesz i cos nowego albo mozesz zrezygnowac

Czyli obecny rachunek 70zł bez canal plus i zgadza sie bez tv analogowej nie mozna wziasc dtv.

 

Jeszcze dla nowych klientów jest canal plus za 20 zł przez rok mi dali po 29 zł przez 10 miesiecy i pierwsze 3 miesiace jest gratis co i tak wychodzi drozej dla starego klienta niż nowego, czyli złodzieje stały klient wcale nie ma taniej. Lacznie analog, cyfra i c plus bedzie mnie kosztował za 3 miesiace 99zł> Jesli chodzi o net to za 35zł chcieli mi dać 2mb z wifi modem 1.22 wynajem. Tak to wygląda obecnie u mnie w szczecinie. Najtanszy pakiet cyfrowy kosztuje 10 zł ale tam nawet nie ma ani jednego kanału hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy za co ktoś chce płacic ja mam tv dla sportu multi ma n sport, canal plus, eurosport bez 2 i teraz dojdzie polsat sport i futbol takze 80-90 dych moge za to dac bo i tak mi wyjdzie taniej jak bym wział kazda platforme osobno a do filmu pozostaje hbo i czasem c+ i moze cinemax i ale kino cos czasem pusci reszta to dla fanow seriali fox, axy i inne piepszoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskerano25 - to w tym szczecinie masz strasznie drogo w MM... ja za kablowke placilem caly czas 49,90 i za internet 40... teraz jak podpisalem umowe na DTV to nic sie nie zmienilo...nadal place 49 za TV i 40 za internet (1MB) - zadnych dodatkowych kosztow za VOD nie mam,,,C+ za 19,90..przez rok moge miec...HBO tez cos kolo tego.. Mieszkam w Toruniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...