Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

 

Ale dzisiaj ten kto jest odpowiedzialny, za emisje zrobił w tope, bo dał ten sam odcinek co wczoraj  serialu "Tata, a Marcin powiedział".

Nie przejmuj się takie "w topy" nie mają miejsca w żadnym kanale. Dzięki temu ten jest tak wyjątkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj film z Johnem Waynem "Wojny Drapieżców" czekam może nie usne 😁

37 minut temu, kamil2505 napisał:

@lakiman z wysokim prawdopodobieństwem, że byłby jego jedynym członkiem. 😂

Myśle, że ktoś by dołączył do fanklubu Bercika ;)

Jak jedynym a właściciel stacji też by dołączył myśle.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po Winnickim tak się nie stanie. Prędzej jakiś jego kanał dołączy do satelity z gorszą jakością mniejszą nawet od rozdzielczości 720x576 (on potrafi doskonale np. Top Kids Jr./Junior Music) niż obieca część tego, co kiedyś zapowiedział. Jeśli ktoś wierzy, że tak się stanie to jest naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni z tą Pomocą Domowa zrobili? Nie dość że na satelicie fatalny obraz i dźwięk to jeszcze jakaś ta płynność obrazu dziwna i coś z konwersja poszło nie tak bo w wielu ujęciach kadrowanie ucina od góry "kawałki głów" bohaterom i nie mieszczą się na ekranie( w oryginale chyba tak nie było)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

coś z konwersja poszło nie tak bo w wielu ujęciach kadrowanie ucina od góry "kawałki głów" bohaterom i nie mieszczą się na ekranie( w oryginale chyba tak nie było)

Mam wszystkie odcinki z Polsatu Romans. Emisja była w formacie znaczka, o ile pamiętam. Dekoder ustawiłam na format 4/3. Wszystko jest cacy. Tak przypuszczałam, że w tym sztucznym formacie będą takie kwiatki, bo tak sceny były kadrowane na 4/3, że nie ma mocnych i musi być ucięte od góry i od dołu przy tej sztucznej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podczas zmiany kanałów trafiłem na rozciągniętą Bonanzę na Antena HD. Pominając już nianaturalnie grube postacie i ucięty kadr, obraz jest jak z kasety VHS. Odstrasza od oglądania. 

 

Mam możliwość porównania Bonanzy na kanale TVS HD gdzie emitowana jest w naturalnych proporcjach. Obraz mimo że skalowanie do HD wygląda dużo lepiej niż na kanale HD Anteny. Ogląda się to z przyjemnością. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Przed chwilą podczas zmiany kanałów trafiłem na rozciągniętą Bonanzę na Antena HD. Pominając już nianaturalnie grube postacie i ucięty kadr, obraz jest jak z kasety VHS. Odstrasza od oglądania. 

 

Mam możliwość porównania Bonanzy na kanale TVS HD gdzie emitowana jest w naturalnych proporcjach. Obraz mimo że skalowanie do HD wygląda dużo lepiej niż na kanale HD Anteny. Ogląda się to z przyjemnością. 

 

To jeszcze nie trafiłeś na odcinki z urwanymi scenami przed czołówką i samą czołówką. Odcinki z 50 minut skrócone na 45 minut. Te same były emitowane na TVS i FilmBoxach. I tak, mam porównanie, bo te same odcinki były emitowane w całości na Red Carpet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co żadna większa produkcja własna czy teleturniej tym bardziej nie wchodzi w grę. Po prostu za duża kasa w porównaniu do widowni. Jeśli Puls się sparzył na bądź co bądź całkiem fajnym teleturnieju, to Antena zupełnie by przewaliła tylko kasę i odnotowała totalne straty. Póki co to niech oni puszcza coś nowego bo widzę, że sezon jesienny u nich już się skończył i od nowa puszczają powtórki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Jarko9292 napisał:

Póki co to niech oni puszcza coś nowego bo widzę, że sezon jesienny u nich już się skończył i od nowa puszczają powtórki 😀

Ja już pisałem wcześniej od wczoraj ruszył nowy program motozyzacyjny "Motozom" premierowe odcinki bedą w soboty o 10:20. Więc sezon jesienny unich dopiero się zaczyna a w listopadzie pewnie rozkwitnie na dobre. A co do "Pomocy domowej" to zaspali i pewnie dlatego od nowa 1 sezon leci nie zauważyli, że się sezon skończył.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działają nowe stacje przypomnij sobie ATM rozrywke ;)

No i dobrze jesienne ramówki się skończą i przerzucą się na Antena HD. 

Pamiętam jaj z nowościami trzeba było unich czekać do stycznia. Wtedy kiedy zaczeli dawać nieme kino zamiast Gangu Olsena.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Twój post w Listopadzie i zobaczymy - albo przyznam Ci rację (w co bardziej wątpię) albo puszczę Ci po prostu oko i powiem, że znowu byłeś zbytnim optymistą :) Zobaczymy. Ja ogólnie uważam tak jak przedmówcy. Poza tym - PowerTV czytał ten wątek jak pisaliśmy o Niani. Gdyby chciał - posiadając tę wiedzę to już w piątek puscilby poprawny odcinek drugiej serii. Wierzysz w cuda kolego ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

A możesz nam wyjaśnić kiedy na Antena HD pojawi się wspomniany tutaj wcześniej jako propozycja - "Czarnobyl" z HBO? 

No bez jaj "Czarnobyl" z HBO przecież nawet by im tego nie sprzedali.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...