Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz karty matki z której wyłamałeś mini-sima, to kupujesz dowolny starter sieci komórkowej - nieważne używany/nowy czy ze sklepu/allegro, wyłamujesz kartę mini-sim, która tam jest i w jej miejsce wstawiasz swoją od TNK SD. Podklejasz to później przede wszystkim solidnie od spodu i ostrożnie od góry żeby nie przykryć chipa i gotowe - masz pełnoprawną kartę.

 

Uprzedzając: było to już wałkowane kilka razy i na pewno działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta żeby włączyli mi Polsat SD nie zmienią mi karty na Smart HD/Smart HD+ ?

Bo w Polsacie brak kodowania 0b00, jest tylko 0b01.

 

I mi się wydaję, że powinni zmniejszyć kwotę doładowania z 20zł/m-c na 16 zł/m-c lub do pakietu na doładowanie dołożyć dwa kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsacie brak kodowania 0b00, jest tylko 0b01.

To chyba traci na znaczeniu, bo na innym forum pojawiły się przypadki, iż z automatu przełączają niektórym (wylosowanym osobom - jak to określiła infolinia Cyfrowego Domu) CAID karty z 0B00 na 0B01.

Oczywiście nie jest to migracja na smartHD/smartHD+, tylko dalej TNK SD. Wygląda na to, że faktycznie chyba będą chcieli się pozbyć 0B00 do końca roku.

Także sprawdzajcie swoje uprawnienia, może już niepostrzeżenie zostaliście zmigrowani do 0B01? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś znalazłem:

Przepraszam, że post pod postem ale brak edycji. Jestem właśnie po rozmowie z konsulatem z BOK TNK SD, gdzie zapewniono mnie, że nie tracę dostępu do pakietu bez opłat ważnego do 2016 r., gdy aktywuję kanał Polsat.

 

Skąd wy macie takie informacje?

No to chyba można spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja miałem (bo już sprzedałem) kartę TNK SD aktywowaną na starych zasadach, zadzwoniłem do BOK i poprosiłem o aktywację kanału Polsat. Zapytałem czy po dodaniu innego CAID będę miał nadal dostęp do kanałów z pakietu Bez Opłat do 2016 r. , otrzymałem odpowiedź, że tak.

Więc pomimo tego, że aktywujecie sobie kanał Polsat i będzie na nowym CAID to nadal macie usługę telewizja na kartę. Nikt bez waszej zgody nie wykona automatycznej migracji do Smart HD+. To tyle pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...