Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport News HD w INEA, nareszcie! Brawo! Niestety ja z uporem maniaka nadal czekam na jakąś "rewolucję" w INEA Online TV. Co prawda ostatnio dodane kanały tj.: Motowizja, Sportklub itd. są już w online tv ale nie można ich oglądać - szkoda.

Przez DUK pakiet tv Ekstra można otrzymać na pewno w przedłużeniu za 59zł.

W marcu kończy mi się umowa na pakiet Super HD (2016r) więc będę musiał jakoś to załatwić. Zawsze to kilka złotych w kieszeni. Jeszcze jedno czy wystarczy zadzwonić do DUK i po sprawie czy trzeba będzie się niestety napocić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News HD w INEA, nareszcie! Brawo! Niestety ja z uporem maniaka nadal czekam na jakąś "rewolucję" w INEA Online TV. Co prawda ostatnio dodane kanały tj.: Motowizja, Sportklub itd. są już w online tv ale nie można ich oglądać - szkoda.

 

W marcu kończy mi się umowa na pakiet Super HD (2016r) więc będę musiał jakoś to załatwić. Zawsze to kilka złotych w kieszeni. Jeszcze jedno czy wystarczy zadzwonić do DUK i po sprawie czy trzeba będzie się niestety napocić?

Na Twoim miejscu dzwoniłbym bezpośrednio do DUK, konkretnie przekaż im co Ciebie interesuje i za ile. Bądź przygotowany do rozmowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DUK, C+ jest tylko 1mc za free w momencie przedłużenia. Dotyczy kiedy się zadzwoni -20zl od abonamentu. Nie zagłębialem sie więcej w rozmowę, chciałem poznać co dają na początek.

Czy 5mc free jest wtedy kiedy pisemne wypowie się umowę czy rownież telefonicznie?

W sumie -20zl co miesiąc czy pięć miesięcy gratis to nie wychodzi aż taka duża różnica w cenie uwzględniając super HD z internetem za 99zl/Mc , roznica 40zl

Edytowane przez tomulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś awaria w Inei? Nie mam żadnego kanału. Dekoder (ADB) wyświetla plansze z błędem E0, brak epg, numeru kanału, aktualnego czasu. Na wyświetlaczu cztery poziome kreski. Połączenia kablowe sprawdzone. Reset bez rezultatu. Czyżby dekoder dokonał żywota?

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy były ostatnio jakieś zmiany w kanałach, że można wypowiedzieć umowę z INEA?

Co do przedłużenia to oferta - 20 zł brzmi ok, ale pytanie jest czy można coś więcej ugrać?

W jakiej cenie jest obecnie canal+ select? jakieś promocje?

 

Staram się złożyć tel + internet 250+ tv ekstra pvr i canal+ i wychodzi według oferty dla abonentów ok. 125 zł plus 40 zł za canal+ czyli 165 zł, nadal dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...