Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby inni nie mieli swojego rozumu i nie mogli ocenić tylko ty musisz ocenić patrząc na pozycje innych kanałów których nawet nie ma na naziemnej. Właściciel od samego startu pisał, że potrzeba czasu żeby pozyskać lepsze pozycje i że właściwa ramówka będzie od września. A wy nadal swoje argumentując cały czas w ten sam sposób. Według mnie właściciel stacji nie ma sobie nic do zarzucenia tylko wy jesteście uprzedzeni patrząc na to co jest na innych kanałach tego właściciela. Pewnie myślicie, że sami zrobilibyście lepszą telewizje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ale to nie do końca działa tak jak oni myślą. Co innego nadawać na naziemnej a co innego gdzieś na satelicie czy kablówce. Sporo kanałów o dobrej renomie mają dużo kanałów śmietnikowych i jakoś to nie wpływa na poziom ramówki ich kanałów na naziemnej.

Ja nie nazwałbym tego oceną ramówki bo co poniektórzy mieli już wyrobione zdanie co do tego kanału już na samym starcie. A tak naprawde ramówka od samego początku trzyma poziom i jest regularnie dopracowywana. Tak jak już wiele razy pisałem co by właściciel stacji nie zrobił to co poniektórzy nadal bedą narzekać.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

 Co innego nadawać na naziemnej a co innego gdzieś na satelicie czy kablówce.

Nie zgadzam się z tym. Nie wiem czy masz satelitę i odbierasz choćby kanały FTA.

Nadawanie satelitarne jest dużo tańsze, zatem teoretycznie można zrobić lepszą ramówkę.

Owszem przez satelitę kanał na pewno ma mniejszą oglądalność niż  potencjalnie może mieć w kanale naziemnym.

Jednak mamy konkretne przykłady które pokazują że można mieć przyzwoitą ramówkę nadając także FTA na satelicie i wyłącznie na satelicie (poza kablówkami).

Takim przykładem jest również mały nadawca RED Carpet TV.

Kanał świetnie się rozwija, a pod względem seriali i filmów także tych z domeny publicznej, bije Antena HD na głowę.

W ramówce nie ma kabaretów i dają radę.

 

Zatem nie zrozumiem Twojej obrony ramówki. Widzimy tzw. kontent w innych kanałach nadawcy, słyszeliśmy również nie raz szumne zapowiedzi zmian i ja osobiście nie mam zaufania do zapowiedzi, dopóki nie zobaczę pozytywnych zmian.

A już pewnym kuriozum jest kanał o nazwie FILMAX w ramówce którego również są kabarety.

 

5 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

A tak naprawde ramówka od samego początku trzyma poziom i jest regularnie dopracowywana.

I taką postawę szczerze podziwiam. Chyba mało kto się pod tym podpisze :)

Z moich obserwacji to dopracowywanie polega na zamianie bardziej ambitnych pozycji programowych w prime-time, w większą liczbę godzin pod kabarety. Zabraniu codziennej nocnej pozycji filmowej, pod? kabarety. Jeśli Ty to nazywasz rozwojem, no to ciężko o konsensus w dyskusji ;)

Już na czerwiec były zapowiadane nowe pozycje i są? Nie jestem fanem kanału, może coś przegapiłem ;)

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nom, ale to nie do końca działa tak jak oni myślą. Co innego nadawać na naziemnej a co innego gdzieś na satelicie czy kablówce. Sporo kanałów o dobrej renomie mają dużo kanałów śmietnikowych i jakoś to nie wpływa na poziom ramówki ich kanałów na naziemnej.

Ja nie nazwałbym tego oceną ramówki bo co poniektórzy mieli już wyrobione zdanie co do tego kanału już na samym starcie. A tak naprawde ramówka od samego początku trzyma poziom i jest regularnie dopracowywana. Tak jak już wiele razy pisałem co by właściciel stacji nie zrobił to co poniektórzy nadal bedą narzekać.

Trzyma poziom hahah

Halo czy to czasem nie pracownik Antena HD piszę?

Bo naprawdę co Ty tu wypisujesz to przechodzi ludzkie pojęcie

 

10 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jakby inni nie mieli swojego rozumu i nie mogli ocenić tylko ty musisz ocenić patrząc na pozycje innych kanałów których nawet nie ma na naziemnej. Właściciel od samego startu pisał, że potrzeba czasu żeby pozyskać lepsze pozycje i że właściwa ramówka będzie od września. A wy nadal swoje argumentując cały czas w ten sam sposób. Według mnie właściciel stacji nie ma sobie nic do zarzucenia tylko wy jesteście uprzedzeni patrząc na to co jest na innych kanałach tego właściciela. Pewnie myślicie, że sami zrobilibyście lepszą telewizje.

