Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te 3 seriale nie czyta syntezator, tylko tajemniczy jegomość, który czyta większość filmów na kanale Eurochannel. Wydaje mi się, że te seriale już właśnie tam leciały, na pewno pamiętam "Wypadek" z emisji na Eurochannel właśnie z tym lektorem. Po prostu dostali taką wersję od dystrybutora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak przeglądam ofertę dla dzieci i zastanawiam się kiedy zaczną dubbingować bajki?

Ich oryginalne produkcję są nieruszane w tym temacie.  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nadal to jednak za mało. Oczekuje usługi dla całej rodziny, a oferta dla dzieci jest uboga. Tyle czasu już są na naszym rynku.

"Lorax" , "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" , "Grinch" itp to są pozycje znane i wielkokrotnie obejrzane.

Taka korporacja a nie potrafi profesjonalnie zająć się tematem swoich oryginalnych produkcji.  :/

edit:

Fajnie, że dodają napisy, ale dla 6-7 letniego dziecka niewiele to wnosi. ;)

 

2018-07-03_093037.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon stworzy konkurencję dla Sky Tv w Uk.

W planach własne urządzenie.To kolejne podejście po kompletnej klapie.

 

Póki co ani w Sky ani w Virgin nie pojawiła się ich aplikacja w przeciwieństwie do Netflixa co pokazuje że Amazon traktowany jest jako bezpośrednia konkurencja.Nie udało się też stworzenie serwisu z największymi nadawcami w Uk takimi jak BBC czy BT

Edytowane przez umek
Na tą chwilę nowy wątek nie ma jeszcze sensu - łączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serial "The Expanse" sezon 4 w 2019 roku w APV. 

Ja już się nie mogę doczekać. Dla mnie serial rewelacja.Nie chciał Netflix to będziemy mieli w Amazon Prime Video. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już data premiery 3 sezonu "The Main in the High Castle". Serial powróci 5 października.

 

Poza tym Amazon w tym roku oprócz "Jacka Ryana" zaproponuje widzom przynajmniej jeszcze jedną ciekawie zapowiadającą się nowość - "Homecoming" z Julią Roberts.

http://www.serialowa.pl/180209/homecoming-teaser-julia-roberts/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisz mi jeszcze kiedy spolszczenie strony się pojawi oraz zaczną dubingować bajki?

To tylko moje spekulacje, ale obstawiam, że spolszczenie strony pojawi się jesienią. Seriale z Eurochannel już mają polskie tytuły i polskie opisy odcinków.

 

Co do bajek to polski dubbing na pewno zaczął pojawiać się w "Lost in Oz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 

Co do bajek to polski dubbing na pewno zaczął pojawiać się w "Lost in Oz".

Właśnie co do tej bajki , to jest dubbing odcinek drugi, ale co z pierwszym odcinkiem?

Nie włącze córce bajki od odcinka 2.  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@kudelek, wysłałem do nich e-mail. I dostałem od nich odpowiedż ,że zajmą się tą sprawą.

Mam nadzieje, że w tym tygodniu pojawi się 1 odcinek "Lost in Oz" przetłumaczony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...