Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Spójrzcie na wykaz w Murowanej Goślinie:)

Tam nawet HBO w pakiecie podstawowym leci:D

 

Z innej beczki - słyszeliście że na Strzeszynie budowana jest sieć testowa jakaś mega nowoczesna????

Koleżanka mówiła że to każdego domku jednorodzinnego jakiś operator doprowadza światłowody na testy...

 

Ktoś wie czy tam działa inea???????

To byłoby dobre bo np. dialog wprowadził sieci światłowodowe na jakims obszarze i uruchomił łącza 1Gbps....

 

a co do kanałów...... w inea.... konsultanci nic nie wiedza a jak by wiedzieli to pewnie i tak tajemnica firmy:(

ja czekam szczególnie na paczkę BBC, Polsat Futbol i Polsat Film no i SportKluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eurosport HD na modulacji QAM 256 i nic a nic sie nie tnie

 

 

:)

a tak wogole dni marca leca jak deszcz z nieba a INEA z niczym nie leci ...

 

cisza magicznych 26 kanalow nastala jak wszystko w tej sieci

 

nie mowiac o C+sport 2 ktory mial byc w nadniach !!

 

 

Jan Winnicki: kolejne dni marca lecą niczym śnieg z nieba a zapowiadanych nowości na marzec wciąż ani widu ani słychu!

 

Jan Winnicki: .

 

Jan Winnicki: ktoś tam pracuje?

 

Dyspozytor: jeżeli chodzi o nowe programy zostaną one wprowadzone w okreise kolejnych 3 miesięcy :locked::lol::brawo:

 

 

od 8 marca w naszej sieci rusza multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny czat 8)

 

a:

ale beda wlaczone hurtem czy stopniowo ? i czy to prawda ze bedzie ich 26 sztuk ?

 

Dyspozytor:

zostaną one przyłączone do sieci w przeciągu następnych 3 miesięcy, sądze że stopniowo, nie jestem w stanie określić konkretnej liczbby tych kanałów

 

a:

czy to prawda ze pojawi sie multiroom jesli tak to kiedy ?

 

Dyspozytor:

pojawi się od 8 marca, koszt tej usługi to 25zł wydajemy tylko dekodery sd, w nie dalekiej przyszłości będzie możliwość dobrania drugiego dekodera hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe multiroom SD

 

ciekawe jak podlacze drugi dekoder skoro z gniazda TV kablowej jest jeden kabel ANTENOWY ktory

w analodu podlaczam odrazu do TV i dziala ANALOGOWA kablowka

w cyfrze kabel podlaczam do dekodera i zasysam tv cyfrowa ...

 

 

jakies realne rozwiazanie czy beda dawac "TROJNIKI" rozdzielacze sygnalu antenowego ktory bedzie oslabial sygnal do dekodera !!?? :crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne zdzierstwo z ich strony :

 

Dyspozytor:

nie posiadam informacji na temat tego kiedy do oferty miltiroomu zostanie dołączony dekoder hd, nowe kanały mają poajwić się w okresie kolejnych 3 miesięcy, drugi dekoder będzie wydawany klientom którzy posiadają dwa gniazda aktywowane przez naszą firmę (koszt aktywacji drugiego gniazda na lokalu to 150zł)

 

dekoder sd - czyli ten technisat którego to oddalismy im gdy bralismy dekoder hd

 

czyli lezą u nich i wpadli na pomysł by jeszcze wycisnąc kase z abonentów :)

 

25 zł co miesiąc - zdublowana oferta lecz bez kanałów hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAPA a nie multiroom

 

totalnie nieprzemyslane rozwiazanie :)

 

 

juz widze te kolejki po MONTAZ drugiego gniazda w domu

 

za 20 zl SAM sobie zrobie drugie gniazdo !! :)

 

 

sprytne czyli juz wiemy ze aby miec pseudo MULTIROOM trzeba wpierw miec "legalne" drugie gniazdo w lokalu ODNOTOWANE na swoim koncie w UMOWIE

