Skocz do zawartości

Xiaomi - pytania, a może coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Nie zgadzam się. Flagowy sprzęt jest dużo bardziej niezawodny. Ale na tym zakończmy może, nie ma sensu się przekomarzać. Każdy ma swoje doświadczenia i potrzeby. 

Tak na marginesie AA, jak widać jest to problem dla użytkowników. Kupują budżetowca, oczekiwania spore. Problem musi być duży skoro powstają artykuły na ten temat. 

Cóż..jak ktoś kupuje dziadostwo a oczekuje wydajności jak w iPhone :)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zgadzam się z @Umek

Gdybyś używał telefonów z jabłkiem nigdy byś takiego zdania nie napisał. Sam byłbym ich fanem, gdyby nie platforma, której fanem nie jestem.

Telefony z jabłuszkiem to jedne z najbardziej solidnych telefonów na rynku, o ile nie nr1.

Poza tym na jabłko dostaje się aktualizacje do najnowszych systemów nawet dla dość starych telefonów i o dziwo da się je zrobić tak że nawet 5-cio czy 7-letni telefon pracuje wydajnie i stabilnie.

Spróbuj tak w Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Falcon napisał:

Ale jest jeden problem, nie działa AA.😂

Problemów jest znacznie więcej. 

Ty jesteś zwolennikiem kupowania co 3 lata nowego telefonu budżetowego, bo po 3 latach albo zacznie zamulać, albo się rozsypie. 

Inni kupują markowe, trwałe i wydajne. 

Można kpić, ale jeśli pytasz co to jest bezpieczeństwo, odpowiem na konkretnym przykładzie serwisowym. Jeden model budżetowca po aktualizacji online już nie wstał.

 

 Przykład innego problemu, to zamulające WiFi. Spotkałem się w serwisie z tym problemem także w serii Redmi. 

https://www.gsmmaniak.pl/1222117/xiaomi-mi-11-problemy-kasowanie-komentarzy/

 

Oczywiście wpadki zdarzają się najlepszym, ale jakoś dziwnym trafem najwięcej jest ich w budżetowych telefonach. 

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie są dobre telefony xiaomi. 

Kiedyś miałem sony parę modeli zawsze po jakieś okresie nie chciał działać i samsung taki sam. Jak mam xiaomi bez przerwy działa. Kiedyś pół roku temu spadł z okna telefon 5 metry na płytki telefon zbity szybka, a telefon dalej działał i można było używać dalej. Spadł szyba do płytek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt Ci nie pisze co masz robić. Dokonujesz wyborów zgodnie z Twoimi potrzebami. Zejdź jedynie z kpiącego tonu wzgl. osób wybierających markowe produkty :)

Ludzi mają różne wymagania. Jak widać po Twoich dla Ciebie telefon, to telefon, dla innych to centrum multimedialne i narzędzie do pracy. 

Co w tym dziwnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za 600-650zł trzeba sporo poświęcić i nie oczekiwać dużo.

Xiaomi nie jest wolny od wad ale za cenę 600-650zł można przymknąć oko na wady bo każdy je ma... nawet te za kilka tysięcy.

W poprzednim roku zmieniłem mój Huawei p20 pro na Xiaomi i nigdy nie żałowałem. Niedawno kupiłem też Xiaomi, telefon kupuje się według posiadanego budżetu i wyjeżdżanie że tamten jest lepszy nie ma sensu skoro jest dużo droższy.

 

Nawiasem mówiąc to Samsung Flip z AA się grzeje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...