Jeśli nie ma nic do zarzucenia to okej

Ale nie ukrywajmy dlaczego dostał te miejsce,normalnie zostałby pogoniony z konkursu patrząc na jego hiperekstra kanały nadawane satelitarnie 🤣

Nic do niego nie mam,nieznam człowieka ale to co serwuje na tym Filmax i tak dalej i to co pokazuje naziemnie pokazuje że nie ma kasy/pomysłu na tv i po raz kolejny jest blokowane miejsce na dvb-t kanałem śmieciowym..

A te opowieści o wrześniowej super hiper ramówce to śmiech na sali,wystarczy popatrzeć na "rozwój " jego innych kanałów😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje nie dogadamy się jeżeli wy nie widzicie nic innego na tej stacji bo za kabaretami. W tym tygodniu weszło tyle nowy programów i jeden serial komediowy a wy widzicie tylko kabarety a nie długo wejdzie jeszcze jeden serial komediowy. Tak trudno zrozumieć, że kabarety są w pisane w koncesje wiec bedą. A jak są wpisane w koncesje to raczej nie bedą ich emitowach w złych godzinach. Ale jak wy widzicie tylko kabarety i nic wiecej w tej stacji to możecie sobie darować te komentarze. I dać sobie spokój jak i tak nie macie zamiar oglądać tej stacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

 Tak trudno zrozumieć, że kabarety są w pisane w koncesje wiec bedą.

Nie ma nic takiego w koncesji. Są programy rozrywkowe. Czy przez rozrywkę mamy rozumieć tylko i wyłącznie kabarety? Zdecydowanie nie !

 

33 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

A jak są wpisane w koncesje to raczej nie bedą ich emitowach w złych godzinach.

A niby dlaczego nie? To co kabarety są wyższym poziomem kultury niż programy poradnikowe dla starszego pokolenia?

Przecież to miał być kanał dla emerytów, a nie kanał z kabaretami :)

35 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

W tym tygodniu weszło tyle nowy programów i jeden serial komediowy

W prime-time kiedy ludzie oglądają telewizję weszły? Czy zastąpiły jeden serial innym serialem?

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 18:06, PowerTV napisał:

Kabarety są wpisane do koncesji na MUX1.

 

Nie chciałem cytować, ale widze, że musze. Bo ktoś twierdzi, że nie ma nic takiego w koncesji.

Według mnie seriale są emitowane o dobrych godzinach przecież nie są emitowane ani w nocy ani rano. Nie wiem o co wam chodzi. Muszą przecież jakoś rozłożyć to w ramówce żeby wszystko pomieścić. To normalne jest, że jeden serial jest zastępowany innym na każdej stacji tak jest. 

Przecież nie mogą już wsadzić wiecej seriali i filmów bo mają maks co najwyżej mogą rozłożyć w tygodniu inaczej emisje seriali, żeby zostały i stare i nowe seriale.

 

57 minut temu, dvbtowiec napisał:

A niby dlaczego nie? To co kabarety są wyższym poziomem kultury niż programy poradnikowe dla starszego pokolenia?

Przecież to miał być kanał dla emerytów, a nie kanał z kabaretami :)

A skąd wiesz czy ten co udostępnia im program kabaretowy nie życzy sobie emisji w dobrych godzinach. To uważasz, że osoby powyżej 50+ nie oglądają kabarety. Według mnie programy edukacyjne czy poradnikowe rano to dobra godzina. Bo przecież do szkoły chodzi się rano a nie w godzinach popołudniowych ;)

I po za tym rano najlepiej pracuje mózg.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie chciałem cytować, ale widze, że musze. Bo ktoś twierdzi, że nie ma nic takiego w koncesji.

To może poszukaj w koncesji http://www.archiwum.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/8112021-t/8112021-T.pdf i zacytuj.

