Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś kto orientuje się mógłby wytłumaczyć jak ma się sprawa z filmami z SPI ? Czy będą nadal obecna na antenie C+, czy też przejęła je N-ka ? A może będą one na HBO, bo teraz to Forum Film przejmuje produkcje od nich, a obrazy stamtąd są emitowane na Home Box Office.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPI bedzie w nce. Info tutaj http://n.pl/fileadmin/pdf/cennik_uslugi ... je_vod.pdf. Abonenci nfilmu dostaja bezplatnie dostep do nVOD, w ktorym bedzie SPI. nVOD prawdopodobnie bedzie klonem HBO Digital, wiec filmy SPI beda na nowo tworzonym nfilm. Dla porownania z C+, nfilm posiada juz prawa do filmow Paramount, Dreamworks, MGM, ITI Cinema, SPI, TVN Seriale. W zeszlym roku, ITI poszukiwalo tlumaczy ze znajomoscia europejskich jezykow obcych, co oznaczac moze, ze przymierzaja sie do wyszarpania kolejnej niezaleznej wytworni....Jak myslicie, kiedy C+ przebrandowi sie calkowicie na C+ Sport? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FilmBoxach były emisje filmów z SPI, które miały wcześniej swoje premiery na C+, bądź poprzedzały premierę na C+. Choćby "Taxi 4" (2007), "Iluzjonista" (2006), "Śniadanie na Plutonie" (2005), "Czyja to kochanka" (2006), "Sky Kapitan i świat jutra" (2004/ to akurat film z ITI, ale był zarówno na C+ jak i na FB), "Królowa" (2006), "Tygrys i śnieg" (2005), "Czarna Dalia" (2006), "Sexipistols" (2006), "Podstępny Ripley" (2005), "A właśnie, że tak!" (2007), "Adrenalina" (2006), "Życie jest muzyką" (2005), "Przypadek Harolda Cricka" (2006), "Człowiek z miasta" (2005), "Kłamstwo" (2005), "Tak się robi tv" (2006).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw, to co pokazałeś, to jest prawie dwuletni dokument. Kiedyś był nVod i tam faktycznie były filmy SPI, później (dokładnie 30 IX 2007 r.) zostało to zlikwidowane i powstał nScreen. Na dzień dzisiejszy nie ma podstaw by twierdzić, że SPI będzie w nce. W chwili obecnej filmy SPI są w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie :lol: i tak Canal+ bedzie najlepszą stacją filmową a np.Canal+Sport jedną z najlepszych sportowych stacji w polsce.Nie ma co narzekać.Oferta filmowa i sportowa jest naprawde super.No a zawsze mogła by być lepsza :] teraz nawet zaczynają zwiększać dobrych ilość seriali wiec o co chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUNDESLIGA W CYFRA+

 

Abonenci telewizji cyfrowej CYFRA+ przez trzy kolejne sezony w Eurosport 2 będą mogli oglądać transmisje ze spotka Bundesligi. Stacja ta pozyskała wyłączne prawa do bezpośrednich relacji z piłkarskich meczów ligi niemieckiej w sezonach 2009/2010, 2010/2011 i 2011/2012.

 

CYFRA+ jako jedyna telewizja cyfrowa w Polsce transmitować będzie spotkania pięciu najlepszych lig europejskich. Rozgrywki pozostałych czterech: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej oferuje od wielu sezonów CANAL+ Sport.

 

Od 1998 roku kanał Eurosport dostępny jest w polskiej wersji językowej i w jakości cyfrowej na platformie CYFRA+. W maju 2008 do oferty CYFRA+ dołączył Eurosport HD. Stacja posiada prawa do transmisji największych światowych wydarze sportowych, takich jak Letnie i Zimowe Igrzyska Olimpijskie oraz szereg innych imprez o randze Mistrzostw Świata i Europy. W ofercie Eurosportu znajduje się ponad 100 różnych dyscyplin sportowych. Kanał nadawany jest w 20 wersjach językowych, dociera do 240 milionów widzów w 59 krajach.

 

znalazłem na http://www.cyfra.tv/

 

dla mnie bomba :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie TAK, w każdym kraju kanały HD sa dodatkowo płatne, z tym że tylko w Polsce płaci sie za kanały HD nie nadające wcale HD, np; wspomniany Canal+ Film HD gdzie dośc często nie ma zadnego filmu z HD... Przykładowo teraz nie ma ani jdnego materiału HD do 20 czerwca i dopiero tego 20 czerwca będzie aż 6 pozycji bo normalnie jest MAX 3...

 

Czekam aż Canal+ pomyśli stworzy kanał Canal+ HD ale nie kopie Canal+ SD a oddzielny kanał tylko z materiałami HD!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siejecie panikę. To i owo nie dopisuje znaczka HD i tyle. Ma racje przedmówca. Ja dodatkowo w sobotę widziałem Johna Rambo jak najbardziej w HD 8) Wrażenia były. Wcześniej Raport mniejszości być może też ale nie pamiętam. Piła 4 już nie ale to film i tak nie na moje nerwy, nie wytrzymałem :lol2:

Czyli inaczej mówiąc miejcie pretensje do gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUNDESLIGA W CYFRA+

 

Abonenci telewizji cyfrowej CYFRA+ przez trzy kolejne sezony w Eurosport 2 będą mogli oglądać transmisje ze spotka Bundesligi. Stacja ta pozyskała wyłączne prawa do bezpośrednich relacji z piłkarskich meczów ligi niemieckiej w sezonach 2009/2010, 2010/2011 i 2011/2012.

 

CYFRA+ jako jedyna telewizja cyfrowa w Polsce transmitować będzie spotkania pięciu najlepszych lig europejskich. Rozgrywki pozostałych czterech: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej oferuje od wielu sezonów CANAL+ Sport.

 

Od 1998 roku kanał Eurosport dostępny jest w polskiej wersji językowej i w jakości cyfrowej na platformie CYFRA+. W maju 2008 do oferty CYFRA+ dołączył Eurosport HD. Stacja posiada prawa do transmisji największych światowych wydarze sportowych, takich jak Letnie i Zimowe Igrzyska Olimpijskie oraz szereg innych imprez o randze Mistrzostw Świata i Europy. W ofercie Eurosportu znajduje się ponad 100 różnych dyscyplin sportowych. Kanał nadawany jest w 20 wersjach językowych, dociera do 240 milionów widzów w 59 krajach.

 

znalazłem na http://www.cyfra.tv/

 

dla mnie bomba :brawo:

 

Jeśli chodzi o sport, to nawet nie ma co porównywać canal+sport z nsport, bo ten drugi C+ nawet do pięt nie dorasta.

ITI dobrze wiedziało, że jeśli nie kupią LM, to nawet pies z kulawą nogą dla sportu tej platformy nie kupi. Teraz mają cokolwiek, co i tak przy ofercie C+ jeśli chodzi o piłkę jest jak kropla w morzu.

Mnie jednak wydaje się, że głównym powodem miażdżacej przewagi C+sport nad pozostałymi kanałami tematycznymi innych platform jest jakość produkowanych programów, komantarza i po prostu doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...