Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Conan: "Dietland" zakupiono w UK, w Polsce na pewno będzie w AMC a ewentualnie później w Amazon (tak jak np. "Terror")

 

Dreamslon: Mógłbys podać tytuł oryginalny serialu "Policjancię" ?

 

Zmienił się wygląd aplikacji w Smart TV, można też usunąć tytuły z listy "oglądaj dalej" (Watch next tv ...")

 

Umowa ze Starz dotyczy tylko UK i Niemiec.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dietland" będzie na Amazonie nie tylko w UK, ale też w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech czy innych krajach, również poza Europą. Myślałem, że mają globalne prawa, ale to serial AMC Studios, więc u nas pewnie rzeczywiście pojawi na nieszczęsnym AMC. W ramówce do końca lipca go nie ma.

 

"Policjanci" to ten serial holenderski

https://www.imdb.com/title/tt3487478/

https://programtv.onet.pl/serial/policjanci-6295

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Znalazłem na Androidzie. ;)
 

34014516_1555350361258437_55123810116163


Muszą coś zrobić z tą aplikacją. Oferta na wszystkich urządzeniach powinna być taka sama.

Edytowane przez kingofsouth
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, a przynajmniej jeśli wchodzisz przez przeglądarkę. Nie wiem jak w aplikacji.

https://www.primevideo.com/detail/0KVOZ0GLRGJNHWWRLTBSA8079R/ref=sr_hom_c_unkc_1_1?sr=1-1&qid=1527761045

 

Nie wszystkie odcinki jeszcze działają, ale można sprawdzić chociażby na trzecim czy ostatnim. Serial ma tylko polskiego (fatalnego) lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z "Dietland" będzie pewnie tak jak z "Terrorem", czyli tam gdzie nie ma AMC mają prawo pierwszej emisji a w pozostałych krajach w drugim oknie (pól roku, rok ?)


U mnie na TV Sony nie można znaleźć "Policjantów", w zakładce tv and movies with Polish audio nie ma tego serialu. W wyszukiwarce też brak. Brakuje w ogóle zakładki "ostatnio dodane seriale", bo zakładka z ostatnimi filmami jest. Gdyby nie to forum i upflix to ciężko byłoby wyłapać nowości.

 

Edit: Jest, znalazłem w wyszukiwarce ale musiałem wpisać cały tytuł, gdy wpisałem wcześniej bez ostatniej listery to nie znalazł :)

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak się raz zasmakuje takiej jakości, to tylko chce się więcej i więcej.

Jakość HD na 55 calach to nie jest już to coś.

Nie ma tego WoW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam nadzieje, że oferta dla dzieci zacznie również być tłumaczona. Córce od pewnego czasu wspominam o bajce "Lost In Oz". Jest to oczywiście "Prime Original". Niestety tłumaczenia jak nie było, tak nie ma. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ofercie, 5 miesięcy po polskiej premierze kinowej pojawił się "The Big Sick". Film był nominowany do Oscara w kategorii "najlepszy scenariusz oryginalny".

Film moim zdaniem bardzo dobry+ :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe do ilu odcinków "Dietland" jest tłumaczenie bo na razie kiepsko im to idzie. Zamiast dokończyć serial do końca to zaczynają tłumaczyć kolejne a te poprzednie zostawiają niedokończone. Tempo mają jednak coraz lepsze, codziennie dodają  napisy do 5-10 odcinków.

 

Co to za serial "solo" ? U mnie nie ma w Android TV.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...