Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do TnK sugerowane jest aby DF9000PVR miał firmware w wersji Conax. Żadne dodatkowe ekstra ustawienia pod kątem TnK nie są potrzebne, robisz tylko standardowe ustawienia w menu instalacji antenowej. TnK działa bezproblemowo (pomijam oczywiście kulturę pracy tego tunera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zainteresowałem sie TNK..... ciaaach....

przeczytalem ten post i zaczal mnie intrygowac.rozumiem z niego ze moge sobie tuner podlaczyc z komputerem i wykorzystac w nim dysk( zamiast dysku zewnetrznego) i nagrywac? mam fergusona fk 6900.w jaki sposob moge tak zrobic?

 

Witam.

Sprawa jest prosta. Otóż potrzebna jest karta telewizyjna, która ma opcje nagrywania. Takie karty sa niedrogie i dostępne w niemal każdym sklepie komputerowym. :o . Obecnie oglądam "nagrywanki" na 37" tv i wygląda to całkiem dobrze :> .

 

pozdrawiam

otoz karte telewizyjna juz mam - winfast tv2000 expert. i teraz tak; sa chyba 2 mozliwosci polaczenia;

1.moja karta wyglada tak: http://kingfung.com.hk/explain/tv2000xp/tv2kxpespec.jpg wiec do wyjscia A/V Input wkladam ten kabel http://img371.imageshack.us/img371/9642/kabelsd0.jpg i w przejsciowke S-video podlaczam ten kabel http://alpha.uhasselt.be/Research/Algeb ... /kabel.jpg i Euro do tunerka.z tym ze jeszcze pozostaje w tym ostatnim kablu wejscie audio ktore podlaczam tam gdzie glosniki? czyli w takim wypadku nalezy zastosowac rozgaleznik wejscia audio? lub tez wersja

2 a. bezposrednio do przejsciwoki z karty tv kable chinch http://img11.allegroimg.pl/photos/orygi ... /954177712 i wtedy juz nie trezba wejscia audio podlaczac.

2. mozliwosc , nie wiem czy wlasciwa - do wysjcia w tunerze TV Out podlaczam kabel antenowy i lacze z wyjsciem antenowym w karcie.czy to zadziala?

bardzo prosze o pomoc ktora wersja bedzie najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj kartę TNK. Aktywowałem ją wczoraj przez internet. Ale najlepsze jest to że nie mam dekodera. Jaki polecacie tani dekoder do TNK coś z Fergusona? Dobrze żeby był juz w HD. Aktywowałem ją po to, ze zależy mi na kanałach bezpłatnych, bez przymusu doładowywania.

 

Rozważam trzy odbiorniki Fergusona:

 

1/ FK 8500

2/ Ariva 100

3/ Ariva 200

 

Czy są dwie wersje tego 8500 bo widzę że się między sobą różnią.

 

Ariva 100 różni się od 200 tylko tym, że ma wejście na wejście na moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli samej karty TNK nie obsłuży?

 

Pytasz o Arivę którą znalazłeś czy 8500HD?

 

8500HD nie obsługuje TnK bez modułu, Ariva 100 nie ma obsługi modułów ale obsługuje samą kartę, Ariva 200 obsługuje kartę i moduł.

 

co do samego 8500HD ten dekoder jeśli chcesz coś załatwić najtańszym kosztem wymaga do oglądania TnK albo podpięcia do komputera przez nullmodem do portu RS232 albo zakupu programatora Phoenix z opcją PhoenixCAM, do którego wkładasz kartę i podpięcia go prostym kablem szeregowym do dekodera, koszt około 40zł ale wygląd hmmm, bo wygoda mniej więcej taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu zamieniłem TechniSat Digit S2 CD na Arivę 200 i jestem zadowolony z tej podmianki. Moja Ariva bez problemów obsługuje kartę TNK do tego jak już pisali wyżej obsługuje i moduły więc nie ma problemów z zainstalowaniem czy to CP czy Cyfry+ , do tego możliwość nagrywania. Sumując tuner HD kompatybilny z systemem DVB-S, DVB-S2 (obsługuje standarty mpeg2, mpeg4, mpeg4 AVC/H.264) z naprawdę dobrą jakością obrazu i jego możliwościami za 429 zł moim zdaniem się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...