Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Em99 napisał:

Witam czy ktoś wie czy będzie serial the hunters 2 sezon bo coś długo nic nie słychać 

Będzie. W październiku mają ruszyć zdjęcia.

1 godzinę temu, swordfish napisał:

Czy wiadomo kiedy "Tell Me Your Secrets" zawita do Polski? Czekamy od lutego 2021.

 

 

Prime Video nie dzieli się żadnymi informacjami dotyczącymi premier w Polsce.

Edytowane przez Charlie1978KK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon Prime kompletnie nie dba o to, żeby swoją ofertę w Polsce promować. Mistrzowsko robi to u nas Netflix. Mają pomysł na to jak docierać do widzów przez swoje social media. Natomiast Prime kompletnie pokpił sprawę. Trzeba w danym momencie na własną rękę szukać informacji, albo szukać w aplikacji czy pojawiły się konkretne nowości. Trochę to niepoważne biorąc pod uwagę to jakimi środkami dysponują i jak długo już u nas (nieoficjalnie) działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, PawelTSW napisał:

@Toma441 zbadaj sobie popularność netflixa i Amazon prime w Polsce.

Netflix zna wśród moich znajomych (zwykłych szaraczków 10 na 10 osób, Amazona kojarzy 1/20) 

 

Gdyby zajęli się promocją na wzór Netflixa, to znałoby ich znacznie więcej osób. To tak działa. Nie odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał:

Gdyby oferta PV była atrakcyjniejsza, to więcej ludzi znało by ten serwis, to oczywiste.

W ofercie od początku funkcjonowania zaszły spore zmiany na plus, ale platforma o tym w Polsce nie informuje. Viaplay, które w Polsce spotkało się ze sporą krytyką ma przygotowaną pewną strategię promocyjną. Może się ona podobać albo nie, ale jest skierowana na nasz rynek . Za to Prime Video pod tym względem nie istnieje, to się bezpośrednio przekłada na świadomość marki. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Gdyby oferta PV była atrakcyjniejsza, to więcej ludzi znało by ten serwis, to oczywiste.

W sensie co mają dać?

"50 twarzy Greya", "Pitbull", "Jurassic World" są za mało przyciągającymi tytułami?

 

Jeśli chodzi o seriale własne, mają ich mniej, ale za to mają wyższe oceny widzów i krytyków. Ostatnio oglądałem recenzję "Cruel Summer", gdzie oceniająca narzekała, że serial dobry, ale nikt go nie ogląda i o nim nie słyszy, bo jest na PV. Gdyby był w Netflix, popularność wystrzeliłaby w okolice "Sex Education" i "13 Reason Why?". Teenage drama zawsze ma wzięcie.

 

Liczę, że przy okazji premiery serialowego "Władcy Pierścieni" poprawią swój marketing. Amazon skupia się tylko na zatrudnianiu ludzi do magazynów w Polsce, ale reklama sklepu Amazon.pl i serwisu video leży. W naszych mediach nie istnieją. Chyba nie wyszli jeszcze z wersji beta. 

 

Z tegorocznych nowości polecam właśnie "Cruel Summer", "Them" i "The Underground Railroad".

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam tylko z napisów i Prime jest drugim serwisem VOD, którego najczęściej używam. Pod względem seriali oryginalnych są od dawna lepsi niż HBO. Mają też świetne programy typu "Grand Tour", "Farma Clarksona" itd. Widać, że tutaj budżet na produkcje jest olbrzymi i dobrze wykorzystany.

 

Filmy też im wychodzą, wystarczy wspomnieć "Suspirię" czy "Sound of Metal". Do tego premiery z Monolithu i paru innych mniejszych dystrybutorów się trafiają. Szkoda, że tak losowo.

 

Rzeczywiście brakuje im należytej promocji (w Niemczech są reklamy na każdym kroku), ale u nas ogólnie Amazon słabo sie stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wokół "50 twarzy Greya" można zrobić  w PL marketing, biorąc pod uwagę, że jeśli dobrze kojarzę tam są wszystkie części. Taka jest specyfika platform, że sporo filmów "przechodzi z rąk do rąk", ale tam też są filmy jak Mauretańczyk czy Ruchomy Chaos albo Johnny English 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bgmnt napisał:

Ja korzystam tylko z napisów i Prime jest drugim serwisem VOD, którego najczęściej używam. Pod względem seriali oryginalnych są od dawna lepsi niż HBO. Mają też świetne programy typu "Grand Tour", "Farma Clarksona" itd. Widać, że tutaj budżet na produkcje jest olbrzymi i dobrze wykorzystany.

 

Filmy też im wychodzą, wystarczy wspomnieć "Suspirię" czy "Sound of Metal". Do tego premiery z Monolithu i paru innych mniejszych dystrybutorów się trafiają. Szkoda, że tak losowo.

 

Rzeczywiście brakuje im należytej promocji (w Niemczech są reklamy na każdym kroku), ale u nas ogólnie Amazon słabo sie stara.

Również częściej sięgam do Prime Video niż do HBO GO.

Filmy, seriale, koncerty muzyczne. 🙂

Gdyby się lepiej reklamowali ( a mają się czym pochwalić) serwis byłby częściej odwiedzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót.C+ i HBO raczej rzadko, od   czasu do czasu gdy  trafi się  interesujący tytuł  filmowy. Seriale jakoś mi nie podchodzą.

Teraz oglądam "Kruka sezon 2" ... wcześniej  "Tragedia ma Przełęczy Diatłowa"  (polecam).

HBO ostatni sezon " Fargo".

Na Prime Video dla tych co tęsknią za dawnym klimatem TWD polecam FTWD, można  obejrzeć film  " Droga bez powrotu.Geneza".

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bgmnt napisał:

 Mają też świetne programy typu "Grand Tour", "Farma Clarksona" itd. Widać, że tutaj budżet na produkcje jest olbrzymi i dobrze wykorzystany.

 

Filmy też im wychodzą, wystarczy wspomnieć "Suspirię" czy "Sound of Metal". Do tego premiery z Monolithu i paru innych mniejszych dystrybutorów się trafiają. Szkoda, że tak losowo.

 

 

Ja czekam na serial "Władca Pierścieni" co go Amazon już kilka lat kreci.  To miał byc najdroższy serial w historii 465 milionów dolarów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lakiman napisał:

U mnie jest na odwrót.C+ i HBO raczej rzadko, od   czasu do czasu gdy  trafi się  interesujący tytuł  filmowy. Seriale jakoś mi nie podchodzą.

Teraz oglądam "Kruka sezon 2" ... wcześniej  "Tragedia ma Przełęczy Diatłowa"  (polecam).

HBO ostatni sezon " Fargo".

Na Prime Video dla tych co tęsknią za dawnym klimatem TWD polecam FTWD, można  obejrzeć film  " Droga bez powrotu.Geneza".

TWD tylko pierwsze sezony, potem to był smutek, FTWD dla mnie smutek od pierwszego odcinka, wytrzymałem chyba 15 minut. :) Bardziej mnie kręci Apple i "Ted Lasso", czytałem mnóstwo pozytywnych recenzji, ale nadal czekają na mnie "Squid Game", "Sprzątaczka" na Netflixie. A  w weekend zazwyczaj oglądam tylko mecze. Cięzkie jest życie kibica. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...