Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w SD jak na ta chwile nie ma jest kodowany

A propos takiego traktowania klientów i podziału na tych lepszych (HD) i tych gorszych (SD), czy ktoś zna e-mail, na który moża wysłać opier... za takie traktowanie? Czyżby nasze (klienci wersji SD) pieniądze były gorsze i śmierdziały?

 

Krótko - ktoś zna jakiś adres, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że strona TNK jak i SD i HD nie jest aktualizowana. Brakuje w wykazie kanałów TVP Seriale i TVN Warszawa. Jak zwykle mają gdzieś ofertę na kartę bardziej im zależy na abonamentowej N. Wysłałem emaila do telewizji N w sprawie TNK i napisali, że oni się nie zajmują TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dziwi trochę, że nie ma mailowego kontaktu do "TNK" (HD/SD), ale zawsze można się "wyżyć" na forum dyskusyjnym "Nki" :D .

 

Ja niedługo po starcie "TNK HD" napisałem tam (w skrócie), że jedyną szansą na większy przyrost liczby użytkowników "TNK HD"/abonentów "Nki" jest udostępnienie tej oferty na modułach "CI", no i są efekty (stawiam, że za jakiś czas na modułach "ncam HD" będzie dostępna cała "Nka", oczywiście po podpisaniu normalnej umowy, tylko na razie przy pomocy "TNK HD" badają jakie jest rzeczywiste zainteresowanie ofertą z modułem - w końcu chyba też nie bez powodu moduł został nazwany "ncam HD", mimo, że osługuje teraz "TNK HD" :D ...) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest kontakt mailowy, na stronie ITI

No właśnie napisałem tam wczoraj (na podany adres z kontaktu na stronie ITI). Póki co olali mnie. Czekam dalej. Wiem, wiem zaraz znajdzie się taki co mi napisze: czekaj tatka latka.

Na razie czekam, zobaczymy, czy w ogóle się odezwą, choćby tylko po to aby uświadomić mnie - nieświadomego abonenta, że to nie ich działka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

właśnie mnie interesuje taka rzecz skoro w pakiecie start c+ jest aktualnie eurosport odkodowany (normalnie w tym pakiecie zakodowany) na czas mistrzostw azji i wszystkie inne transmisje tego kanału to w TNK też powinien być odkodowany ten program również skoro jest FTA do 29 stycznia to na dekoderach TNK też powinien być dostęny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mnie interesuje taka rzecz skoro w pakiecie start c+ jest aktualnie eurosport odkodowany (normalnie w tym pakiecie zakodowany) na czas mistrzostw azji i wszystkie inne transmisje tego kanału to w TNK też powinien być odkodowany ten program również skoro jest FTA do 29 stycznia to na dekoderach TNK też powinien być dostęny

 

Pozdrawiam

Nie jest FTA. W C+ jest teraz "promocja" pakiet wyżej i ci ze startu maja kompakt przez miesiąc. ..itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielisz ze spliterem i kilkoma innymi sposobami. Poszukaj jak nie tutaj, to choćby na elektroda.pl.

 

Cyfra+ robi teraz jakieś promocje, nie wnikałem w nie dokładnie. Być może ten eurosport , o którym bochnianin piszesz jest akurat związany z promocją. Trzeba by doczytać dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczywiście TnK /SD.Mam stary tuner Philipsa 3010. Ale cały czas aktualizowany i działa. Niestety listę kanałów ładuję z kompa. Od kilku dni brak Kino Polska i TVN Meteo . Ktoś coś wie? Nie znalazłem nigdzie info na ten temat. Jakość sygnału mam na poz. 85-99% więc nie tam jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowałem się TnK, ale ostatnio wujek poprosił mnie bym się coś na ten temat dowiedział :) Czy gdy kupię u nich dekoder np. OPTICUM 4600CX za 229zł dostanę go na własność? Czy trzeba samemu dokupić antenę satelitarną? I ostatnie pytanie, czy da się odbierać Polsat przez TnK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...