Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rasheed napisał:

 

Ale te pierwsze 6 miesięcy miałeś po 2.99 ?

 

Tak, później miesiąc przerwy i ponownie włączyłem.

 

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

@jerzyk17, po jakim okresie wróciłeś? I czy dostałeś 7 dni próbne? 

 

Jeden miesiąc mam bez opłat. Wyłączyłem po 6 opłacie 2,99 i miałem konto jeszcze ważne prawie do końca października. Następną opłatę 2,99 po przerwie mam na początku grudnia. Na początku grudnia dostałem mejla powitalnego z informacją:

"Nowi klienci otrzymują promocyjną cenę 2,99 EUR/miesiąc przez pierwsze sześć miesięcy, która później wyniesie 5,99 EUR/miesiąc. Opłata za członkostwo powracających klientów wynosi 5,99 EUR/miesiąc."

 

I trzy miesiące jeszcze miałem po 2,99 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jerzyk17,  6 miesięcy po 2,99 EUR, potem 6 miesięcy przerwy , miałem inne konto.

Wróciłem po 6 miesiącach do wcześniejszego i dostałem 7dni na próbę oraz 6 miesięcy za 2,99 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Dzisiaj dopatrzyłem że są wszystkie sezony Monka, a szczerze mówiąc przeglądając ostatnio stronę z wykazami nie widziałem tego, bo już wcześniej bym zaczął oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "Monk" pojawił się dopiero wczoraj. Mam w rodzinie wielkiego fana tego serialu więc udostępniłem mu swoje konto. Wchodząc dziś na konto by aktywować subskrypcję zauważyłem, że znów mogę mieć 7 dniowy okres próbny a potem 6 mies po 2,99 e a jeszcze tydzień temu tego nie było. Na ich stronie w pomocy jest informacja: " Klienci, którzy rozpoczęli miesięczną subskrypcję usługi Prime Video po 1 stycznia 2018 roku, otrzymują ograniczoną w czasie propozycję ceny wstępnej 2,99 USD / 2,99 EUR / 7,90 BRL przez pierwsze sześć miesięcy subskrypcji. Począwszy od siódmego miesiąca subskrypcji usługi Prime Video, nowa opłata miesięczna będzie wynosić 5,99 USD / 5,99 EUR / 14,90 BRL. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Musisz jednak wiedzieć,  że Monk jest tylko z napisami.  Pisałem przecież,  że dają 6 miesięcy,  mimo tego że już się z tej promocji korzystało.  Widać ,  że nie do końca mi wierzyleś. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś znów okres próbny 7 dni ? U mnie przyszedł mail z potwierdzeniem, że jest okres próbny a potem mogę mieć 6 mies po 2,99. Jeśli też tak miałeś a później obciążyli Cie oplata standardową to trzeba było zareklamować na czacie.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukimann

Jak to jest z tym lektorem na Amazonie, czy polski lektor jest dodawany stopniowo, czy po prostu niektóre tytuły są i będą bez lektora?

Przykład:  serial "Wspaniała pani Maisel" -a tu tylko napisy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Usunęli znów kilkadziesiąt filmów, a w zamian dali "Pokemony" i 2 sezon "Taken", poczekam na 2 sezon "Kleszcza" i chyba trzeba sobie darować na jakiś czas, bo to lekka kpina jest, zresztą filmy to chyba te same od startu cały czas są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam "Grand Tour" jest warty znacznie więcej niz te 3 euro, które Amazon kasuje za usługę.

Swoją drogą, jak ktoś nie ogląda to polecam - trzeci sezon to wszystko co najlepsze w starym "Top Gear" razy 2. 
Pierwsze dwa sezony GT były dobre, ale momentami czegoś brakowało, w tym idealnie udało się wyważyć zarówno typowe "specials", gdzie trio wyjeżdza w różne miejsca, poważne materiały historyczne i testy i segmenty z gatunku humorystycznych (albo i głupich :)).

Do tego bardzo dobre "Conversation Street" i Abby, która jest godną następczynia Stiga. Naprawdę ogląda się to świetnie. No i te zdjęcia i jakość obrazu...

Mocne 9/10 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Akurat Netflix i HBO mają z czego usuwać, tu nic nowego z filmów chyba od początku istnienia nie było, w koło te same, skoro nie ma co aktualnie oglądać to można sobie zrobić przerwę na kilka miesięcy i tak ciepło się robi, więc nikt normalny nie będzie spędzał dużo czasu przed Tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem "Terroru". Czekałem specjalnie na emisje w APV by w tak dobrej jakości obrazu i dźwięku zobaczyć niesamowitą scenerię północy. Serial bardzo wciągający mimo, że wiadomo od początku jak się skończy. Nie sądziłem, że ta historia mnie tak wciągnie i uważałem, że 10 odcinków to za dużo. Kto nie widział niech ogląda, warto wydać ok. 12 zł chociażby tylko za ten jeden serial.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...