Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, michael112 napisał:

Jak dla mnie, to raczej oznacza że pakiety cykliczne będą cykliczne tak długo, jak ktoś z nich nie zrezygnuje.

Jak dla mnie też. Jeśli podepniesz teraz kartę i wykupisz pakiet sport odnawiany co miesiąc za 10 zł to przy migracji na nową platformę powinno być tak samo. Zmienia się zawartość pakietu i cena ale podpisując teraz zobowiązanie co miesiąc przechodzisz z tym do Polsat box go. 

 

Podobnie miałem z Playerem. Płaciłem 10 zł za player bez reklam i po zmianie pakietów i cen nadal tak płacę. 

 

Zamówienie odnawianego Pakietu oznacza, że Klient

będzie otrzymywał

do niego płatny dostęp,

odnawiany automatycznie co 30 dni na kolejne 30 dniowe okresy przez czas nieokreślony, do

czasu gdy Klient dokona rezygnacji z Pakietu lub Pakiet zostanie dezaktywowany przez Cyfrowy Polsat. 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Tak, stare pakiety cykliczne zakupione w Ipla będą działać dalej w PBG. Pomyliłem z jednorazowymi.

5 godzin temu, salva napisał:

Ale ludzie nie chcą wszystkiego za 40 zł tylko to co mieli za 10 zł. Wiele osób kupowało dawną paczkę sport np dla UFC czy 1 ligi piłki nożnej, a teraz ktoś ich próbuje uszczęśliwić na siłę czymś więcej i każe płacić 4 razy tyle. Fani F1 też nie mogą wykupić jedynie Eleven za 15 zł.

Jedno i drugie rozwiązanie nie zadowoli wszystkich. Jak ktoś chce mieć wszystko, to ma teraz taniej, a jak kogoś interesuje mniejszy pakiet z Ipla za 10-15 zł, to ma czas do jutra aby włączyć płatność odnawialną w Ipla i zmigrować to do PBG.

6 godzin temu, michael112 napisał:

A przypomnę że oni ucięli możliwość zalogowania się z powrotem do Ipli bez uprzedzenia.

Na TV jeszcze korzystam z Ipla, bo byłem zalogowany przed migracją do PBG. W przeglądarce już nie mam dostępu do Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak ktoś chce mieć wszystko, to ma teraz taniej, a jak kogoś interesuje mniejszy pakiet z Ipla za 10-15 zł, to ma czas do jutra aby włączyć płatność odnawialną w Ipla i zmigrować to do PBG.

Niekoniecznie. Pakiet się zmieni i będzie dla wszystkich taki sam, tak mi się wydaje. Nie będzie raczej podziału na stary iplowski i nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jest podział na stare i nowe pakiety w PBG. Stary pakiet Sport (PS i ES) po migracji do PBG nie zmienił się na nowy pakiet Sport (PS, ES, PSP i Eleven). Gdyby tak było to miałbym cały sport za 20 zł a nie za 40 zł w nowej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jest podział na stare i nowe pakiety w PBG. Stary pakiet Sport (PS i ES) po migracji do PBG nie zmienił się na nowy pakiet Sport (PS, ES, PSP i Eleven). Gdyby tak było to miałbym cały sport za 20 zł a nie za 40 zł w nowej usłudze.

Ktoś tu pisał, że zyskał dostęp do premium, eleven i canal+3 i 4 po zmigrowaniu. Ja teraz też mam dostęp na ipli tyle że bez c+. Chyba że to chwilowa promka. 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Tak, na Ipli są teraz za darmo kanały PSP i Eleven. W Ipla mam wykupione dwa pakiety: Sport i Eleven. Przeniosłem je do PBG i mam tam dostęp tylko do kanałów z tych pakietów. Do PSP nie mam dostępu. Canal+ Sport 3 i 4 nie ma w subskrypcji ani w Ipla ani w PBG. One są w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Pakiet Premium bez reklam za 15 zł jest jeszcze dostępny na Ipli. Jak najpóźniej do jutra ustawisz go jako cykliczny w Ipla i zmigrujesz do PBG, to będziesz miał w starej cenie. Nowy pakiet w PBG to ten za 30 zł (Polsat Box Go Premium).

https://www.ipla.tv/pakiety/premium

https://polsatboxgo.pl/pakiety/premium?category=Polecane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polsat Box Go jest droższy od porównywalnych pakietów Playera. Jedynie opłaca się pakiet sportowy, jak ktoś lubi oglądać zmagania sportowców. 

W Player mamy podstawkę seriali bez reklam za 15 zł, a z kanałami TVN Discovery za 30 zł. Można jednak te ceny zbić korzystając z kilku promocji przy kupowaniu na dłuższy okres.

Wyraźnie wzorują się na cenach Playera, ale mam jeszcze cichą nadzieję, że dadzą rabat dla korzystających z usług Plusa. Może nie rabat 50%, ale np. obniżka o 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

@swordfishPBG Premium za 30 zł oprócz VOD bez reklam ma jeszcze około 100 kanałów. Player za 30 zł oprócz VOD bez reklam ma ponad 20 kanałów. Także lepiej tutaj wypada PBG. Player bardziej opłacalny jest na 6 miesięcy za 144 zł lub na 12 miesięcy za 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, _Artek_ napisał:

Nawet jeżeli tak to dostaniecie dostęp do starego pakietu sport a nie do nowego. 

Zgadza się i cały czas im to tłumaczę. Niektórzy myślą, że za 10 zł będą mieli cały sport, a wszystko kosztuje 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy pakiet sport wyglądałby całkiem sensownie gdyby nie 25 klatek :D ja jestem zły że zabierają ipla mix czasem zdawało mi się włączyć za darmo ufc wimbledon czy jakiś mecz reprezentacji którego w c+ nie miałem  ale płakać chyba nie będę :D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Zgadza się i cały czas im to tłumaczę. Niektórzy myślą, że za 10 zł będą mieli cały sport, a wszystko kosztuje 40 zł.

 

Zobaczymy jak będzie. Tylko jak tłumaczyc dostęp do tych kanałów w tej chwili? Wydaje mi się, że nie będzie tam podziału na 2 różne pakiety sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...