Skocz do zawartości

Zagraniczne OTT (TV) dostepne w Polsce


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje mozliwosc legalnego odbioru platnych serwisow streamingowych z oferta kanalow TV operatorow zagranicznych na terytorium Polski? (chodzi mi o oferte ze stacjami telewizyjnymi, nie o platformy oferujace poczegolne programy czy filmy vod) Jesli tak, to jakie sa godne polecenia? Korzysta ktos z Was moze z takich uslug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuskich tj molotov.tv czy canalplus.com/fr nie odbierzesz. Chciałbym ale bez vpn i francuskiej karty (do której założenia jest potrzebny adres we Francji) nie ma ja oglądać. Da się tylko przez miesiąc korzystać z vpn, zanim wygaśnie 30 dni na walidację konta kartą z fr bądź fr adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od wczoraj  z szwajcarskiego Blue+ (vpn) dostęp do kanałów podstawowych z Szwajcarii (SRG),Austrii(ORF),Niemiec(ARD,ZDF),Włoch(RAI),Francji(TF1,France Television).Turcji (TRT) i UK(BBC)wszystko za darmo.

Dla kibiców polecam exyu TV(Arena Sport w wersjach serbskiej i chorwackiej oraz Sportkluby w sumie 32 kanały sportowe na pewno największa oferta sportu na świecie.Kanały z byłem Jugosławii serwis płatny bez VPN wymagana tylko rejestracja m.in na androida, telewizory  i boxa .Wersja trialowa jednodniowa, pakiety trzy w zależności od ilości urządzeń na ile oglądamy skład taki sam dla wszystkich. Ceny niedawno była promocja 100euro za rok  teraz  w średnim mamy zaś promocje  10 euro za miesiąc ale co zamian otrzymujemy m.in  Ekstraklasę inne ligi zagraniczne czyli najlepiej sami sprawdzcie :https://en.wikipedia.org/wiki/Sports_broadcasting_contracts_in_Serbia

 

 

Edytowane przez gringo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 10:36, gringo napisał:

Korzystam od wczoraj  z szwajcarskiego Blue+ (vpn) dostęp do kanałów podstawowych z Szwajcarii (SRG),Austrii(ORF),Niemiec(ARD,ZDF),Włoch(RAI),Francji(TF1,France Television).Turcji (TRT) i UK(BBC)wszystko za darmo.

Dla kibiców polecam exyu TV(Arena Sport w wersjach serbskiej i chorwackiej oraz Sportkluby w sumie 32 kanały sportowe na pewno największa oferta sportu na świecie.Kanały z byłem Jugosławii serwis płatny bez VPN wymagana tylko rejestracja m.in na androida, telewizory  i boxa .Wersja trialowa jednodniowa, pakiety trzy w zależności od ilości urządzeń na ile oglądamy skład taki sam dla wszystkich. Ceny niedawno była promocja 100euro za rok  teraz  w średnim mamy zaś promocje  10 euro za miesiąc ale co zamian otrzymujemy m.in  Ekstraklasę inne ligi zagraniczne czyli najlepiej sami sprawdzcie :https://en.wikipedia.org/wiki/Sports_broadcasting_contracts_in_Serbia

 

 

A jak z jakością kanałów na Smart TV? FULL HD? 50fps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler ja wykupię dostęp jeśli ta usługa nie jest jakimś piratem bo nie będę wspierał złodziei dlatego pytam. Mało w necie można znaleźć info  o nich co mnie dziwi patrząc na ofertę i cenę... Pomału rozglądam się za czymś co zrekompensuje mi rozstanie się po 20 latach z platformą C+. Tą usługą ogarnął bym sobie sport. 

 

Jesteś abonentem SledovaniiTV napisz coś więcej o tym co tam jest ze sportu, trzeba coś kombinować z vpn? Ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sledovani po rejestracji wyskoczył mi komunikat, że w ciągu 30 dni muszę im wysłać skan dowodu, bo zarejestrowałem się z innego kraju niż Czechy. Nawet specjalnie czeski mail sobie założyłem, ale to nic nie pomogło. Może jeszcze jakiś randomowy czeski adres można wpisać, ale wątpię, żeby to pomogło, bo to i tak po IP idzie. Przez miesiąc wszystko ładnie śmigało, a opłatę ściągnęło z karty bez problemu.

 

Są 3 pakiety, ja brałem ten środkowy za 399 koron, ale przez miesiąc jest promka na najwyższy pakiet Premium.

 

Jakoś naprawdę ładna.

https://sledovanitv.cz/welcome/europe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tokić napisał:

@Kiler ja wykupię dostęp jeśli ta usługa nie jest jakimś piratem bo nie będę wspierał złodziei dlatego pytam. Mało w necie można znaleźć info  o nich co mnie dziwi patrząc na ofertę i cenę...

Raczej złodziejami nie są, ale ceny też mają raczej spore biorąc pod uwagę konkurencję.

150 euro za rok, 19,99 za miech? dziękuję postoję.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 a jaką masz alternatywę tańszą z podobnymi prawami sportowymi? Patrząc po ich ofercie sportowej to tam jest prawie wszystko.

 

149 E za 12 miesięcy to wychodzi 678 zł czyli nieco ponad 56 zł na miesiąc. To nie jest dużo jak za tyle sportu.

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arena Sport i Sportkluby mają raczej wszystko? Rozejrzyj się po necie to na bank znajdziesz coś za mniej.

Na dodatek sprawdzał ktoś jak sport chodzi na zagranicznym IP dla nich?

Niby pisze bez blokowania treści, tylko czy ze sportem tez tak ładnie?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko, ale dodam też, że mam wszystkie te kanały w IPTV i jakość raczej nie powala na dużym tv.  150 euro nie warto moim zdaniem. Jak chcesz ligi zagraniczne nie po polsku to jest sporo alternatywy za 5x mniej.

Chyba, że znasz serbski czy horwacki to spoko mozna oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kiler napisał:

Jeszcze jest telly.cz https://telly.cz/sport/

 

Tutaj też jest dużo sportu, ale nie wiem jak z rejestracją.

O rejestracji itd można poczytać na ich stronie https://telly.cz/sport/.

Na forum jest też temat poświecony tej usludze

 

Jeżeli idzie o stosunek ceny do jakości oferty sportowej, jest on rewelacyjny. Za  30 zł miesięcznie jest m.in. dostep do ligi angielskiej, hiszpanskiej, wloskiej, niemieckiej, UFC, NHL, NBA, NHL, MotoGP, NASCAR, GP na zuzlu, turniejów ATP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tokić napisał:

@tracer10 dlatego pytam o inne usługi? Możesz coś polecić? Ale tylko na legalu! Możesz podać w wiad prywatnej jeśli nie chcesz tutaj.

Nie szukam takich usług bo nie muszę, wsio co mnie rajcuje ma z sat.

Zerknąłem tylko na cenę i się załamałem😁, ze 700 zeta za stream lol.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...