Skocz do zawartości

Jaki tuner HD do cyfry +?


elm4r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

czy mógłby mi ktoś polecić dobry tuner hd do cyfry +, najlepiej żeby miał możliwość podpięcia zewnętrznego dysku twardego bądź ewentualnie posiadał już wbudowany, tylko jakiś pojemny, mój stary tuner się już rozsypuje a z racji że cyfra oferuje trochę kanałów hd można by z tego skorzystać, w serwisie cyfry powiedzieli mi że mają sporo problemów z fergusonami a oni sami oferują tylko philipsy, niestety można je tylko dzierżawić za 25zł miesięcznie :/

 

z góry dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{...} a oni sami oferują tylko philipsy, niestety można je tylko dzierżawić za 25zł miesięcznie :/

 

wg ostatnich reklamówek ten phillips i jego dzierżawa wynosi 20 zł/m-c (do 7 m-cy za 50% czyli 10 zł/m-c) :!:

 

z góry dzięki za wszelką pomoc

 

jestem też zainteresowany, gdyż dzisiaj wysłałem listem poleconym zakończenie mojej umowy w grudniu... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mss, miasto bez kantów to Koło? :lol:

 

@andyg: wydawałoby się że tak, ale zawsze jest ktoś kto kantuje innych :lol:

 

Czekajcie na promocje, obecnie jest Phil HD bez dysku za 149 zł na własność, niedługo może będzie jeszcze lepsza oferta, idą święta a koNkurencja nie śpi.

 

i tak nie mam innego wyjścia :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Właśnie się zastanawiam nad zakupem C+,największy problem stanowi dekoder.

Nie wiem czy kupić /wydzierżawić z C+ ,czy jednak kupić na wolnym rynku.

Co do promocji C+ ,dekoder za 150zł ,to nie można jej łączyć z inną promocją "urodzinowa" ,"PB-partner".

 

Poszukuje dekodera do 500zł bez twardziela , jest mi zbyteczny.

Zdecydować się na oferte C+ lub jednak kupić inny model i oczywiście jaki z HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wymienić starego Mediaseta na dekoder HD od Cyfry, najlepiej ten na własność za 149 PLN (żeby haraczu nie bulić) i mam w związku z tym kilka pytań :D

Jak to będzie wyglądać od strony formalnej?

Czy wogóle obecny abo może wymienić dekoder w opcji na własność?

Czy będe musiał podpisywać nową umowe, czy tylko aneks?

Jeżeli nową, to czy nie ominie mnie ta super promocja :jupi: dla obecnych abo (mam cyfre od początku) :?:

Czy może lepiej wysłać wymówienie i ich potem poszantażowć? :twisted: Tylko nie uśmiecha mi się czekać niewadomo ile na ich telefon z ofertą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że będziesz musiał podpisać umowę lub aneks na 18m-cy bez żadnych promocji na pakiety! Takie mam informacje z BOA bo też byłem zainteresowany. W innych przypadkach po 499. Zatem ani tak ani tak się nie opłaci, lepiej już wynająć po 15zł i czekać na lepsze czasy tzn gdy będzie można go wykupić na własność po dobrej cenie. Przynajmniej będzie go można potestować czy warto to coś w ogóle brać na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie 2ma tunerami hd z kartami z c+ z pakietem z kanałami 2ma hd NG i HBO i powiem tak najciekawszym sprzetem wydaje mi sie albo drambox hd albo Globo Hd S1 :)ciekawie zapowiada sie reelok hd-azbox;) Osobiscie posiadam hd 8900fredka ale jesli komuś zależy na pvr dzialającym to odradzam ten kłopotliwy tuner:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawiązując do pytań od tuner HD do pakietu Cyfra+, chciałbym zapytać raczej, aniżeli podzielić się doświadczeniem ---

Przymierzam się do zakupu Odbiornika Topfield TF7710 HD PVR, jednak podpowiadany mnie jest model Humax iCord z dyskiem.

 

Oczekuję odbiornika dobrze współpracującego z Cyfra+, posiadającego dwa gniazda CI, wbudowany dysk twardy, posiadającego HDMI oraz nieskomplikowanego co do obycia w programowaniu. Ów model Humax jest raczej na bazie Linuxa, ja zaś poruszam się w obrębie Windowsa XP.

 

Czyli: im prostszy miałby być ów odbiornik, tym lepiej. Dopracowane menu oraz EPG po polsku.

 

Byłbym rad za jakieś sugestie.

 

Pozdrawiam -- Stephanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę źle mnie zrozumiałeś.

O Twoim dekoderze czytam m.in.: "pozwala na podłączenie zewnętrznego dysku twardego", natomiast ja oczekiwałbym wbudowanego dysku twardego.

Chyba, że jest i opcja z wbudowanym HD.

 

 

Pozdrawiam -- Stephanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.

 

Mam juz dosyć wiecznie problematycznego PVRa Cyfry za którego bezwstydnie pobierają 20 zł/mies.

 

Z tego co zorientowałem się tuner TechniSat DigiCorder HD S2 ma dobre i bardzo dobre opinie.

Doradźcie czy dla Cyfry będzie to najlepszy wybór?

 

Czy np. nagrany film HD (z Canal + filmHD) przy odtwarzaniu ma poprawnie działąjące zsynchronizowane napisy?

Czy to prawda, że na technisacie jeśli nagrywamy jakiś program w HDTV, nie możemy jednocześnie odtwarzać programu nagranego w HDTV. Jesli jest to prawda to przyznam, że nie będę z niego zadowolony. Podobno posiada tylko jeden tuner HD.

Czy aby jednocześnie nagrywać zakodowany program i oglądać jakis inny zakodowany program potrzebne mi będą dwa moduły?

 

 

Czy będę zadowolony z tego wyboru. Czy Technisat posiada wszystkie funcje PVRa Cyfry?

 

Czy jest jakiś może inny lepszy tuner-najlepszy na rynku (w cenie max do 3,5 tys)??

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...