Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Poziom wku&$$ na Inea sięga zenitu. Przypadkowo zajżałem na strone East&West i co ? Tam już jest np: Polsat Futbol, Eska TV i od dawien dawna Canal + Sport 2 o który tutaj trzeba się prosić, kanały BBC, Fox Life, ESPN America, Sportklub, Sportklub+, Nat Geo Wild i Superstacja których u nas próżno szukać. Szkoda słów i nerwów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mały tu zastój, więc prośba do posiadaczy HD.

Napiszcie, które programy HD są warte posiadania (ze względu na jakość i małą/dużą ilość powtórek) oraz czy kupicie kolejne kanały o ile cena nadal będzie rzędu 8-10 zł za 1 kanał?

 

Ja osobiście polecam TVP HD (b.dobra jakość HD i dźwięk 5.1) a na dodatek od 12 lutego będzie Vancouver. Nieźle jest też na Eurosport HD (na razie jest za darmo,ale jak będzie trzeba za niego płacić to chyba się skuszę) Polsat Sport HD dużo powtórek, ja osobiście radzę korzystać z promocji, płacisz za jeden HD drugi dostajesz gratis, przez dwa miesiące. Mam nadzieję, że w INEI pomyślą o pakiecie HD w którym programy HD będą tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta informacja o dalszym braku C+Sport2 jest prawdą to zupełnie,ani trochę mnie to nie zdziwiło. Skoro nie potrafią się dogadać przez 5 lat to niby dlaczego nagle miałoby się coś zmienić? podobna sytuacja jest z programem HBO HD. W grudniu 2008 w numerze bodajże 4 "inea Kurier" pojawiła się wzmianka .... HBO HD już wkrótce w Inea Poznań .... jak widzimy mija już 14 miesięcy i to wkrótce jakoś ciągle jest wkrótce. Myślę, że w Inea korzystają z innych jednostek czasu.

Jeśli pracownicy odpowiedzialni za negocjacje z Canal+ lub HBO Polska są tak samo bystrzy jak "czatowcy" to ludzie o czym tu wogóle jest mowa? Multiroom w I kwartale, dekoder PVR w II kwartale, może tak ale którego roku? :D 2014? a może 2015?? internet o prędkości ponad 100 mbit/sek? może i owszem ale w aster,upc albo toyi. Cieszmy się mamy komórki !!!!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tłumaczyli że CANAL + SPORT 2 dzieli czas antenowy z promocyjnym CYFRY + i nie można by udostępnić abonentom.

 

Teraz przecież mamy podobną sytuację z VIASAT EXPLORER z SPICE -erotycznym i tutaj nie problemu z kodowaniem wybranego kanału czy pozycji.

 

Najlepiej by było gdyby wszyscy abonenci INEI zrezygnowali z pakietu CANAL + to może w końcu by się " dogadali "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeciez mozna zglosic sprawde do UOK czy UKE czy jak to sie nazywa

 

skoro kontrole robia operat. komorkowym , cyfrowemu polsatowi i innym podmiotom to KABLOWKA tez moze miec doglebna kontrole prawda !!

 

ze inea ma monopol w wlkp ze narzuca sie korzystanie tylko z jednego operatora kablowego mimo ze INNE kablowki dzialaja chocby na terenie POZNANIA !!!!!!

 

ale sie wkur :censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to przeniose sie po prostu na Telewizje, którą oferuje TP. 10 miesięcy za darmo a póżniej 60 zł. Teraz płace 76 zł za pakiet INEA MAX + 39 za Canal +. Trace Polsaty, Planete, Filmbox,Ale Kino i Viasaty oraz Da Vinci Learning. Ale zyskuje Sportkluby ( Puchar Angli), ESPN America, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Nat Go Wild, pełny TCM, Universal Chanell, Movies 24, Hallmark, FOX Life, SC-FI Channel. I nie płace nic przez 10 miesięcy! Canal + Sport 2 jak najbardziej dostępny. A o to mi głównie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor4: Witaj klient. Jak mogę Ci pomóc?

 

klient: witam,

 

klient: chciałbym wykupic HD za 5 zł i skorzystać z ogferty, która widnieje na stronie głównej

 

klient: TV HD za 5 zł

 

Dyspozytor4: witam

 

Dyspozytor4: poprosze o adres

 

klient: nie mam u Panstwa żadnej usługi

 

klient: jeszcze nie jestem podłączony

 

Dyspozytor4: rozumiem

 

klient: chciałbym tylko pąłcic 5 zł na miesiac

 

klient: i miec hd

 

Dyspozytor4: kwota za tvhd jest 54,90

 

klient: na stronie głównej

 

klient: www.inea

 

klient: www.inea.pl

 

klient: czytam

 

Dyspozytor4: 5zł jest to róznica abonamentu cyfrowego do hd

 

klient: wielką czerwona czcionką

 

klient: przepraszam

 

klient: pomaranczowa

 

klient: 5 zł telewizja HD

 

klient: nie ma mowy o kwocie 54 zł

 

Dyspozytor4: http://inea.pl/strony/1/i/82.php

 

Dyspozytor4: tu jest cennik

 

klient: cennik cennikiem dziekuje

 

klient: ale chodzi o informacvje na stronie glownej

 

Dyspozytor4: wystarczy się zagłębić na naszej stronie w cennik i wszystko jest opisane

 

klient: ok ostatnie pytanie

 

klient: czy tv hd jest za 5 zl?