 

Bo ja widzę punkt 5.b)

Cytat

audycje rozrywkowe, realizujące wyspecjalizowany charakter programu, zajmą nie mniej niż 20% miesięcznego czasu nadawania programu w godz. 6.00-23.00, rozliczanego w okresach tygodniowych w wymienionych godzinach,

 

Jedyne występujące słowo "kabaretowych"

jest przy opisie
 

Cytat

Wyspecjalizowany program o charakterze rozrywkowo-filmowo-muzycznym „TVC NOSTALGIA” miał być realizowany poprzez następujące audycje:

który konkursu nie wygrał.

Cytat

audycje rozrywkowe: najpopularniejsze audycje rozrywkowe w formie emisji archiwalnych występów kabaretowych oraz teleturniejów, mających aspekt nie tylko rozrywkowy, ale też edukacyjny; realizacja własnych nowych produkcji rozrywkowych, w tym między innymi teleturnieju z wiedzy o kultowych filmach i serialach,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Według mnie programy edukacyjne czy poradnikowe rano to dobra godzina. Bo przecież do szkoły chodzi się rano a nie w godzinach popołudniowych

I właśnie dlatego grupa docelowa, dokładniej jedna z nich, programów edukacyjnych nie ogląda rano. Bo jest w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

To nie ja napisałem tylko właściciel ;)

Nie kolego, to Ty napisałeś, powołując się na słowa nadawcy, nie weryfikując w źródle, a ja pisałem o koncesji.

37 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie chciałem cytować, ale widze, że musze. Bo ktoś twierdzi, że nie ma nic takiego w koncesji.

 

 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale według właścicela są wpisane w konsesji kabarety. Bo kabarety są formą rozrywki. Nie wiem o co ci chodzi. Ja mam co oglądać w tej stacji i oglądam ty nie masz to przełącz się na Polsat. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi, to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem ostatnie posty z dyskusji :)

 

Na wszelki wypadek przypomnę. Przyjąłeś tezę

 

1 godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

Tak trudno zrozumieć, że kabarety są w pisane w koncesje wiec bedą.

Odpisałem Ci na to

 

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Nie ma nic takiego w koncesji. Są programy rozrywkowe. Czy przez rozrywkę mamy rozumieć tylko i wyłącznie kabarety? Zdecydowanie nie !

 

 

Dalszy ciąg chyba już znasz.

6 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

 Bo kabarety są formą rozrywki.

Z tym zgoda - ale jako widzowie to krytykujemy :)

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiasz dają to co mają. Co do rozrywki przecież jest jeszcze Szalona ukryta kamera i Śmieszne filmiki. Dlaczego uważasz, że ta telewizja musi być taka jak ty sobie wymyślisz. Właściciel ma własną wizje ty tylko umiesz krytykować i nic więcej. 

P.s mam wrażenie, że co niektórzy tylko poto tu wypisują swoje mądrość żeby dostać punkty do swojego rankingu. Bo cały czas atakują ramówke i cały czas argumentując tak samo. A ja widze zmiany i czekam na kolejne.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między czepianiem się, a dyskutowaniem o faktach jest spora różnica.

Podpierasz swoje argumenty nieprecyzyjnymi twierdzeniami, które nie mają pokrycia w faktach.

Nadawca ma prawo do kształtowania ramówki wg własnego uznania. A widz ma prawo do krytyki. Szczególnie jeśli to kanał naziemny, bo tutaj koncesję wygrywa najlepszy - tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają innej formy rozrywki to są kabarety. I nie wiem o co ci chodzi. Mają wziąść rozrywke skąd według ciebie. Naprawde nie masz co robić tylko wypisywać te "mądrości" dla punktów. Czy ty tylko umiesz krytykować i nic wiecej. Nie masz innych wątków do obsmarowania ?

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma wrześnie przypomne ci. Dopiero czerwiec.

Nic ci nie podsumowałem tylko próbuje ci coś wytłumaczyć. Ciekawe kiedy właściciel miał czas zrealizować to wszystko o czym piszesz w czasie pandemii miał kręcić programy czy jak. 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto obraźliwe zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci przypomnę że nadawca twierdzi iż kabarety są elementem koncesji ;)

 

46 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie masz innych wątków do obsamrowania ?

A Ty masz inne? :) Bo moje wypowiedzi można odszukać w różnych wątkach.

 

p.s. prosiłbym Cię abyś mnie nie pouczał co mam pisać i gdzie.

Widzę że bardzo jesteś zaangażowany w bronienie kanału, traktujesz to wręcz osobiście ;)

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto odpowiedź na zaczepki.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...