Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi dzień nie mam sygnału a śniegu nie ma prawie wcale. Może konwerter się obluźnił ale wątpie bo wszystko instalował dobry fachowiec.

I co? Siedzisz przed czarnym ekranem i dumasz? Wołaj instalatora jak sam nie potrafisz z tym czegoś zrobić... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taką pogodę nie miałbym serca nikogo na dach wysyłać. Trzy dni przerwy w dostepie do tv to nic strasznego. Wykupiłem sobie na w**b.tv 3-dniowy dostep do wszystkich kanałów za 4zł więc jakby co to bede ogladał na kompie. Na dach wejde w poniedziałek i sprawdze co sie stało ale z racji ze nie mam miernika poziomu sygnału to pewnie bez wizyty fachowca sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taką pogodę nie miałbym serca nikogo na dach wysyłać. Trzy dni przerwy w dostepie do tv to nic strasznego. Wykupiłem sobie na w**b.tv 3-dniowy dostep do wszystkich kanałów za 4zł więc jakby co to bede ogladał na kompie. Na dach wejde w poniedziałek i sprawdze co sie stało ale z racji ze nie mam miernika poziomu sygnału to pewnie bez wizyty fachowca sie nie obejdzie.

Jak masz bezpłatne rozmowy i w miarę rozgarniętą żonę - kochankę może też być teściowa to sami sobie poradzicie bez miernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie działa mi:

- superstacja

- tv6

- travel channel

- disney junior

- nick jr.

- polsat jim jam

- nickelodeon hd

- boomerang

- polsat sport news

- mtv rocks

- cbs europa

- złote przeboje

Przy każdym z tych kanałów wyświetla się "BRAK SYGNAŁU, SPRAWDŹ INSTALACJĘ ANTENOWĄ (hot-bird)"

 

Próbowałem poprawiać czaszę, konwerter i nic.

Mam silver+6xc+, dekoder dsi83 i reszta programów normalnie działa w tym polsat hd i polsat film hd.

 

//większość tych kanałów niedziałających jest z tp.:

- Hot Bird 13B 12284.00 H 79

- Hot Bird 13B 11470.00 V 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bezpłatne rozmowy i w miarę rozgarniętą żonę - kochankę może też być teściowa to sami sobie poradzicie bez miernika.

Sposób z telefonem okazał się bardzo dobry, zona spisała się całkiem nieźle. Dziś rano wiatr był już bardzo slaby, wszedłem na dach domu, jakies 30 minut różnych nastaw (robiłem to pierwszy raz w życiu) i w końcu sygnał się pojawił.

Zaoszczedzone kilkadziesiat zł na specjalistę.

Dzieki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-ja tez mialem problemy oczywiscie rzadkie ale mialem przy odbiorze kanalow z nc+ .Postanowilem zainwestowac w wymiane kabli, konwerterow ,koncowek wtyków-w sumie wszytskiego bo mialo to juz swoje lata i powiem Wam ,że pomogło jak ręką odjąć! Sam sobie to zrobilem ustawilem konwertery i teraz mam super! syngal diametralnie sie poprawil i teraz nie mam najmniejszych problemow z odbiorem.Pozdrawiam serdecznie:)

 

Dzięki wielkie,pomogła wymiana kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Około 11-tej, najpierw padł 11449- zero sygnału, wkróce potem częsciowo padł 10834 - była nośna ale brak danych. 11258 jeszcze działał zanim wyszedłęmz domu.

 

Sugestia o przenosinach uplinku wraz z przenosinami dawnej nki do siedziby Canal+ Cyfrowego może i trafna ale tylko by potwierdzała i pełnej amatorszczyźnie byłej n oraz nc+. Profesjonalny nadawca miałby zapasowe uplinki.

 

Jesłi to efekt przeprowadzki to może przy okazji dokonają przeglądu - bowiem w godiznach przedpołudniowych często pojawiały uszkodzenia emisji na 11258 i 11278 (o dziwo zero problemów z ponoć tak "słabymi" innymi transpodnerami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...