Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Sam serwis ma potencjał, ale jest on nie wykorzystany. Abonuję APV od prawie 10 miesięcy i dla mnie jest sporo niedoróbek.

Trafiają się seriale nie przetłumaczone do końca. Przykładem jest "The Purge", gdzie brakuje  do 10 odcinka lektora.

Produkcje 4K to głównie seriale.  Cena również jest atrakcyjna: 2,99 EUR na miesiąc to nie pieniądz. :D

Jeśli mam być szczery to ja już przyzwyczaiłem się do tej usługi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z moich obserwacji wynika, że możesz mieć rację. Czy to dobrze , czy źle to ciężko określić, przynajmniej mamy niską ceną za tą usługę.  :D 

Największy problem i to ten główny to brak lektora dla ich oryginalnych produkcji.  Co do reszty filmów i seriali są one dodawane tak jak  należy. 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wystarczy, że masz kilka kart płatniczych w domu i się nadal opłaca.

Jeśli  jednak masz tylko jedną , co w dzisiejszych czasach jest rzadkością , bo chyba singlem nie jesteś ;)  to tutaj jest taka mała informacja :

 

W dniu 1.12.2018 o 08:04, Rasheed napisał:

Po kilku miesiącach przerwy wznowiłem usługe na 1 miesiąc i pobrało mi z konta 3 euro, więc promocyjna cena cały czas obowiązuje :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma limitu zarejestrowanych urządzeń.

Jest limit jeśli chodzi o ilość gdy chcesz równocześnie oglądać. I są to 3 urządzenia.

Ja mam zarejestrowany Smart TV, PS4 i dwa smartfony.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy gdybym założył sobie nowe konto,ale na tą samą kartę co wcześniej jaka by wtedy była cena.
P.S. A może@Rasheed miał dłuższą przerwę w subskrypcji APV I stąd ma niższą cenę. Tego pewnie sam APV nie wie na jakiej zasadzie są te ceny po 6 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko limit jak oglądasz tą samą pozycję na kilku urządzeniach w tym samym czasie, ale tego też nie widziałem. Zapewne w ofercie wiele się nie zmieni do czasu pojawienia się sklepu w polsce i myślę że będą dodane tłumaczenia i opisy do tego co mamy na stronie niemieckiej, mając tam wylupioky Prime jest dostęp w Polsce do całej biblioteki jednak bez tłumaczenia...

 

P.S.

Ja po wznowieniu też mam nadal po 2.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, leonk1974 napisał:

 

Ja w 7 miesiącu płaciłem już 5.99€

 

 

Płaciłeś, bo nie przerwałeś subskrypcji w regulaminie masz 6 miesięcy. Jak widać z tego co piszą koledzy , wystarczyło zakończyć w ostatnim miesiącu promocji i wrócić za miesiąc to nadal byś miał 2,99 mimo ,że ci pokazuje 5,99.

Jak nie dasz kontynuuj subskrypcje to się nigdy nie dowiesz.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Piszemy ci, ze zapłaciłeś 5,99 bo nie anulowałeś w odpowiednim momencie.

Teraz jak wznowisz to "teoretycznie" zapłacisz 2,99. Daj nam znać . Będziesz naszym testerem. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. ;)

Ja dopiero w kwietniu dam ci znać czy tak jest, bo jeszcze mam promocyjną ceną.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...