HAHA :crazy::lol2::crazy::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne zdzierstwo z ich strony :

 

Dyspozytor:

nie posiadam informacji na temat tego kiedy do oferty miltiroomu zostanie dołączony dekoder hd, nowe kanały mają poajwić się w okresie kolejnych 3 miesięcy, drugi dekoder będzie wydawany klientom którzy posiadają dwa gniazda aktywowane przez naszą firmę (koszt aktywacji drugiego gniazda na lokalu to 150zł)

 

dekoder sd - czyli ten technisat którego to oddalismy im gdy bralismy dekoder hd

 

czyli lezą u nich i wpadli na pomysł by jeszcze wycisnąc kase z abonentów :)

 

25 zł co miesiąc - zdublowana oferta lecz bez kanałów hd

 

Mi w BOA udzielili informacji że wcale nie trzeba miec aktywowanych 2 gniazd tv wystraczy ze samemu sie rozdzieli sygnal gdzie wiekszosc ludzi juz na pewno ma to zrobione :D

udajesz sie do BOA podpisujesz umowe i otrzymujesz drugiego technisata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł - najdroższy multiroom w Polsce !!!! i tylko SD ???? niech go sobie .......... i to głęboko, jak wprowadzą HD to pewnie z 50 zł będzie kosztowało :lol2: dlaczego w innych sieciach multiroom może kosztować kilka złotych?

 

kolejne zdzierstwo z ich strony :

 

Dyspozytor:

nie posiadam informacji na temat tego kiedy do oferty miltiroomu zostanie dołączony dekoder hd, nowe kanały mają poajwić się w okresie kolejnych 3 miesięcy, drugi dekoder będzie wydawany klientom którzy posiadają dwa gniazda aktywowane przez naszą firmę (koszt aktywacji drugiego gniazda na lokalu to 150zł)

 

dekoder sd - czyli ten technisat którego to oddalismy im gdy bralismy dekoder hd

 

czyli lezą u nich i wpadli na pomysł by jeszcze wycisnąc kase z abonentów :)

 

25 zł co miesiąc - zdublowana oferta lecz bez kanałów hd

 

Mi w BOA udzielili informacji że wcale nie trzeba miec aktywowanych 2 gniazd tv wystraczy ze samemu sie rozdzieli sygnal gdzie wiekszosc ludzi juz na pewno ma to zrobione :D

udajesz sie do BOA podpisujesz umowe i otrzymujesz drugiego technisata

 

To jak w końcu jest? Bo mi przed chwilą "fachowiec" na czacie powiedział,że bezwzględnie trzeba mieć drugie gniazdko za 150 zł, na mój odpowiedni komentarz, że jest to strasznie droga usługa (25 zł m-c) + jednorazowo 150 zł otrzymałem odpowiedź, że nikt mnie nie zmusza i jak mi się nie podoba to muszę z tego korzystać !!!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł - najdroższy multiroom w Polsce !!!! i tylko SD ???? niech go sobie .......... i to głęboko, jak wprowadzą HD to pewnie z 50 zł będzie kosztowało :lol2: dlaczego w innych sieciach multiroom może kosztować kilka złotych?

 

a w jakich sieciach??

bo east&west nie ma

tesat tez nie ma

 

wzglednie masz w inotelu bo placisz za drugi dekoder tylko

 

z tego co widze to vectra ma i żada 9.91 za pakiet platynowy lub 5.90 za zloty ale tez musisz tak samo zaplacic za dekoder i jeszcze 10% ceny pakietu za drugie gniazdo

 

UPC ma SD multirom za 25 zeta ale juz HD za 45

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą szukać [beep]ów i wciskać, że musisz mieć super drugie gniazdko za 150 zł, które i tak będą podłanczać w formie trójnika i kawałka kabla. No nic jak zawsze Inea się popisała, ale nie w ta stronę, co trzeba.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Te 150 złoty to powiedzmy wprost kupujemy sobie używany dekoder SD od nich, który pewnie potem i tak będzie trzeba zdać.

