Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja z dzisiaj :

MaxBox, Canal+Prestige, HBO, Pakiet HD, FilmBox, 60mbit, Multiroom :

Umowa 12 m-cy.

3 m-ce po 81,99

9 m-cy po 109,99

 

Walczę dalej :)

Negocjacje zakończone.

Warunki zaakceptowane.

Umowa zawarta.

 

Final Version :

 

MaxBox, Canal+ Prestige, HBO HD, Pakiet HD, FilmBox, 2x IPS3000, Multiroom, 60mbit.

3 m-ce : 48,00

9 m-ce : 99,00

Średnia m-c : 86,25

 

Myślę, że wynegocjowałem ofertę "max"  :-|

Jestem bardzo zadowolony.

Wszystkie rozmowy (negocjacje) prowadziłem z przesympatyczną

panią z DUK. Pełny profesionalizm i ogromna wiedza.

Kultura rozmowy i podejście do klienta - bajka :-|

Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki - cuda w 3 dni  :wink:

Pozdrawiam z tego miejsca serdecznie (jeżeli czyta).

 

Życzę wszystkim tak miłej i profesjonalnej obsługi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbox, Canal+, Filmbox, Net 60 mega, Multiroom i HBO za 95 złotych Ci się udało wyrwać ? W takim razie super, nie ma co się kwasić. :P Widać, że MM ostro ściąga gacie. :) To już wiem w co mogę celować przy negocjacjach.

j.w.

Jaką pojemność ma dysk w dekoderze ADB-3831CDX ?

500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @MrB za numer.

 

Podam ciekawostkę, ciekawe ile w tym prawdy, bo faktycznie wcześniej miałem informację, że analog m.in. w Suwałkach będzie redukowany do końca 2016 r. Wczoraj od jednej Pani na czacie otrzymałem informację, że najprawdopodobniej do końca marca, zaś dzisiaj dzwonił do mnie konsultant z ofertą przedłużeniową (bez akceptacji), że planowana redukcja TV analogowej jest na przełomie marzec-kwiecień, Dodam, że informacja wyszła tylko od niego, ponieważ ja o to nie pytałem.

Ciekawe czy się sprawdzi :)

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam do Was pytanie. W tej chwili płacę 59 zł za pakiet MaxBox, moduł CAM i internet 30 Mb/s. Czy da się coś ugrać w podobnej cenie? Bądź trochę drożej ale c+, eleven? W tym miesiącu składam wypowiedzenie.

Dodatkowe pytanie, czy forum przeglądają pracownicy Multimedii? :D Mam pewne pytanie, ale może lepiej nie zadawać. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do forumowiczów pytanko. Obecnie posiadam pakiet maxbox+60mb w cenie 76 pln. W czerwcu kończy mi się umowa. Dostałem sms-a z MM w sprawie przedłużenia umowy. Miał ktoś zadzwonić w ciągu dwóch dni. Minęło ponad 2 tygodnie i cisza :) Ale to mniejsza o to. Czy dzwonić na infolinię w tej sprawie czy do przedstawiciela, który mi zakładał kablówkę? Chodzi mi o to żeby dostać jak najlepszą ofertę, powiedzmy to co mam + canal+ prestige + pakiet HD + Eleveny i ewentualnie + HBO. Czy ktoś ma podobną paczkę i w jakiej cenie można to wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można. ale za zapisem, że z końcem okresu promocyjnego usług.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Suwałkach nie ma takiego kanału. ;) Informacji również nie uzyskam z faktury, ponieważ nie mam w pakiecie analogu, wcześniej miałem w umowie jako gratis, przy przedłużeniu nie wstawili już do umowy, bo wziąłem Multiroom.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie nie ma śladu mux8 w MM. Wrocław jest jednak uprzywilejowany. Nie dość, że mają Polsat HD i TVN HD w muxie lokalnym to jeszcze mux8 mają w kablu MM. Jak to miejsce zamieszkania wpływa zdecydowanie na to co mamy na ekranie TV. I nie tylko na ekranie.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław za to nie ma 30 nowych HD.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Usunięto fragment mało czytelny fragment postu. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...