Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem że nie działa dobrze TVN PLAYER tzn. programy na nim, mimo szybkiego łącza internetowego mocno się zacinają. W ogóle przeglądając kolekcje netvod+ stwierdzam brak możliwości zamawiania kolekcji np. funvod net+, National Geographic, i innych, wyskakuje komunikat serwer nie odpowiada, spróbuj później. Powiedzcie czy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dekoder z wadliwym softem to po 1. Po 2 VODotryski i inne uslugi przez neta sa niedopracowane. Sluza jedynie do nakrecenia i wyciagniecia od abonenta dodatkowej kasy. Po 3,tak na prawde dekoder sat jest przeznaczony do tv sat. Im wiecej funkcji w nim umieszczono przez nieudolnych programistow z iti,tym wiecej zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Miałem wykupioną opcję Redlight HD dzień wcześniej niż powinni mi ją zablokowali.Teraz pisząc do nich twierdzą że nie mają możliwości weryfikacji.Czy naprawdę nie mają możliwości sprawdzenia kiedy dokładnie zakodowali mi ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki dziwny problem z dekoderem Pace PVR. Czasem gdy wciskam jakiś guzik na pilocie np nr kanału to dekoder się wyłącza. Miał ktoś podobny problem?

Druga sprawa czasem na kanałach HD obraz klatkuje muszę wtedy przełączyć na jakiś kanał SD i wrócić i wszystko wraca do normy.

Trzecia sprawa zdarza się że podczas oglądania obraz na moment się zacina wymieniłem kabel antenowy ale jest tak samo, konwerter zmieniany 2 lata temu.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pewien problem. Posiadam MR Premium na dekoderach nbox hdtv recorder z softem Turbo i białą mydelniczke z n-ki i dośc często nie chce się ona łączyć z czarnym dekoderem, w czasie oglądania po prostu gubi połączenie i muszę restartować czarny dekoder i wszystko wraca do normy. Niestety dzwonienie do teraz już nc+ kończy się na tym żebym na nowo ustawił multi. Wiecie ile się czeka na wymianę dekodera, bo chyba nic innego z tym już nie da się zrobić a jest to po prostu wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moj problem jest taki: nagrywam bez problemu, ale czesto (ok. 25%) zdarza sie tak, ze podczas odtwarzania materialu wystepuje rozjechanie sie obrazu i dziwieku (dzwiek sie spoznia) przez kilka sekund. Zazwyczaj dzieje sie to raz w czasie jednego nagrania. Kiedy zobacze ze takie cos sie dzieje to wystarczy ze cofne o te kilka sekund i juz wtedy material odtwarza sie prawidlowo.

 

PS. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale uzywam dwoch kabli anttenowych podlaczonych do konwertera QUAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W trakcie nagrywania na dekoderze philiphs pvr hd, gdy przełączałem kanał wyświetlał się komunikat, że albo zmieniam kanał i przerywam nagrywanie albo zostaje przy kanale, który nagrywam.

 

teraz mam pace 500GB nagrywam na danym kanale i w momencie przełączenia na inny automatycznie przestaje nagrywać. nie pojawia się żaden komunikat czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...