Wykombinowali sobie sprytny sposób na pozbycie się starych dekoderów, które zostały zdane przy wyminie na HD.

 

:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie wiem :( mi powiedzieli że jak sam sobie rozdzielilem sygnal to zadnego drugiego gniazdka nie trzeba bo jesli bardzo chce drugie gniazdo to moge ale nie musze

Boże oni nigdy nic nie wiedza mimo ze wszyscy to wiemy to i tak za kazdym razem krew mnie zalewa :read::censored::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Wczoraj będąc w biurze inea na polnej aby dołączyć pakiet canal + do oferty i ku mojemu zdziwieniu zostałem poinformowany że w przyszłym tygodniu dołączony do oferty zostanie na 100% canal + sport 2 prawdopodobnie do czwartku.Tak więc zobaczymy co z tego będzie ;)

 

Aaaa bym zapomniał na czacie inei oczywiście nic nie wiedzą biedactwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rozmawiam na czacie to mam wrażenie że po drugiej stronie jest podłączony " BOOT " który po przetrawieniu pytania podaje odpowiedź - tak jak w teleturnieju :D:D

 

Oto dowód

 

Dyspozytor4: Witaj Michał. Jak mogę Ci pomóc?

 

Michał: Witam w nr.3 SAT KURIERA napisano że Inea planuje dołączyć 26 kanałów - jakie i od kiedy ?????????????????????

 

Dyspozytor4: witam

 

Dyspozytor4: oczywiście

 

Dyspozytor4: jednakże nie mamy informacji jakie to mają być programy,oraz kiedy zostana wlączone

 

Michał: czyli nic nie wiecie czy nie chcecie powiedzieć??????

 

Dyspozytor4: Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat zamknięty

 

Jak zwykle te same odpowiedzi albo czas minął - jak w teleturnieju -PRZEGRAŁEŚ :crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł - najdroższy multiroom w Polsce !!!! i tylko SD ???? niech go sobie .......... i to głęboko, jak wprowadzą HD to pewnie z 50 zł będzie kosztowało :lol2: dlaczego w innych sieciach multiroom może kosztować kilka złotych?

 

No a ja dodam cyfre gdzie trzeba co kilka godzin latac miedzy dekoderami z karta. Cena standardowa dla nowych to 35zl lub starych 15zl i do tego jedynie abonament za minimum prestizowy tj. 150,9zl. Oczywiscie nie podaje cen promocyjnych co tez daloby kolo tych 100zl lacznie. Acha no i wypozyczenie dekodera 10zl za sd lub hd lub 20zl za pvr pomnozone przez 2 telewizory :).

 

Co do gniazdek rozgalezienie zapewne mozna wykonac samodzielnie, ale operator nie da gwarancji ze bedzie toto dzialac poprawnie. Zapewne kazdy na tym forum wie jak zalozyc gniazdko, ale dla niektorych to juz nie jest takie jasne :P. Ja ostanio zakladajac u siebie gniazdko trzywejsciowe-radio, telewizja, satelita- mialem niezly orzech do zgryzienia bo... w gniazdku wchodzil tylko jeden kabel i potrzeba bylo sumatora, zwrotnicy oraz gniazdka zeby to wszystko dzialalo. Niby proste, ale nalezalo zajrzec w instrukcje w internecie :). A co do dekoderow technisat to kazdy tego typu sprzet posiada dwa wyjscia wejsciowe na antene i przelotowke co pozwala na podlaczenie anteny do dekodera i kabla od dekodera do drugiego dekodera-proste nie? Zreszta tak jest w kazdym dekoderze czy to satelitarnym czy kablowym.

