Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam na ratajach N Sport nie dostepne czarna plansza i komunikat brak dostepu :smile:

Na ratajach (przynajmniej na Orła Białego), N-Sport jest od wczoraj i cieszy się dobrym zdrowiem.

Nie wiem tylko czy nie trzeba mieć wykupionego odpowiedniego pakietu jak pisał Andi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy mój dekoder zaczął szwankować. Najpierw pojawiły się problemy z nagrywaniem "z ręki". Po wciśnięciu przycisku record niby pojawiła się czerwona kropka i dioda na urządzeniu się zapaliła, ale po zatrzymaniu w menu filmów widać było tylko tytuł programu z zerowym czasem nagrywania i czerwonym krzyżykiem zamiast podglądu filmu. Pomogło zresetowanie dekodera, od tej pory jest ok.

 

Drugi problem: w pewnym momencie pojawił się komunikat ochrony przed kopiowaniem: "Wystąpił problem skonfigurowania połączenia DHCP". Po wyłączeniu dekodera i ponownym włączeniu przez jakiś czas było dobrze, po czym problem wystąpił ponownie.

Zgodnie z zaleceniami w komunikacie wyłączyłem TV i dekoder, a następnie włączyłem TV, odczekałem kilkadziesiąt sekund i włączyłem dekoder. Pomogło - od tej pory jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...JACROZA ...

miales farta , moj dekoder jak zaczal nagrywac w sposob taki jak napisales iz program jest nagrany ale czas nagrania to 00:00 i czerwony X to nie pomogl restart typu reset z pradu i musialem wymieniac dekoder ,

na szczescie teraz dziala wszystko poprawnie :)

 

i ja POTWIERDZAM dodanie Nsport HD i SD rejon - stary rynek POZNAN :)

 

teraz czekam na ANIMAL PLANET HD , bo to fajny program w prawdziwym HD :), ( ogladalem go na cyfrze + )

 

i zastanawia mnie czy stacja TVE to faktycznie STACJA HISZPANSKA ktora nadaje za FREE na satelicie , jesli to ta TO nie wiem po co kolejna zapchajdziura w ofercie heh ktora chca dolaczyc do oferty kanalow "zagranicznych"

 

no i ciekaw jestem hustler tv jak juz pisalem w innych postach ( czy to HARD czy to SOFT ), lecz przegladajac oferty XXX kablowek wynika ze to ten sam kanal co maja inni w ofercie czyli HARD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spostrzeżenia odnośnie nowej oferty:

a) śmiechem jest to, że za ogólnodostępny TVE każą sobie płacić złotówke

B) NSPort i Polsat Futbol warte 6 zł na miesiąc?! Dla porównania w East %West jest pakiet sport za 14 zł i nie ma w nim Nsport ale a to jest Sportklub + ( Sportklub jest w podstawowym cyfrowym!) i ESPN America

c) Nat Geo Wild i BBC Knowledge tylko w maxie niepoważne to troche

d) dlaczego nie ma ogólnodostępnym Eska TV i Superstacji ( te kanały powinny być w podstawowym cyfrowym!!!)? Albo Discovery Historia ( o niebo lepsze od Viasat History) ?

e) no to teraz pewnie żadnych nowości nie będzie przez najbliższe 2 lata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest sporo programów nieobecnych w inei: Superstacja, Eska TV, Sportklub, ESPN America, Universal, SC-Fi Channel, Discovery Historia i.t.d. Teraz pewnie nie będzie już szans by dołączyły do oferty w ciągu najbliższych 2 lat przed kolejna podwyżką :( . Według mnie niepotrzebny jest kolejny program dla dzieci Babe TV no i ja osobiście wolałbym Sportklub zamiast Nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , u mnie tez po wyjsciu z opcji menu gdzie sa nagrane materialy menu jakby przymraza sie i nie reaguje ,

tak samo jest gdy przeszukamy liste kanalow w celu znalezienia nowych kanalow , menu jakby robi stop ,

no ale to chyba normalne skoro dekoder to mini kombajn z dyskiem na pokladzie , dysk pracuje , zapisuje wiec to chyba normalnosc ze sa zwisy i wolniejsza praca calego odbiornika :)

 

mnie to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...