Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy czasem n w dziale marketingu nie zatrudniło drugiego Goebbelsa ..a przynajmniej fanboje niedługo będą wmawiali nam, że nSPORT ma porównywalną ofertę z C+ Sport

No tak ja mam nke i cyfrę z Canal..

Nka poza lepszym tunerem PVR ( lepsze EPG na N) niczym nie zaskakuje.. Pakiet sportu na Nce fatalny..

Co chyba ze kogoś interesuje NFL , NHL to tam poogląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko, że jeśli ktoś nie może obejrzeć premiery o tej 21, to ma szansę nadrobić to jakieś 3 godziny później na Canal+ film. Pochwalam to rozwiązanie :brawo:

 

A czy wie ktoś może dlaczego 9 stycznia po premierze filmu "Zmierzch" nie było powtórki w CANAL+ film?

 

Ta 1 przebija Wasze 20

 

Ot, taka merytoryczna informacja. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga angielska w cyfrze to taka perełka w całej ofercie sportowej. lepszej nie widze :brawo:

 

Największą "perełką" w canal+ jest polska ekstraklasa i to dla niej wiekszość widzów wybiera canal+.

 

a wiesz czemu? tylko dlatego ze piłka nozna jest najpopularniejszym sportem i to nasza liga, robimy dobra mine do złej gry ( a gra nawet nie jest zła a tragiczna :cry: ) oczywiscie sam lubie ogladnac jakis meczyk z polskiej ligi ale nawet z tych 3 na c+ rzadko sie zdarza by byly wszystkie ciekawe. mozliwe ze liga polska jest głownym powodem wyboru c+ ale dam przykład i podziele ligi na pakiet z samą liga polską i oddzielnie z angielską??? która wybierze kibic ??? odpowiedzcie sobie sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kochałem canal + ale ostatni design jakoś nie przypadł. Jest jakiś taki nie pasujący do stylu canal+, tak też podobało mi się zawsze standardowa muzyczka przed filmem oraz ten napiś canal+ czarny po czym był film. A teraz jakiś taki misz-masz ale myślę, że to przejściowe dla nowego lepszego stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...