Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz o co chodzi? O to,  że tam lenie pracują i nie chce im się ogarnąć softu dekodera.

Apple TV+ jest w sklepie Google widać , nie przeszedł certyfikacji PC+. Bo ta platforma ma swoje super wymyślne zabezpieczenia. 😂 ;)

Tu nie chodzi o to czy coś jest popularne , w sklepie Google masz apki o których pewnie nigdy nie słyszałeś i korzysta z nich promil 1% użytkownków sieci , a są możliwe do instalacji.  Tyle i aż tyle.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mi się to w głowie nie mieści! Jak coś jest w sklepie google play i spełnia wymagania techniczne to powinno być dostępne dla każdego kto ma sprzęt z nim zgodny. Ta appka działa nawet na najtańszych stickach od Xiaomi więc czemu nie na kosztujących do niedawna prawie 300 zł boxach od Canal+?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lakiman napisał:

 

Gdyby dekoder ogarniał aplikacje ze sklepu Google, nie trzeba by rozglądać się za innymi przystawkami internetowymi.

 

Nigdy nie bedzie ogarniał , oni się boją , że ktoś złamie ich Canal+. Smutne , bo to mój kochany ;) operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał:

Może chodzi o koszty licencji na ich dekoderze?

 

Chodzi przede wszystkim o soft dekodera, o to, że od roku nie miał aktualizacji, że ma certyfikat tylko na Netflixa i stare zabezpieczenia. A o to powinien zadbać C+ w kontakcie z producentem, żeby produkt, który oferują nie okazał się za chwilę bublem pod względem dostępności aplikacji. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paranoja jakaś! sami sobie strzelają w kolano! napisałem już do nich zgłoszenie w tej sprawie, w odpowiedzi otrzymałem:

 

"Witaj, 

informuję, że za dostępność aplikacji na danym urządzeniu odpowiada wydawca aplikacji. Należy kontaktować się zatem bezpośrednio z wydawcą. 

Zachęcam do korzystania z naszej strony internetowej https://pl.canalplus.com/pomoc/telewizja-przez-internet. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pozdrawiam"

 

czy to prawda?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Play Boxie aplikacja chodzi bardzo dobrze. Materiały startują od razu w najwyższej rozdzielczości. Można pobawić się ustawieniami napisów. Oznaczenia wiekowe pojawiają się na początku materiału na dwie sekundy, później nie ma żadnych śmieci na ekranie.

Po zalogowaniu się do aplikacji w AppleTV+ można obejrzeć pilotażowe/pierwsze odcinki większości seriali bez wykupywania subksrypcji. Dzięki temu możemy przetestować jakość usługi. Polecam do testowania UHD i HDR seriale przyrodnicze. "Ziemia w nocnych barwach" ma obłędne kolory. Sama przyjemność oglądania. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish , pisałem, że Apple TV+ ma najlepszy obraz i dzwięk w streamingu. Tutaj nie ma lipy :D

Ja się wkręciłem w serwis od momentu jak zakupiłem PS5 . Też zaczynałem od 7 dni darmowych i tak zostałem z usługą do dnia dzisiejszego.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez mrugnięcia okiem Xaomi mi box wyszukał Apple TV, bez problemu się zalogowałem, aplikacja jest widoczna na stronie głównej systemu, jak i w sklepie Google Play Mi Boxa ... Ta odpowiedź to kpina i pokaz dyletanctwa, albo zwykłe zbywanie. Z jeszcze większą ciekawością czekam na start Viaplay czy Disney +, jeśli którakolwiek z tych apek nie pojawi się na C+BOXie to będzie można powiedzieć, że mamy do czynienia z atrapą, bublem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, swordfish napisał:

 

Po zalogowaniu się do aplikacji w AppleTV+ można obejrzeć pilotażowe/pierwsze odcinki większości seriali bez wykupywania subksrypcji. Dzięki temu możemy przetestować jakość usługi. Polecam do testowania UHD i HDR seriale przyrodnicze. "Ziemia w nocnych barwach" ma obłędne kolory. Sama przyjemność oglądania. 

Nie ma potrzeby od razu podpinania karty, żeby sprawdzić jakość streamingu?

 

 

10 minut temu, Toma441 napisał:

Z jeszcze większą ciekawością czekam na start Viaplay czy Disney +, jeśli którakolwiek z tych apek nie pojawi się na C+BOXie to będzie można powiedzieć, że mamy do czynienia z atrapą, bublem. 