 

Acha dla osob marudzacych mam propozycje-zalozcie sobie kablowke, wykupcie licencje na wszystkie programy na rynku, pokupcie dekodery i sprzedawajcie dekodery za darmo a pelen pakiet z wszystkimi kanalami premium za 10zl :). Ja na pewno skorzystam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztomasz, ja to wszystko rozumiem, przecież INEA jest przedsiębiorstwem, które ma zarabiać!!! normalna sprawa. Pewnie,że nie będą dawać za darmo. Zgadzam się, że multirooom z opcją stałej karty abonenckiej jest wygodniejszy. Co więcej skłonny jestem zapłacić te 25 zł, żeby w małym pokoju mieć całą paczkę wraz z HBO I C+.

Wkurza mnie jedynie fakt kompletnej dezinformacji jaką podaje INEI. Na czacie podają,że bezwzględnie musi być drugie gniazdko,co więcej musi być ono zarejestrowane w INEI, pofatygowałem się do BOA, tam miłe Panie powiedziały,że nie musi być gniazdka, wystarczy, że mam rozgałęziony sygnał do drugiego pokoju. Rozumiem,że INEA chce sprzedać kolejny produkt w postaci montażu gniazdka za 150 zł, ok. może znajdą się osoby,którym będzie to odpowiadało i zlecą taką usługę.

Ale czy taki konsultant nie powinien powiedzieć to w następujący sposób: ..... jeżeli ma Pan rozgałęziony sygnał to drugie gniazdko nie jest potrzebne, ale my sugerujemy jednak takie rozwiązanie bo ma Pan gwarancję profesjonalnej instalacji w domu ...., kosztuje to 150 zł .....

Myślę,że się rozumiemy. Mi chodzi o profesjonalne podejście do klienta, a nie robienie z niego balona. Co do poszerzenia oferty. Czy nie można abonentom powiedzieć tak: .....planujemy rozszerzyć ofertę o kolejne programy w jakości SD i HD, jednakże musimy kierować się tajemnicą handlową i nie możemy jeszcze teraz podać Państwu jakie to będą kanały. Prosimy Państwa o cierpliwość, w połowie marca,kwietnia ....... pojawi się konkretna informacja

A nie,że jedni konsultanci podają, koniec lutego, inni kwiecień/maj, znowu inni,że w przeciągu 3-4 miesięcy, a jeszcze inni, nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie o to chodzi.

Mam nadzieję,że w końcu doczekamy się naprawdę fajnej oferty programowej, w której każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony. Pozdrawiam wszystkich czekających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie tak,czytam wasze forum bo kiedys mieszkalem na ratajach i mialem inea,teraz mam east&west ,i musze powiedziec ze mam dwa tunery cyfrowe,drugi dali mi za 1 zl,a co miesiac nic nie place za uzytkowanie,jedynie abonament cyfrowy podstawowy jest o 5 zl.drozszy od analogowego,a na tunerach mam te same kanaly,wiec prosze nie mowic ze w east nie ma multiromu czy jak to sie tam zwie.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea nie rozpieszcza. Spore luki w ofercie( brak kanałów BBC, Nat Geo Wild, ESPN America, Universal i wiele innych) gdzie u konkurencji te kanały są od dawna dostępne. Polsat Futbol i N Sport również są już dostępne. U nas zawsze wszystko na końcu. A sprawa z Canal + Sport 2 to już skandal. Ostatnie kanały SD które dołączyły to Tv Silesia i Discovery ID. Na temat odpłatności za Multiroom się nie wypowiadam. Szkoda słów. Nie wyobrażam sobie ile będzie kosztować PVR!!! Podejżewam, że jak wprowadzili ten multiroom to przez najbliższy miesiąc nie spodziewajmy się cudów z ofertą. Najpierw będą chcieli sprzedać tą usługe. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to problem w tym ze INEA jest wieksza niz taki E&W czy siec, o ktorej czytalem na media2 ale nazwy zapomnialem. Sieci te ze wzgledu na to ze sa mniejsze nie sa konkurencja dla takiego N czy Polsatu i wprowadzaja sobie Nsport, Canal+sport2, orange sport. Bez wzgledu, na to dlaczego operatorzy ociagaja sie z wprowadzeniem, niektore z tych programow, ktorych nie ma to nic nie warte zapchajdziury. Taki Nsport czy Orange to wg. mnie gadanie o sporcie i watpliwe czy wiele osob chce usiasc przy piwku i sobie ogladac gaduly, albo programy typu BBC mialem i wiecej jest tam powtorek niz premier, albo takie discovery tworzy coraz wiecej nowych wersji (teraz doszedl ID) gdzie na kazdym kanale leci to co 5 lat temu ogladalem na glownym programie. W zasadzie mam okolo 60 programow na mojej cyferce i... ogladam C+ dla filmu i sportu, Ale Kino dla kina swiatowego i Comedy central dla rozrywki. Brakuje mi jedynie Zone Europa, ale jakos to przezyje.

