Skocz do zawartości

Czy uważasz, że ankiety tworzone


k05
 Udostępnij

Czy uważasz, że ankiety tworzone przez @BiL na forum Sat Kurier są potrzebne i wartościowe?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że ankiety tworzone przez @BiL na forum Sat Kurier są potrzebne i wartościowe?

    • TAK
      8
    • NIE
      27

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@BiLNa pytanie postawione w ankiecie prawie 77% użytkowników stwierdziło, że Twoje ankiety są niepotrzebne i bezwartościowe. 

A pomimo tak ogromnej przewagi postanawiasz nie szanować głosu większości i w dalszym ciągu tworzysz niepotrzebne i bezwartościowe, według biorących udział w sondzie, ankiety. 

Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 20:10, BiL napisał:

Tak, moim zdaniem są potrzebne.

Walisz kloce spamu bzdur i z dxx wyjęte głupie tematy, nadajesz się do pomponika czy tam innego nie rozumiem czemu Moderatorzy widzą że jest tak głupi temat a nie dawają do kosza, nic nie wnosisz do forum z ankietami, np...co to ma być temat ...112 w 4k z dopiskiem dla "beki" już świadczy że śmietnikowiec z ciebie i się nudzisz lub nabijanie sobie licznika postu i nic więcej. Ogarnij się i prześpij się z tematem i nie wal na drugi raz ankiet że swojej głowy bo nie zrozumiemy jej następnym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505

Ja tworzę bezsensowne ankiety? Buhahahaha. Przecież moje ankiety to opinie forumowiczów, ty nie musisz się z nimi zgadzać.

 

@KiriKiri

Ja nie wale bzdur tylko pisze sensowne posty. Nadaje się po pomponika? Buhahahaha. Nic nie wnoszę z ankietami? Buhahahaha. To nie jest nabijanie licznika tylko pisanie moich poważnych postów. Sam się ogarnij. Ja pisze poważne posty, a nie zaśmiecam forum. Przecież moje ankiety to opinie forumowiczów, ile razy mam powtarzać? Mam tego serdecznie dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BiL napisał:

@kamil2505

Ja tworzę bezsensowne ankiety? Buhahahaha. Przecież moje ankiety to opinie forumowiczów, ty nie musisz się z nimi zgadzać.

 

Tak, tworzysz bezsensowne ankiety. Tak odpowiedziało 3/4 biorących udział w tej ankiecie.

Jeszcze masz wątpliwości?

Zamiast tworzyć bezsensowne ankiety zabierz się za studiowanie słownika języka polskiego. Ciąg logiczny widzę ewidentnie zaburzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Więc pora zakończyć ten temat.

 

@KiriKiri

Tak, to są mądre rzeczy, jednak z ankieta "Na ratunek 112 w 4K" już raczej odleciałem. A ty co? Sam się połóż.

@kamil2505

Nie tworzę bezsensownych ankiet. Przecież pisze poprawnie po polsku. Myślę, że wypadałoby temat zakończyć, bo ileż można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...