Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
17 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Masz na myśli Cyfrowy Polsat GO?

 

Proszę o doprecyzowanie, masz uruchomiony aktualnie taki pakiet?

W ipli mam aktywny bezterminowo pakiet IPLA MIX. Czy będę go miał w Polsat BOX Go od 1 września? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ,jestem ciekaw z kim w grupie będzie grał Sheriff Tiraspol.

Ale schodząc na ziemie, to cena za PSP w IPLI nadal wzięta z kosmosu !! 40 zł na samą Ligę Mistrzów bez Ligi Europy to lekkie przegięcie.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Ipla zmieniła się w Polsat Box Go. Z 13 pakietów zrobili 4. Wcześniej kanały sportowe były w 3 pakietach: PSP (40 zł) + Sport (20 zł) + Eleven (15 zł) = 75 zł. Teraz wszystko jest w jednym pakiecie Sport za 40 zł. Nie ma jeszcze aplikacji na Smart TV. Oby była lepsza od Ipli.

https://polsatboxgo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak właśnie zrobię.

Chociaż, być może lista kanałów w pakiecie IPLA PREMIUM nie jest pełna. Jak na podstronie https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv klilknę sobie na któryś z kanałów, który był w pakiecie IPLA TV, a teraz go nie widzę w żadnym z pakietów, to najczęściej pokazuje się że kanał jest właśnie w pakiecie IPLA PREMIUM. Możliwe więc, że w tym pakiecie będa ostatecznie wszystkie kanały, które były w dawnym IPLA TV oprócz sportowych.

 

Swoją drogą: wie ktoś, czy są zniżkowe ceny na pakiety z kartą Plusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma żadnej zniżki... No to bardziej się opłaca wykupić Iplę do 31.08 i przenieść pakiety do nowego PB GO.

Notabene, z kanałami TV trochę się pomyliłem. Po wejściu na pakiet PREMIUM trzeba sobie rozwinąć sekcje Kanały TV i wtedy pokazuje się pełna lista kanałów. Chyba są wszystkie z dawnego IPLA TV, oprócz sportowych. Oprócz tego CINEMAXy i naziemny Polsat, TV4.

Ogólnie, nowe pakiety są bardziej czytelne, ale jak ktoś miał zniżkę na Plusa, to bardziej opłaca się stara taryfa. Chyba że jeszcze dodadzą zniżki, bo na razie piszą że jest okres testowy do 31.08.

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

 

Jest też i takie cwaniactwo:

scr.jpg

Strasznie nie lubię jak dzieli się klientów na abonentów i subskrybentów. Wszystko wskazuje na to że tutaj będzie dokładnie tak samo: nie podpiszesz z nami umowy, to choćbyś wykupił wszystkie pakiety, i tak ci tego TVN24 nie damy. 😠

 

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Ipla zmieniła się w Polsat Box Go. Z 13 pakietów zrobili 4. Wcześniej kanały sportowe były w 3 pakietach: PSP (40 zł) + Sport (20 zł) + Eleven (15 zł) = 75 zł. Teraz wszystko jest w jednym pakiecie Sport za 40 zł. Nie ma jeszcze aplikacji na Smart TV. Oby była lepsza od Ipli.

https://polsatboxgo.pl

Poza tym nie ma zniżek dla talerzowych abonentów Cyfrowego Polsatu/Polsat box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, michael112 napisał:

Jak  ktoś się zaloguje do Polsat Box Go, to nie da się zalogować do Ipli.

Rzeczywiście :aha:

Cytat

Twoje konto zostało już przeniesione do Polsat Box Go.

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Rzeczywiście :aha:

 

Nie ma się z czego cieszyć, mam teraz problem.

Poprzednią kartę Plusa mogę sobie teraz wyrzucić do śmieci, chyba że da się na szybko zmienić numer i powiązać je z nowym kontem Ipli, które właśnie założyłem na inny e-mail.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Peja88 napisał:

Pakiet za 40 zł w którym mamy paczkę Polsat Sport, Polsat Sport premium, eleven, Eurosport brzmi interesująco 

Ciekawe dla kogo? Ktoś, kto posiada C+ z pakietem Mistrzowska Piłka(Polsat Sport Premium) oraz Eleven i chciał dokupić paczkę Polsatów Sport bez premium i Elevenów jest w czarnej "dziurze".

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do tego nowego serwisu i straciłem dostęp do Polsat News. Rzeczywiście ich kanał informacyjny robi się super premium. :-)

Wygląda na to, że właśnie pakiet IPLA Plus zgodnie z zapowiedzią umiera śmiercią naturalną.  W nowym serwisie mam jeszcze stare płatne pakiety z IPLI - Filmy i Seriale, Dzieci i Sport Mix. Mogę oglądać Filmboxy, Eurosporty, AXN itd. Nie mogę oglądać darmowego Polsatu i TV4. Brak dostępu do kanałów z pakietu IPLA Plus, czyli Polsat News, Polsat News2, Polsat Play itd. 

Czy teraz jedyną najtańszą opcją oglądania Polsat News w internecie będzie tylko ten pakiet Polsat Box Premium za 30 zł? To staje się droższa opcja niż TVN24GO. 

 

Swoją drogą - czy da się wykupić w sieci po rozsądnej cenie do 20 zł pakiet kanałów informacyjnych, aby było w nim jednocześnie TVN24 i Polsat News? Talerz satelitarny i kabel w domu mnie nie interesuje. Tak samo jak nie interesuje mnie bogaty zestaw kanałów lajfstajlowych i rozrywkowych. Chciałbym wybrać "swoje wszystko", jeśli chodzi o stacje informacyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, salva napisał:

Ciekawe dla kogo? Ktoś, kto posiada C+ z pakietem Mistrzowska Piłka(Polsat Sport Premium) oraz Eleven i chciał dokupić paczkę Polsatów Sport bez premium i Elevenów jest w czarnej "dziurze".

 

To kupujesz sobie tam goły Canal Plus za 45 a resztę w Polsacie za 40 zł. I jakoś przeżyjesz te 5 zł. Bo tak to wychodzi Ci 60 i 20. Dobrze liczę? 

 

Ps. Gorzej jak masz abonament to wtedy faktycznie lipa. 

Edytowane przez Peja88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...