Kiedys jak sie pojawial Polsat w naziemnej telewizji jako 3 program po TVP to bylo przezycie, ale teraz kolejna stacja jedyne co wnosi to podniesienie abonamentu. Ostatnio z satki zniklo Patio TV od czasu jego powstania do 1 marca ogladalem ten program moze z 15 sekund.

VOD to tez wedlug mnie jedny wielki chwyt marketingowy, ktory do niczego sie nie nadaje. Film po pierwsze zgrywa sie z sieci i jest sobie na dysku przez okres dany przez nadawce (zazwyczaj 2 tygodnie) i mozna sobie tak ograniczona oferte obejrzec placac powiedzmy 11zl za pozycje programowa. Po miesiacu pojawia sie ten obejrzany program na programie premium lub w innej stacji, zazwyczaj powtarzany tak czesto ze to lepsze niz VOD :). Wprawdzie z VOD nie korzystam, ale mialem kiedys dekoder Cyfrowego Polsatu z dyskiem i to [beep]stwo caly czas buczalo, chlodzilo i... dekoder zwrocilem po 3 dniach korzystania :D. Obecnie VOD robie sobie z TV i podlaczona pod dekoder satelitarny nagrywarka-nagrywa sie i ogladam kiedy chce:). Co do HD w Polsce to nie mam wyrobionego zdania bo nie korzystam, ale napisze co przeczytalem chyba na forum Cyfry. Programy HD nadawane na platformach zagranicznych czy nawet darmowo posiadaja bitrate na poziomie 11-20Mb, a w Polsce ten poziom jest od 4-7Mb co w znaczacy sposob wplywa na jakosc sygnalu czyli to HD to takie nieco lepsze SD ze znaczkiem HD.

Posumowujac chyba juz nic lepszego sie nie wymysli, a ludzie i tak beda ogladac program 1 i 2 (sprawdzajac rankingi najwieksza popularnosc ma M jak Milosc, Rancho no i obecnie Vancouver) oraz TVN24. Poza tym dla sportu warto ruszyc sie sprzed TV i isc na spacer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie tak,czytam wasze forum bo kiedys mieszkalem na ratajach i mialem inea,teraz mam east&west ,i musze powiedziec ze mam dwa tunery cyfrowe,drugi dali mi za 1 zl,a co miesiac nic nie place za uzytkowanie,jedynie abonament cyfrowy podstawowy jest o 5 zl.drozszy od analogowego,a na tunerach mam te same kanaly,wiec prosze nie mowic ze w east nie ma multiromu czy jak to sie tam zwie.....pozdrawiam

 

 

no to faktycznie chyba jesteś jakoś wyróżniony przez east@west bo oficjalnie nie ma w cenniku multiroma :)

Ja jak sprawdzałem to oparłem się na cenniku i w poznaniu oficjalnie multiroma miał inotel i maveric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...