Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

skąd można wziąć aktualny wykaz programów INEA?

Na stronie jest tylko z 20.11.2017, a przecież dodali m.in. Polsat Sport News.

Pobierz sobie z moich linków.

Jak będziesz miał trudności to podaj adres e-mail.

Wieczorkiem podeślę bezposrednio.

 

Pliki są w pdf.

Aktualizuje w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie z moich linków.

Jak będziesz miał trudności to podaj adres e-mail.

Wieczorkiem podeślę bezposrednio.

 

Pliki są w pdf.

Aktualizuje w miarę możliwości.

No właśnie szukałem już wcześniej u Ciebie i nie widzę w postach. Chyba nie kumam jak to znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woj777

 

Podaj mi adres mailowy to Ci podeślę.

 

 

Lub spróbuj teraz.

 

http://chomikuj.pl/michal12345/INEA+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W/LISTA+KANA*c5*81*c3*93W+ANALOGOWYCH+i+CYFROWYCH+W+INEI+2+-+nowa+wersja+logo,6235660503.pdf

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten sam dekoder, co Ciebie dokładnie interesuje, może będę mógł Ci pomóc?

Z czystej ciekawości, napisz jaką masz wersje oprogramowania w w/w dekoderze.

 

Interesuje mnie gdzie na tym dekoderze są bezpieczniki bo chyba mi ktorys wywalil

A oprogramowanie 2.46.13.2-2230b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyłączono na satelicie przekaz SD kanału Cartoon Network, a u Nas w kablówce na kanale 662 przy wersji SD jest kolejny logotyp z oznaczeniem w HD. Pora by już była również na usuwanie z list tego typu kanałów.

Interesuje mnie gdzie na tym dekoderze są bezpieczniki bo chyba mi ktorys wywalil

A oprogramowanie 2.46.13.2-2230b

U mnie oprogramowanie ma dane 2.40.8.4 (1269) z 2 czerwca 2009 roku i przy aktualizacji mam info, że brak dostępnego oprogramowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem lutego kończy mi się umowa, w bieżącym miesiącu oczywiście złożę wypowiedzenie.

Ktoś ma info, co mogą (choć nie muszą) zaproponować?

Teraz mam stare SuperHD (teraz to chyba Extra?) i net 250Mb + multiroom. Płacę prawie 130.

Śledzę wątek i wiem, że kiedyś takim jak ja dawali to samo (choć być może bez multiroom, nie pamiętam) za chyba 87.

Ciekawe, co dają teraz na utrzymanie? Jeśli oferta będzie kiepska, zejdę na sam net 60Mb za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają kasę, to niech zaczną się szykować na NG-PON2. Zgodnie z informacjami w Internecie, NG-PON2 został ustandaryzowany w 2015 roku i może zapewnić każdemu subskrybentowi symetryczne łącze 10Gbps i jest w pełni kompatybilny z sieciami GPON. Aby oferować GPON i NG-PON2 jednocześnie na tej samej instalacji światłowodowej, wystarczy dodać dodatkowe urządzenie w centrali i zmienić terminal u klienta (oczywiście każdy musiałby sobie zmienić jeszcze kartę sieciową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...