Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może Pani Anna próbuje zniechęcić klientów do TnK SD podając nieprawidłowe informacje a może...

 

od 1 grudnia nowy regulamin -> kanały na doladowanie tylko TVN bez TV4, Discovery i Disney Channel :) Kino Polska zostaje bo i tak puszczają tam same powtórki :]

 

PS dziwny układ konwerterów, ja bym co najmniej jeden jeszcze dołożył, po co marnotrawić port w diseqcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega @Chochoł wspomniał, iż tych programów brakuje w wykazie, przeszło mi to przez myśl, że chcą usunąć te programy z oferty. Ale to byłoby chyba zbyt szalone aby mogło być prawdziwe. :o

 

PS.

Dziwny to jest układ: Eurobird, Astra, Hotbird, Sirius w multiswichu. Może on i ładnie wygląda, satelity poukładane od lewej do prawej, ale mądre to to nie było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ITI nie ma rzeczy szalonych. Oni są jak [beep]gi. Potrafią zabić nawet oferty które przynoszą im zyski.

 

PS na tym zdjeciu musi być też czwarty konwerter bo są cztery kable. Układ od Eurobirda jest bardzo typowy... dla Wielkiej Brytanii, reszta szacht ma od Hotbirda w każdym razie ładnie umieszczone kable w peszlach a peszle oczywiście dobrze zamurowane w ścianie. Tu komuś się śpiezyło a wystarczyłoby obrócić multiswitch ale byłby nalepka do ściany a tak nie można :) Inna sprawa że od sprzetu powinno się wymagać żeby obsłużył czterech satelitów niezależnie od konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest kanałem FTA, ale na liście kanałów TNK SD jest brak Eski, i jakiś czas temu nie mogłem odbierać tego kanału. Jeszcze jest jeden kanał CNDTV czy coś takiego.

 

A powiedzcie mi jeszcze, czy macie odkodowane kanały z cyfry+? Bo od 18.11 do 21.11 będą nie kodowane, ja wczoraj sprawdzałem i chwile mi działał Canal+, a później dostałem komunikat że kanał jest zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na portalu dvb news napisali "Na chwilę obecną wiadomo, że kanał TVP Seriale dostępny jest w ofercie telewizji "n", TNK, TNK HD, Cyfry+ oraz sieci kablowej JamBox" czy to prawda że kanał TVP Seriale jest w TNK? Ale tej zwykłej nie HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...