 

klient: tak czy nie?

 

Dyspozytor4: jest to reklama że zwiekszając pakiet cyfrowy o 5zł może Pan mieć hd

 

Dyspozytor4: aby mieć hd trzeba miec tv w pakiecie cyfrowym hd 54,90

 

Dyspozytor4: cyfrowy pakiet kosztuje 49,90

 

klient: czyli defacto

 

Dyspozytor4: róznica 5zł

 

klient: powinna tam byc informacvja

 

klient: 54.90

 

klient: już od 54.90 tv hd

 

klient: w inea

 

klient: zgadza sie?

 

Dyspozytor4: jak każda firma mamy na swojej stronie cennik

 

Dyspozytor4: w ktorym wszystko jest zawarte

 

klient: Szanowna Pani Alicjo

 

klient: pytam o stronę główną

 

Dyspozytor4: Będąc Abonentem Pakietu Podstawowego Cyfrowego uzyskasz dostęp do programów HD już za 5 zł/ mc. Dodatkowo otrzymujesz dekoder HD bez opłat.

 

Dyspozytor4: taka informacja równiez jest

 

klient: no wlasnie po kliknieciu tego tam nie ma

 

Dyspozytor4: wystarczy kliknąc na baner i wejśc w zakładkę hd

 

klient: sa tylko regulaminy płatsnoci

 

klient: ok

 

Dyspozytor4: http://inea.pl/strony/1/i/411.php

 

klient: szkoda zachodu

 

klient: wiadomo o co chozi

 

klient: robicie ludzi w bambuko

 

klient: Canal Sport 2

 

Dyspozytor4: nic nie ukrywamy

 

klient: od 5 lat nie potraficie wprowadzic

 

Dyspozytor4: wystarczy zapoznać się z ofertą

 

klient: nie mowiac o bbc

 

klient: czy innych kanałach

 

klient: świetna oferta na cyfrowy Dom

 

Dyspozytor4: canal+sport2 ma wejsc w tym roku

 

klient: 10 zł abonamentu z 60 minutami

 

klient: ale po 8 miesiacach

 

klient: juz 16

 

Dyspozytor4: w ofercie cyfrowy dom

 

Dyspozytor4: zgodnie z cennikiem

 

Dyspozytor4: wszystko jest zawarte w cenniku

 

klient: zgadza się

 

Dyspozytor4: nie ma ukrytych opłat

 

klient: zgadza się

 

klient: tylko po co te [odwyzki jak wszyscy obnizaja abonamenty

 

klient: ?

 

klient: co z HBO HD?

 

klient: 14 miesiecy juz czekamy

 

klient: PVR, multiroom?

 

klient: ale chyba do euro 2012

 

klient: a nie w tym roku

 

klient: pozdrawiam

 

Dyspozytor4: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, dobre. Każdy "konsultant" mówi co innego. To tak jakby każdy pracował w innej firmie :lol2::lol2::lol2: Żaden dobry kabaret nie jest w stanie dostarczyć tylu wrażeń co wizyta na "czacie"

Jak sądzicie czy od 1 lutego programy National Geographic HD i Eurosport HD zostaną zakodowane a co za tym idzie wejdą do cennika? Jest przecież dobra okazja, bo zbliża się olimpiada zimowa, a jak wiemy na eurosporcie transmisje będą 24h.

A powracając do rozmowy soprano, to miła Pani powiedziała,iż C+sport2 będzie w TYM roku :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem do nich w styczniu chyba ze trzy maile - na żaden nie odpowiedzieli.

 

A na czacie to nie chce mi się już nimi gadać, bo odnoszę wrażenie że na pytania odpowiada komputer , a nie człowiek.

 

(Pytanie - potem długo długo nic - i zaskakująca odpowiedź[ typu NIE WIEM, NIE POSIADAMY INFORMACJI,itp])

 

Więc pozostaje codzienne skanowanie kanałów - może pojawi się ukradkiem jakiś kanał - lepszy lub gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie już odpuściłem wizyty na "czacie", często mam wrażenie,że moja wiedza dotycząca oferty firmy INEA jest większa niż pracowników tej firmy. A co do pojawienia się nowych kanałów to najlepszym sposobem jest wizyta na tym forum, bo najprędzej tutaj można dowiedzieć się o nowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie mailowe "Dlaczego wciąż nie ma Canal + Sport 2 ? Każda sieć kablowa to

ma tylko nie wy. Moim zdaniem jest to policzek wymierzony w abonentów. Już nie

wspominam o innych kanałach których brakuje: BBC 4 kanały, Sportklub, N Sport,

Polsat Futbol i wiele wiele innych."

 

i oto odpowiedz jaką otrzymałem: "

Witam!