Wystarczy, że znajdą sposób zachęcając do C+Boxa przez udostępnienie  na nim treści 4K /C+. ;-)

Takie treści będą wymagały szczególnego :-) zabezpieczenia.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lakiman napisał:

 

 

 

Wystarczy, że znajdą sposób zachęcając do C+Boxa przez udostępnienie  na nim treści 4K /C+. ;-)

 

Moim zdaniem to trochę zbyt mało, a najlepszym sposobem zachęcenia jest jak największy dostęp do dużej ilości różnych aplikacji, zarówno tych już dostępnych i tych, które jeszcze będą. 

Canal + pokazuje, że sobie zwyczajnie nie radzi, że weszli w tę część rynku, o której mają małe pojęcie i dodatkowo niezbyt dbają o klienta.

Sprzęt do streamingu, gdzie jest dynamiczny rynek powinien być "wydolny" pod względem parametrów i też dlatego, że klient jednak woli mieć coś co jest bardziej wydajne, niż mniej. Mam teraz porównanie i uważam, że Xaomi pod tym względem robi najlepszą robotę. 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli ważne aplikacje nie będą pojawiać się na boxie i będą zauważalne różnice w dostępie do nich, to klienci będą wybierali inny tego typu sprzęt...Problem z APV i Apple TV to problem ograniczeń sprzętowych samego Boxa a nie treści, jako takich. 

Z androidem w TV jest trochę tak jak z telefonem z androidem, jeśli telefon nie spełnia określonych wymagań, nie jest na bieżąco aktualizowany, nie posiada ważnych i popularnych aplikacji, to w końcu przesiadasz się na taki model, który daje Ci najwięcej wygody, najlepsze zabezpieczenia i nowe funkcjonalności.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Toma441 napisał:

 Jeśli ważne aplikacje nie będą pojawiać się na boxie i będą zauważalne różnice w dostępie do nich, to klienci będą wybierali inny tego typu sprzęt...Problem z APV i Apple TV to problem ograniczeń sprzętowych samego Boxa a nie treści, jako takich. 

Z androidem w TV jest trochę tak jak z telefonem z androidem, jeśli telefon nie spełnia określonych wymagań, nie jest na bieżąco aktualizowany, nie posiada ważnych i popularnych aplikacji, to w końcu przesiadasz się na taki model, który daje Ci najwięcej wygody, najlepsze zabezpieczenia i nowe funkcjonalności.

Na ich stronach internetowych i tak już nie ma ofert z boxem. Może odpuścili i C+BOX skończy swój zywot w podobny sposób jak Player+BOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ciągu pół roku, do roku nie będzie konkretnej aktualizacji softu, to z czasem stanie się bezużyteczny lub bardzo mało użyteczny, a konkurencja jest spora w tym segmencie rynku. Mnie bardzo dziwi takie podejście, bo android jako taki, jest bardzo "wygodnym" systemem. A im więcej ciekawych apek, tym łatwiej taki sprzęt zareklamować klientowi. 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2021:

- "CODA",

- „Schmigadoon!",

- „Mr. Corman",

- „Invasion",

- „The Shrink Next Door",

- „Physical",

- "Ted Lasso" (sezon 2),

- "See" (sezon 2),

- "Truth Be Told" (sezon 2),

- "The Morning Show" (sezon 2),

- "Wolfboy and the Everything Factory",

- "Puppy Place".

https://myapple.pl/posts/24190-apple-tv-zapowiedz-nowosci-na-lato-2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Lato 2021:

- "CODA",

- „Schmigadoon!",

- „Mr. Corman",

- „Invasion",

- „The Shrink Next Door",

- „Physical",

- "Ted Lasso" (sezon 2),

- "See" (sezon 2),

- "Truth Be Told" (sezon 2),

- "The Morning Show" (sezon 2),

- "Wolfboy and the Everything Factory",

- "Puppy Place".

https://myapple.pl/posts/24190-apple-tv-zapowiedz-nowosci-na-lato-2021

Niestety, to nie są zapowiedzi tylko na lato. Tam na video jest dopisek, że część z tych produkcji w późniejszym okresie. "Invasion" jak dobrze pamiętam w październiku.

Edytowane przez Charlie1978KK
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...