Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet SPORT PACK+ raczej powinien się nazywać SPORT PACK- skoro ma o połowę mniej kanałów niż w normalnym SPORT PACK. Tylko w inea + zamiast coś dodać to odejmuje :)

Wcześniej pakiet ekskluzywny zawierał wszystkie programy i pakiety przez cały okres umowy a teraz info że C+ HBO i Cinemaxy do 4mc za 0zł??

Internet na stronie też tylko światłowodowy tak jak by INEA zmodernizowała już wszędzie całą sieć. Zero informacji dla pozostałych osób.

Edytowane przez JerzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, Panie i Panowie, mamy petardę 2! Mając Ekskluzywny i chcąc mieć wszystko, trzeba dopłacić i to sporo. Żenada i kompromitacja.

Edytowane przez Barti
A może tak jeszcze więcej wykrzykników? Nie KRZYCZYMY też na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem teraz nowy cennik i tam jest podane co składa się na pakiet ekskluzywny:

 

5) Pakiet EKSKLUZYWNY składa się z pakietów: Pakiet ULTRA PVR, HBO MAX HD, Cinemax HD dla Abonentów HBO, Canal+ PRESTIGE, VoD Film. Uwzględniając ulgi przyznane Abonentowi miesięczne opłaty abonamentowe za pakiety wynoszą: 84,90 zł za Pakiet UTLRA PVR, 25,00 zł za HBO MAX HD, 5,00 zł za Cinemax HD dla Abonentów HBO, 45,00 zł za Canal+ PRESTIGE, 0,00 zł za VoD Film.

 

Ceny, które widnieją na stronie po wejściu w Pakiety są inne od tych, które są w cenniku znów bałagan i nie wiadomo co ile naprawdę będzie kosztowało.


Trzeba dać im chyba tydzień czasu aż się ogarną ze zmianami.

Teraz po wejściu na stronę i wyborze 3PAK Ultra, który po 4 miesiącach ma kosztować 159,80 po kliknięciu w przycisk WYBIERAM pojawia się strona z podsumowaniem zamówienia a tam już cena 209,70 w ekskluzywnym cena nagle zmienia się na 339,6 z 239,8

Edytowane przez JerzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pretekstem nowych pakietów, przemycili niezłą, serio niezłą podwyżkę. Niby można ale nie trzeba dobierać nowych pakietów, ale jeśli ktoś chce to musi liczyć się z podwyżka kilkudziesięciozłotową.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze zmiany:

- pakiet Start podrożał o 10 zł

- usunięcie z pakietu Komfort 3 kanałów: Eleven Sports 2, Playboy TV, Brazzers TV Europe

- dołączenie do oferty 5 kanałów erotycznych: Dorcel TV HD PL, Dorcel XXX HD, Hustler HD, Vivid Touch, Vivid Red HD

- podział kanałów na gwarantowane i promocyjne

- wydzielenie nowych pakietów dodatkowych, niezawierających się w nowym najwyższym pakiecie Ultra: Sport Pack, Sport Pack+, Gold, Eleven Sports

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Start kosztował 39,90 - cena bez zmiany.

W pakiecie Komfort nie było kanałów Eleven Sports 2. Playboy TV, Brazzers (kanały były w pakiecie Super).

W pakiecie Ultra nie ma kanałów z pakietu Gold oraz Sport Pack+ (Eleveny, jak i część kanałów z pakietu Sport Pack, są dostępne w pakiecie Ultra).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dali tylko emisję promocyjną, a teraz mogli właśnie w tej formie zagrać, aby zmienić pakiet.

Ważne, że pozostawili te kanały i nie usunęli ich w całości z oferty.

Jestem ciekawy za ile będą te pakiety do wyciagnięcia przy przedłużaniu umowy lub po złożeniu wypowiedzenia pisemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o sportowe Sportklub i Fightklub, mam stary pakiet Extra, myślałem, że będą nadal w tym pakiecie, teraz musiałbym dokupić pakiet Sport Pack  za 14,90 zł. Aż 7 programów z tego pakietu już mam ( pakiet Extra ) ......czyli bezsens, głupota......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...