 

Na część z tych programów nie mam możliwości zdobycia licencji. Ale z

tego co mi

wiadomo w najbliższym czasie ma już nastąpić włączenie programu C+

Sport 2 i

programów BBC

 

Pozdrawiam"

 

 

Witam,

 

Inea zawsze klamie

btw POlsat footbol pojawił sie właśnie na liście w dekoderach INOTELA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a mi wczoraj w TYM dziwnym dekoderze ADB hd od INEI zmienilo sie oprogramowanie

 

wczesniej nie moglem uzywac klawisza INFO bo pasek sie nie wyswietlal TERAZ DZIALA

i nie dzialal tez TELETEXT po hdmi a teraz dziala

 

ale ogolnie i tak WYMIENIAM ten sprzet na TECHNISATa :)

 

- w jaki sposób? reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sposob taki iz

 

wypowiadam umowe na cyfrowa tv HD z 1 miesiecznym okresem -

czyli w tym przypadku mam cyfr tv HD do konca lutego bo pismo wyslalem w styczniu

dekoder hd musze oddac do 5 dni od zakonczenia umowy czyli do konca lutego umowa + 5 dni na oddanie dekodera

 

czekam z tydzien i ide do BIURA inei , podpisuje nowa UMOWE ale !!!!!!! wpierw dowiaduje sie JAKI dekoder chca mi wcisnac - jesli znow ADB to dziekuje :)

a zalezy im na tym by abonent nie odchodzil albo podpisal umowe z NIMI , wiec grzecznie porozmawiam i SZANSA jest spora na dekoder technisata , :brawo:

wujek tak zrobil i dali mu nawet nastepnego dnia nowa umowe po zakonczeniu poprzedniej zdekoderem TECHNISAT :)

 

GEneralnie dzwonila do mnie jakas BABKA i powiedziala ze mam przyjsc do biura i sie dogadamy nawet bez konczenia umowy :)

A pomysl dal SAM koles z CZATA inei zebym tak zrobil hehe

WIEC dziekuje :) IM za pomysl ktory i tak sam im nasunalem w rozmowie hehehe :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie i tak WYMIENIAM ten sprzet na TECHNISATa :)

 

- w jaki sposób? reklamacja?

 

Ja tez wymieniłem jakiś czas temu na technisat zgłosiłem usterkę o pojawiającym się komunikacie z karta(co jakiś czas miałem taki naspis na środku że karta nie gotowa czy jakoś tak i po chwili znikało) przyszedł do mnie Pan Technik oczywiście wszystko wtedy działało ale mimo wszystko wrócił do samochodu i przyszedł z technisatem nie musiałem nawet sie fatygować do BOA :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza próba rozmowy z ........ :censored:

 

Czat rozpoczął się o 16:14:16

Dyspozytor2: Witaj Michał. Jak mogę Ci pomóc?

Michał: Witam mam pytanie czy jakieś kanały zostaną dołączone do oferty w lutym?

Dyspozytor2 opuścił konferencję.

Czat zamknięty 

 

druga próba

 


Czat rozpoczął się o 16:24:27,

Dyspozytor2: Witaj Michał. Jak mogę Ci pomóc?

Michał: Witam mam pytanie czy jakieś kanały zostaną dołączone do oferty w lutym?

Michał: ??????????

Dyspozytor2: Obecnie jeszcze nie posiadamy informacji o nowych programach

Michał: dlaczego nie odpowiadacie na maile wysłane za pośrednictwem strony internetowej - w styczniu wysłałem 3 maile , na żaden nie dostałem odpowiedzi. ????

Michał: ???????????

Michał: Czyli o nowych kanałach nie ma co marzyć - nic nie robicie aby uatrakcyjnić ofertę tv

Michał: Czyli tak zachowują się monopoliści!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dba się o klientów

Michał: ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał: ........................................?

Michał: ???????

Michał: ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????//////////////////////////////////////////////////////////

Michał: czy dostanę jakąś odpowiedź???????

Michał: godzina na 2 zapytania to trochę przyzna Pan długo

Michał: ?

Michał: Wasz profesjonalizm mnie tak powala ale cóż jak to monopoliści - klientów macie gdzieś.

Michał: Gdyby jednak chciał Pan udzielić mi informacji to proszę wysłać maila

Michał: mój adres ........................

Michał: do widzenia duuuuuuuuuuuuuuużo się dowiedziałem. 

 

BRAWO po oczekiwaniu prawie godziny nie wytrzymałem :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam po przerwie i co liczba nowych kanałów zero, liczba dobrych wiadomości zero, liczba dobrych perspektyw zero no i jak tu się na dzien. dobry nie :censored:

 

badzio1977 ja bym wolał zapłacić na starcie nawet te 250 zł za dekoder czy tam aktywacje, ale miec dostep na stałe do porządnej oferty HD za rozsąde pieniądze a tu co dostaniesz dekoder za free i tak płacisz za niego kosmicznymi cenami za kanały. :wink:

 

Z canal plus też dostałem odpowiedź taką samą jak paweo79 że Inea nie jest zainteresowana tym kanałem. Jakieś jaja :lol2:

 

Czat to wielka beczka niekompetencji nieodpowiedzialności i nierzetelności. :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...