Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie trzeba nowelizować. Polsatu nie ma w płatnym pakiecie, który jest jednocześnie najniższym (i jedynym) oferowanym pakietem w TnK. Osoby, które go opłacają są abonentami i muszą mieć dostęp do kanałów wyszczególnionych w ustawie.

 

Poszedłbym jeszcze troche dalej, twierdząc żę kupując karte pre-paid z mozliwościa odbioru kanałów nawet bez doładowania - to tym najniższym pakietem jest właśnie ten, i tu tez powionien byc jeszcze Polsat, TVP-Info czy TV-4.

Dotyczy to pierwszych kart, które są stale aktywne do 2016r, i późniejszych karty które są aktywne przez okres 1 roku po każdym dodatkowym doładowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVP Info ,TV 4 macie w tnk sd gra toczy się o dołączenie Polsatu i ewentualnie TV6 , ale gdyby przyjąć ,że taki tok jest poprawny to w nowym roku powinny pojawić się kolejne kanały U -TV ,Puls 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ania28, Nie znasz ustawy kanały U -TV ,Puls 2 nie były nadawane analogowo naziemnnie przed wejściem w zycie ustawy o DVB-T.

Co do TVP-Info i TV-4 to są ale po doładowaniu, ja pisałem o mozliwości odbioru bez doładowania na podstawie ustawy z kanałami TVP-1, TVP-2 TVN, TVN-7 i Religia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia nie jest nadawana DVB -T a jest dostępna bez doładowania ,trochę to wszystko zagmatwane .Podejrzewam,że dołączenie Polsatu będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami dla cyfrowego domu, a jeżeli KRRiTV zmusi ich jeszcze do dołączenia Info i TV4 to opląty będą jeszcze większe ,a cyfrowy dom przerzuci to na klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie KRRiT nie było nowy że kanał musi być w darmowym pakiecie tylko najtańszym. Religia jest w darmowym pakiecie w tnk, bo to niszowa stacja, która swego czasu walczyła o przetrwanie, po dodaniu Religii do Cyfrowego Polsatu stacja na siebie zarabia, tak jak Tvn CNBC. Polsat musi być dostępny wszędzie, choć według mnie TNK SD już jest od dawna skreślona, a dokładniej od czasu dodania do oferty TNK HD Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie ADB 5800 w promo "zmień sd na hd" otrzymałem zapewnienie, że karta nie będzie zdezaktywowana (a jest opłacona jeszcze ponad 1,5 roku, nikt nic mi nie zabierze, ani nie wyłączy- co więcej dalej będę mógł opłacać "starą" kartę SD i jej używać) do czasu zakończenia okresu płatnego (nie zrobić przerwy w płatnościach). Tak też sprawę traktuje Regulamin promocji.

Kupując kartę TnK SD na opakowaniu jest notka "ważność do 2016" i jest w pewnym sensie zaświadczenie o jakości (wartości) towaru.

O ile na bujny rozwój TnK SD raczej bym nie liczył to nie ma powodu wierzyć pogłoskom o wcześniejszej likwidacji projektu . Polsat w pakiecie płatnym jest całkiem realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet darmowy to są wg mnie kanały FTA, które każdy może oglądać na dowolnym tunerze uniwersalnym.

Aby oglądać w TNK SD kanały takie jak TVP1,TVP2, TVN, TVN7, Religia trzeba wykupić kartę i przynajmniej raz na rok ją doładować /warunek doładowania nie dotyczy starszych kart/ a więc nie są to programy darmowe.

Polsat, TV4, TVP Info powinny być w tym samym pakiecie, zgodnie z ustawą, bo inaczej to można by przyjąć, że zamiast dodać Polsat i TV4, to można wyłączyć z tego pakietu również TVP1 i TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że nie bardzo rozumiem argument skreślenia projektu tnk sd tylko dlatego ,że Polsatu nie ma lub został włączony do tnk hd .Tak naprawdę dawniej nikomu to nie przeszkadzało dopiero teraz zaczęto pisać skargi do KRRiT ,cyfrowy dom jest slaby w negocjacjach - w tnk sd raptem jeden program grupy Polsat (TV 4) i teraz przepychanka o dołączenie Polsatu, w tnk HD i nnK Hd tylko Polsat a reszty kanałów Polsatu nie ma (Cafe ,Play ,Polsat News ,Polsat film) ,dziwne bo w odwrotną stronę to działa Polsat ma kanały ITI

Z drugiej strony myślę ,że likwidacja tnk sd była by finansowo zabójcza dla ITI na pewno część klientów wtedy w ogóle zrezygnuje ,a baza abonentów zamiast się powiększyć to się zmniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnk sd było rewolucją w swoim czasie teraz jest trochę na boku .Obecnie gra toczy się w segmencie HD kto da więcej programów ,teraz i to jest za mało więc liczy się technologia 3D .Polsat wykonał podobny ruch oferując dekoder z podstawowymi programami na zawsze ,myślę że menadżerowie cyfrowego domu i ITI zdają sobie z tego sprawę,że w razie zlikwidowania tej oferty skorzysta na tym Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa którą się posługuje KRRiTV mówi ,że TVP Info (wersja regionalna) powinna być dostępna w każdym pakiecie - czyli teraz będą 2 programy TVP Info ? mieszkam na południu a odbieram ten regionalny z Mazowsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...